Жилстрой-3

2017
рік заснування
5
будинків здано у 2 ЖК
з 2017 року
1
будинок в процесі у 1 ЖК
Новобудови забудовника Жилстрой-3 у Харкові
Новобудови і відділи продажів забудовника Жилстрой-3 на карті
Про будівельну компанію Жилстрой-3

«Житлобуд 3» — це компанія, яка володіє мистецтвом дивувати. В активі забудовника п'ять зданих будинків у двох житлових комплексах з 2017 року. Це об'єкти преміум-класу з унікальною та функціональної архітектурою, завдяки яким Харків стає ще прекраснішим. Максимально задовольняти потреби клієнтів компанії вдається завдяки команді висококласних фахівців у найрізноманітніших областях: будівельній, адміністративній, проектній, дизайнерській та у галузі енергозбереження.

«Житлобуд 3» розробляє передові проекти житлових будинків та комплексів, здійснює вибір ділянок під забудову, вирішує завдання за їхньою оцінкою і економічним обгрунтуванням, розробляє перспективні концепції розвитку територій, які забудовуються. При цьому команда враховує географічне розташування, архітектуру та ландшафтний дизайн закритої прибудинкової території — це лише частина зі списку основних параметрів, які визначають рівень та вартість житлової нерухомості. Всі об'єкти компанії розташовані у центрі міста або поблизу великих транспортних вузлів та станцій метрополітену.

Не забуває забудовник й про подальші матеріальні витрати майбутніх власників квадратних метрів. Застосовуючи новітні технології та різні інновації у своїх проектах, компанія вкладає великі зусилля у мінімізацію витрат на комунальні послуги.

«Житлобуд 3» відрізняється від усіх подібних забудовників тим, що не тільки будує будинки та продає квартири, але облаштовує їх всією необхідною інфраструктурою, в тому числі й транспортними розв'язками. Одна з цілей забудовника — створення функціональних та ексклюзивних споруд «поза часом», які доповнюють та прикрашають Харків.

Яскравий приклад тому — житловий комплекс Bauhaus, особливістю якого являється приналежність до однойменної архітектурної школи з чітко вираженою філософією та концепцією, яка об'єднує технології й мистецтво. За допомогою методів художнього авангарду команда «Житлобуд 3» прагне зробити архітектуру функціональною, соціальною та відповідною до життєвих процесів суспільства, що швидко змінюється. Всі ці принципи й роблять об'єкти забудовника настільки привабливими для інвесторів.

Ще забудовники