Розташування та генплан
вул. Михайлівська, 8
Повідомити про неточність
можете обрати будинок
ЖК Михайловский городок генплан
Соборна площа
10 хв
35 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Дивитись все
Документи
Станом на жовтень 2019
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 09.06.2020: Інформація від ЛУН-фотографів
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс
ЖК Михайловский городок ще шукають як ЖК Михайлівське Містечко
Повідомити про неточність

ЖК Михайловский Городок в м. Одеса - це новобудова комфорт-класу, розташована в історичному районі Молдованка, який не тільки має високу культурну цінність, а й знаходиться відносно недалеко від центру міста.

Згідно з планами забудовника тут буде побудовано десять 18-20-поверхових житлових будинків, які зведуть за монолітно-каркасною технологією.

ЖК на вулиці Михайлівська матиме закриту і повністю впорядковану територію, що знаходиться під цілодобовою охороною. На ній планується провести озеленення, обладнати дитячі та спортивні майданчики, а також відкритий наземний паркінг.

У кожному будинку будуть встановлені автономні газові котельні, сучасні системи примусової вентиляції, система аварійного електроживлення від дизельних генераторів.

Продаж квартир в ЖК Михайловский Городок - це пропозиції житла площею від 37 до 97 кв.м. Передаватися покупцям приміщення будуть без обробки, але з виконаним чорновим ремонтом - двошарова стяжка на підлозі, введення гарячої і холодної води, а також електрики, установка броньованих вхідних дверей.

Отримати додаткову інформацію про новобудову, а також дізнатися адреси офісів продажу, де можна купити квартиру в ЖК Михайловский Городок від забудовника Будова, можна на офіційному сайті проекту. Там також представлені детальні планування квартир і фото, є актуальні ціни та інша корисна інформація для покупців.

Дивитись все
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Михайловский городок
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування