Воробйовi гори

2009
рік заснування
9
будинків здано у 3 ЖК
з 2010 року
7
будинків в процесі у 5 ЖК
Новобудови забудовника Воробйовi гори у Харкові
Новобудови і відділи продажів забудовника Воробйовi гори на карті
Про будівельну компанію Воробйовi гори

Забудовник «Воробйові гори» вже більше 11 років на ринку нерухомості. За час існування компанія створила кілька масштабних проєктів в Харкові, серед яких відомі житлові комплекси з однойменною назвою.

У своїх проєктах фахівці орієнтується на високі європейські стандарти, які проявляються в креативних дизайнерських фасадах, авторських дизайнах під'їздів, комфортабельності і ергономіці квартир і впорядкованості прибудинкової території. Девелопер «Воробйові гори» є новатором у своїй сфері — саме вони почали будувати житлові комплекси в Харкові з квартирами невеликих площ, так звані «гостинки».

При реалізації проєктів компанія "Воробйові Гори" займається не тільки прибудинковою територією власних житлових кварталів і комплексів, а також облаштовує і розвиває інфраструктуру району, де проводиться будівництво. Результатами благоустрою мікрорайонів можуть користуватися всі жителі округи.

Для того, щоб зробити житло доступнішим, в кінці 2014 року забудовник запустив систему кредитування від провідних банків. Також фірма може похвалитися власною компанією з управління нерухомістю, яка була відкрита в 2017 році. Допомагаючи здавати квартири в оренду, «Воробйові гори» гарантує стабільний дохід 16% річних у доларах.

Також варто відзначити, що проєкти житлових кварталів щорічно беруть участь в «Головній архітектурній премії» і займають призові місця в різних номінаціях: «Найпопулярніший Житловий Комплекс», «Найпопулярніший забудовник», «Найоригінальніший проєкт», «Проєкт року», «ЕКО будинки» та інше.

Ще забудовники