Продаж і оренда нерухомості в м. Дружба
6 оголошень по 4 об'єктах
2 млн грн
32 648 грн/м²
вулиця Лесі Українки, 2
Дружба
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж
3 кімнатна квартира
📍с. Дружба , Теребовлянський р-н (18 км до Тернополя)
Характеристика:
✅ площа 61 м2
✅поверх 5/5 ( стеля повністю гідроізольована і утеплена)
✅будинок цегляний
✅залишається усе, що є на фото
✅опалення інд
✅бойлер
✅квартира потребує тільки освіжити стіни
Поруч будинку знаходиться: школа, магазини, аптеки та автобусна зупинка!
Вартість 45 000$
Працюємо з державними програмами: сертифікати та Євідновлення
🔥Без комісії для покупця
3 кімнати
з ремонтом
61 / 38.6 / 7.7 м²
цегляна
поверх 5 з 5
1.2 млн грн
23 402 грн/м²
вулиця Лесі Українки
Дружба
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 2 кім квартира в с.Дружба Тернопільської обл.
Цегляний будинок
Індивідуальне опалення,двохконтурний котел,балкон,підвал,грядка біля будинку
Зручне розташування
Поруч школа,дитячий садок,транспортна зупинка.
Підходить продаж по сертифікату,
є Відновлення
До Тернополя 20км
Оперативний показ
2 кімнати
з ремонтом
51 / 37 / 8.3 м²
цегляна
поверх 5 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
7.1 млн грн
31 276 грн/м²
Дружба, Тернопільський район
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Триповерховий будинок із сучасним євроремонтом. У будинку є 4 спальні, гардеробна, 2 великі кімнати, прихожа, велика кухня, 3 санвузли. Сходи виготовлені з натурального дуба, підлога в кімнатах укладена дубовим та модриновим паркетом.
Є власна скважина та септик. Опалення індивідуальне газове.
Меблі та побутова техніка частково залишаються.
Реальним покупцям надається реальна знижка.
На території будинку розташовані гараж та літня кухня.
6 кімнат
з ремонтом
226.3 м²
цегляна
поверх 1 з 3
8 848 грн
Дружба
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано в стилі євроремонту, що свідчить про хороший стан помешкання. Квартира чиста, доглянута, сонячна та простора.
Опалення в квартирі індивідуальне газове. Також є центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід. Передбачено вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою для комфортного проживання, включаючи холодильник, духову шафу, плиту та пральну машину. Також є меблі на кухні.
Квартира вільна з 20.04, перегляд і бронювання можливі в зручний час. Деталі щодо умов оренди не вказані.
Будинок відноситься до житлового фонду 2011-2020 років. Передбачено ліфт та паркувальне місце. Система опалення індивідуальна газова.
Поруч із будинком розташовані зупинки громадського транспорту (Карпати), дитячі садки, школи (СШ 16, СШ 9) та педагогічний університет. Дорога асфальтована.
Квартира має просторий засклений балкон та лоджію. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi. Передбачено ванну кімнату.
1 кімната
з ремонтом
45 / - / 12 м²
цегляна
поверх 5 з 10