БК Водограй

2005
рік заснування
22
будинки здано у 1 ЖК
з 2010 року
10
будинків в процесі у 3 ЖК
1
проєкт заміського типу
Новобудови забудовника БК Водограй у Чернівцях
Новобудови і відділи продажів забудовника БК Водограй на карті
Про будівельну компанію БК Водограй

Будівельна компанія «Водограй» понад 15 років допомагає мешканцям Чернівців реалізовувати мрії про комфортне власне житло. Накопичений за ці роки досвід у проектуванні та будівництві дозволяє забудовнику успішно втілювати в реальність сучасні проєкти, пропонуючи інвесторам квартири комфорт і бізнес класу, а також комерційну нерухомість під різні види бізнесу.

Філософія компанії — використання сучасних матеріалів і впровадження передових технологій для створення комфортного житла, що задовольняє кожного конкретного власника. Вже на стадії розробки проектів забудовник піклується про те, щоб мешканці могли надалі економити на комунальних платежах, самостійно регулюючи витрати. Крім того, разом з новими квартирами інвестори отримують можливість реалізувати власну історію успіху та розвивати бізнес «не виходячи з дому».

Ще один плюс проектів компанії «Водограй» — ретельно підібрані локації з розвиненою соціальною та транспортною інфраструктурою. Всі житлові комплекси забудовника обладнані системами відеоспостереження, вентиляції та пожежної безпеки, безпечними сучасними вантажними і пасажирськими ліфтами, а внутрішні території виглядають як парки з ландшафтним дизайном, фонтанами та зеленими алеями.

Систематично аналізуючи очікування замовників та їх ступінь задоволеності результатами роботи компанії, безперервно навчаючи свій персонал і постійно підвищуючи його компетентність, забудовник з кожним разом пропонує все більш досконалі будівлі, які стають окрасою Чернівців. Один з найяскравіших проектів забудовника — житловий комплекс «Водограй», який складається з 22 багатоквартирних будинків, об'єднаних загальною соціальною інфраструктурою і просторою територією для відпочинку, прогулянок та занять спортом.

Попереду у будівельної компанії «Водограй» ще багато нових цікавих проектів, які зможуть оцінити мешканці та гості міста.

Ще забудовники