БМК Атлант

1 будинок
в процесі
1 будинок
здано з 2017
2017
рік заснування
Новобудови забудовника БМК Атлант у Полтаві
ЖК Європейський
Шевченківський
ЖК Європейський
Від 1.15 млн грн
1 будинок будується
вул. В'ячеслава Чорновола (Куйбишева), 36в
Всі квартири продані
Шевченківський
вул. В'ячеслава Чорновола (Куйбишева), 36в
Всі квартири продані
1 будинок збудовано
Інші забудовники
Про будівельну компанію БМК Атлант

Будівельно-монтажна компанія «БМК Атлант» заснована у 2017 році. Її головна мета - створення нового житла, яке відповідає європейським стандартам якості. Забудовник втілює в реальність сучасні проєкти, пропонуючи інвесторам квартири та апартаменти комфорт та еліт-класу з ремонтом «під ключ», а також комерційну нерухомість.

На початок 2020 року в портфелі забудовника два проєкти, надалі БМК «Атлант» планує розширювати портфель, пропонуючи полтавчанам нове якісне житло. Всі проєкти забудовника розробляються з урахуванням «Концепції інтегрованого розвитку міста Полтава - 2030», у рамках проєкту GIZ «Інтегрованого розвитку міст України» та за участю «Інституту розвитку міста» Полтавської міської ради.

Компанія не тільки приділяє увагу опрацюванню дизайну комплексів, а й ретельно обирає ділянки забудови у кращих локаціях міста з розвиненою інфраструктурою, та піклується про безпеку мешканців. Житлові комплекси БМК «Атлант» обладнані системами відеоспостереження, карткового доступу на територію, вентиляції та пожежної безпеки, а також безпечними сучасними вантажними та пасажирськими ліфтами.

Ще одна перевага житла від БМК «Атлант» - використання європейських технологій будівництва, в тому числі й енергозберігаючих, що у подальшому дозволить мешканцям економити на комунальних платежах, самостійно регулюючи витрати.

Плюс до цього забудовник надає інвесторам можливість реалізувати власні бізнес-проєкти «не виходячи з дому», пропонуючи комерційні площі на перших поверхах.

Більше
Менше