Новобудови забудовника Жилстрой-3 у Харкові
ЖК Bauhaus
Останні квартири
ЖК Bauhaus
Від 13.54 млн грн
23 Серпня
ЖК BonAparte
продажі призупинено
ЖК BonAparte
Центральний ринок
ЖК Фелічіта
всі квартири продані
ЖК Фелічіта
Пушкінська
ЖК Карамель
всі квартири продані
ЖК Карамель
Центральний ринок
Про будівельну компанію Жилстрой-3

«Житлобуд 3» — це компанія, яка володіє мистецтвом дивувати. В активі забудовника п'ять зданих будинків у двох житлових комплексах з 2017 року. Це об'єкти преміум-класу з унікальною та функціональної архітектурою, завдяки яким Харків стає ще прекраснішим. Максимально задовольняти потреби клієнтів компанії вдається завдяки команді висококласних фахівців у найрізноманітніших областях: будівельній, адміністративній, проектній, дизайнерській та у галузі енергозбереження.

«Житлобуд 3» розробляє передові проекти житлових будинків та комплексів, здійснює вибір ділянок під забудову, вирішує завдання за їхньою оцінкою і економічним обгрунтуванням, розробляє перспективні концепції розвитку територій, які забудовуються. При цьому команда враховує географічне розташування, архітектуру та ландшафтний дизайн закритої прибудинкової території — це лише частина зі списку основних параметрів, які визначають рівень та вартість житлової нерухомості. Всі об'єкти компанії розташовані у центрі міста або поблизу великих транспортних вузлів та станцій метрополітену.

Не забуває забудовник й про подальші матеріальні витрати майбутніх власників квадратних метрів. Застосовуючи новітні технології та різні інновації у своїх проектах, компанія вкладає великі зусилля у мінімізацію витрат на комунальні послуги.

«Житлобуд 3» відрізняється від усіх подібних забудовників тим, що не тільки будує будинки та продає квартири, але облаштовує їх всією необхідною інфраструктурою, в тому числі й транспортними розв'язками. Одна з цілей забудовника — створення функціональних та ексклюзивних споруд «поза часом», які доповнюють та прикрашають Харків.

Яскравий приклад тому — житловий комплекс Bauhaus, особливістю якого являється приналежність до однойменної архітектурної школи з чітко вираженою філософією та концепцією, яка об'єднує технології й мистецтво. За допомогою методів художнього авангарду команда «Житлобуд 3» прагне зробити архітектуру функціональною, соціальною та відповідною до життєвих процесів суспільства, що швидко змінюється. Всі ці принципи й роблять об'єкти забудовника настільки привабливими для інвесторів.

Більше
Менше
Ще забудовники