Продаж квартир від забудовника
Оновлено 15.03.2021
Повідомити про неточність
25 400 — 26 550
Дата введення:
Введено
2 кв. 2021
Розташування та генплан
вул. Воробкевича, 33
Повідомити про неточність
Можете обрати будинок
ЖК Водограй генплан
Центральна площа
15 хв
45 хв
Характеристики ЖК
Повідомити про неточність
Статус будівництва
Оновлено 16.03.2021: Інформація від забудовника
Повідомити про неточність
Акції та спецпропозиції забудовників
Ще про цей ЖК
Про житловий комплекс

Житловий комплекс «Водограй» у Чернівцях розташований за адресою вул. Воробкевича, 31. Він знаходиться в екологічно чистій місцевості біля Жовтневого парку, на відстані 200 метрів від спортивного комплексу. Поблизу є кілька торгових центрів і магазинів.

Прекрасно розвинена інфраструктура і відмінна екологія підвищує привабливість новобудови, а невисока вартість житла дозволяє купити квартиру в ЖК «Водограй» у м. Чернівці від забудовника навіть покупцеві з не дуже високим достатком або молодій сім'ї, тим більше поруч розташовані школи та дитсадки.

«Водограй» – житловий комплекс, що складається з монолітно-каркасних десятиповерхових будинків. Зовнішні стіни, які облицьовані високоякісною клінкерною цеглою, під час будівництва утеплені мінеральною ватою – найкращим і екологічно чистим утеплювачем.

У поєднанні з енергоефективними склопакетами, що заповнені аргоном і покриті спеціальним захисним шаром, такі заходи дозволяють не тільки звести до мінімуму витрати на опалення в зимовий період, а й дають можливість заощадити до 50% на електроенергії для кондиціонування приміщень влітку. Якість виконаних робіт по звуко- і теплоізоляції будівель постійно контролюється за допомогою шумомірів і тепловізорів.

Прибудинкова територія облаштована, обладнані дитячі ігрові майданчики і місця для занять спортом.

Планування 1-2-3-кімнатних апартаментів може бути легко змінене їх власником.

На офіційному сайті опубліковані адреса і електронна пошта відділу, якими здійснюється продаж квартир у ЖК «Водограй». Ціни на житло можна уточнити по одному з номерів телефону, зазначених на сторінці веб-ресурсу. Численні фото та відгуки на тематичних форумах дозволять скласти уявлення про поточний стан комплексу.

Ще від БК Водограй
Разом з цим ЖК переглядають
Поруч із ЖК Водограй
Допоможіть ЛУН стати кращим, відповівши на коротке опитування