Новобудови забудовника БМК Атлант у Полтаві
ЖК Європейський
“єОселя” на готові квартири
ЖК Європейський
Автобазівський
Від 1.4 млн грн
ТРЦ "Конкорд"
вул. В'ячеслава Чорновола (Куйбишева), 36в
всі квартири продані
вул. В'ячеслава Чорновола (Куйбишева), 36в
Центр
ТРЦ "Конкорд"
Інші забудовники
Про будівельну компанію БМК Атлант

Будівельно-монтажна компанія «БМК Атлант» заснована у 2017 році. Її головна мета - створення нового житла, яке відповідає європейським стандартам якості. Забудовник втілює в реальність сучасні проєкти, пропонуючи інвесторам квартири та апартаменти комфорт та еліт-класу з ремонтом «під ключ», а також комерційну нерухомість.

На початок 2020 року в портфелі забудовника два проєкти, надалі БМК «Атлант» планує розширювати портфель, пропонуючи полтавчанам нове якісне житло. Всі проєкти забудовника розробляються з урахуванням «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава - 2030», у рамках проєкту GIZ «Інтегрованого розвитку міст України» та за участю «Інституту розвитку міста» Полтавської міської ради.

Компанія не тільки приділяє увагу опрацюванню дизайну комплексів, а й ретельно обирає ділянки забудови у кращих локаціях міста з розвиненою інфраструктурою, та піклується про безпеку мешканців. Житлові комплекси БМК «Атлант» обладнані системами відеоспостереження, карткового доступу на територію, вентиляції та пожежної безпеки, а також безпечними сучасними вантажними та пасажирськими ліфтами.

Ще одна перевага житла від БМК «Атлант» - використання європейських технологій будівництва, в тому числі й енергозберігаючих, що у подальшому дозволить мешканцям економити на комунальних платежах, самостійно регулюючи витрати.

Плюс до цього забудовник надає інвесторам можливість реалізувати власні бізнес-проєкти «не виходячи з дому», пропонуючи комерційні площі на перших поверхах.

Більше
Менше