БК Водограй

12 будинків
в процесі
22 будинки
здано з 2010
1 проєкт
заміського типу
2005
рік заснування
Новобудови забудовника БК Водограй у Чернівцях
ЖК Compass
ЖК Compass
Від 1.47 млн грн
2 будинки будується, 4 збудовано, 1 підготовчі роботи, 7 в проєкті
ЖК Vodogray UN1T
ЖК Vodogray UN1T
Від 2.37 млн грн
2 будинки будується, 2 в проєкті
Таунхауси Emerald
Таунхауси Emerald
Від 3.78 млн грн
ЖК Водограй
всі квартири продані
ЖК Водограй
всі квартири продані
1 будинок будується, 24 збудовано
Інші забудовники
Про будівельну компанію БК Водограй

Будівельна компанія «Водограй» понад 15 років допомагає мешканцям Чернівців реалізовувати мрії про комфортне власне житло. Накопичений за ці роки досвід у проектуванні та будівництві дозволяє забудовнику успішно втілювати в реальність сучасні проєкти, пропонуючи інвесторам квартири комфорт і бізнес класу, а також комерційну нерухомість під різні види бізнесу.

Філософія компанії — використання сучасних матеріалів і впровадження передових технологій для створення комфортного житла, що задовольняє кожного конкретного власника. Вже на стадії розробки проектів забудовник піклується про те, щоб мешканці могли надалі економити на комунальних платежах, самостійно регулюючи витрати. Крім того, разом з новими квартирами інвестори отримують можливість реалізувати власну історію успіху та розвивати бізнес «не виходячи з дому».

Ще один плюс проектів компанії «Водограй» — ретельно підібрані локації з розвиненою соціальною та транспортною інфраструктурою. Всі житлові комплекси забудовника обладнані системами відеоспостереження, вентиляції та пожежної безпеки, безпечними сучасними вантажними і пасажирськими ліфтами, а внутрішні території виглядають як парки з ландшафтним дизайном, фонтанами та зеленими алеями.

Систематично аналізуючи очікування замовників та їх ступінь задоволеності результатами роботи компанії, безперервно навчаючи свій персонал і постійно підвищуючи його компетентність, забудовник з кожним разом пропонує все більш досконалі будівлі, які стають окрасою Чернівців. Один з найяскравіших проектів забудовника — житловий комплекс «Водограй», який складається з 22 багатоквартирних будинків, об'єднаних загальною соціальною інфраструктурою і просторою територією для відпочинку, прогулянок та занять спортом.

Попереду у будівельної компанії «Водограй» ще багато нових цікавих проектів, які зможуть оцінити мешканці та гості міста.

Більше
Менше