Продам срочно в крюкове пол дома возможен торг хороший район школа садик магазин остановка всё рядом пишите в Вайбер очень срочно продаю
Школа садочок магазин остановка
Продам срочно
Потрибно робити ремонт продаю срочно цена договорная
Добротний цегляний будинок. В будинку є пічка.
Можливий торг.
Територія кооперативу огорожена, заїзд на територію через автоматичні ворота.
До міста 8 км. Поруч зупинка транспорту, щогодини рухається маршрутка Кременчук-Горішні Плавні. Поряд ліс, річка Дніпро (5 хв пішки), рибалка, пляж, гриби.
Приватизована ділянка з фруктовими деревами та кущами. На території є господарські будівлі та теплиця.
Будинок двоповерховий, зроблений євроремонт. Додатково є будиночок з сараєм та банею.
Є індивідуальне газове опалення, вода зі скважини, каналізація септик. Встановлено автополив.
У будинку залишається вся меблі: диван, крісла, телевізор, кондиціонер. Також є камін.
Можливо прописуватися та жити весь рік.
Є відеонагляд.
Гарні сусіди.
Є двір з городом та садочком, водоспад.
Квартира потребує ремонту всередині.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Доступні електрика, газ та вивіз відходів.
Квартира здається в житловому стані.
Будинок розташований біля асфальтованої дороги.
Квартира у житловому стані.
Квартира має центральний полив. Система опалення твердопаливна.
На ділянці є сарай з погребом. Є місце для паркування.
Ділянка приватизована. У 20 метрах розташовані магазин та зупинка. Влітку ходить автобус. Є сторожка голови. У 5-10 хвилинах ходьби знаходяться ліс з грибами та озеро. Сусіди живуть цілий рік.
У будинку дві кімнати та кухня.
Розглядається обмін на гараж.
На ділянці розташований фруктовий сад, є полив круглий сезон без обмеження за часом.
Гарна нова дорога. В 150-200 метрах знаходиться пляж затоки Дніпра. Чудове місце для риболовлі та відпочинку.
Землі 7 соток. Санвузол знаходиться у дворі.
Будинок та літня кухня є на плані.
В будинку проведені всі комунікації. Система опалення індивідуальна газова.
Будинок у власності. Є великий навіс, гараж та погреб, з якого можна зробити басейн.
Є піч.
Є газовий балон, цілодобовий полив, скважина, інтернет.
Відеоспостереження та нічне освітлення по всьому кооперативу. Є охорона.
Поряд ліс та річка.
Земля приватизована, 7 соток. Є мультимедіа, Wi-Fi.
Будинок розділений на дві автономні половини. У кожній половині є 3 кімнати, кухня, ванна кімната, сауна і санвузол. Другий поверх не обладнаний, але є корисна площа 56 кв.м.
Будинок має всі комунальні зручності, включаючи централізоване опалення, водопровід і каналізацію. Система опалення індивідуальна газова.
Можливі варіанти обміну.
Будинок розташований на приватизованій земельній ділянці розміром 20 х 40 м. Є два гаража, господарські споруди, два вольєра, мангал, альтанка, бассейн, гойдалка. Також є два погреби, один під будинком (3 х 3 метри) з водопроводом, другий під господарською спорудою.
Будинок розташований в центрі Кременчука, поряд з центральним ринком та ДЮСШ № 1.
На ділянці є сад і город з малинкою, смородиною, огірками та петрушкою. Будинок має грати на вікнах, сигналізацію, відеоспостереження та охорону території. Територія огороджена. Є асфальтована дорога. Доступний Wi-Fi та швидкісний інтернет.
Будинок складається з двох окремих половин, у кожній по три житлові кімнати. Є окремі два входи, окремі санвузли і дві невеликі кухні. Будинок потребує косметичного ремонту. Одна половина має незначні пошкодження від пожежі, але перекриття цілі, опалення не пошкоджено. Будинок утеплений.
Опалення - газовий котел. Гаряча вода - бойлер. Є централізоване водопостачання. На території є дві свердловини: одна для поливу городу, друга з насосом для споживання чистої води. Каналізація - септик. Можливість приєднати високовольтну лінію.
У будинку туалет та душова в гарному стані, обкладені плиткою. Є дві літні кухні.
Комісія для покупця - 0%%. Земельна ділянка приватизована - 9 сотих. Документи в порядку, один власник.
Цегляний будинок для великої родини. На території є два цегляні гаражі (в одному є оглядова яма), металеві ворота, просторий двір, навіс біля гаража. Є місце для виробництва.
Будинок розташований у тихому районі. Поруч зупинка громадського транспорту та магазин.
Будинок теплий, комфортний і світлий. Влітку в будинку прохолодно, взимку тепло. На території багато фруктових дерев (вишні, дві ранні черешні, груша, слива, абрикоси, горіхи).
Будинок має три кімнати, кухню, ванну кімнату та підвал. Є літня кухня з газом. Ремонт житловий.
Підєднані всі комунікації: світло, газ, вода. Опалення індивідуальне газове.
Продаж від власника. Торг умісний. Огляд за попередньою домовленістю.
Будинок теплий та затишний, огороджений по периметру. Є заїзд під авто.
Будинок знаходиться в районі 2-й Занасип, за 5 хвилин ходьби від залізничного вокзалу.
В житловому будинку є гараж, вхідний підвал. На другій ділянці розташовані будинок, сарай, теплиця, альтанка. В обох будинках є підвали.
В житловому будинку є скважина, газ, інтернет. Встановлена окрема котельня з твердопаливним котлом довгого горіння та газовим котлом.
Торг можливий.
Територія складається з двох ділянок. Одна ділянка використовується для ведення господарської діяльності. На другій ділянці знаходиться великий садок, колодязь.
Будинки розташовані в 50 метрах від річки Псел.
В житловому будинку є суміжний санвузол, встановлений кондиціонер. Будинки пройшли косметичний ремонт.
Частковий будинок на дві родини з можливістю обєднання в один великий будинок. Кожна половинка має санвузол і більше. Будинок без внутрішніх робіт, але власники готові допомогти в їх виконанні.
Електрика підведена і оформлена в ПОЕ. Є техумови і проекти на воду та газ. До будинку проведена асфальтована дорога. Також є центральна каналізація, центральний водопровід.
Документи оформлені і будинок готовий до продажу. Вартість вказана за половинку.
Будинок побудований з любовю для себе. За будинком є вільна земля по 1 сотці на кожну половинку.
Тихий район з приватними будинками. В пішій доступності є ринок, зупинка громадського транспорту, поліклініка/лікарня, дитячий садок і школа.
Ідеальний варіант для проживання, для приватного дитячого садка, для приватного ліцею, для офісу/салону/клініки.
Будинок має окреме планування. Санвузол суміщений з житловою кімнатою. Виконано косметичний ремонт. Встановлено лінолеум, пластикові відкоси, натяжні стелі та ролштори. Вхідні двері подвійні. Всі вікна замінені на трьохшарові з пластиковими відкосами.
У будинку немає меблів.
Можливий обмін на 2-3 кімнатну квартиру в районі центру ринку до 4 поверху з доплатою. Прогляд можливий після 17 години. Послуги комунальних підприємств оплачуються порівну.
Це окремий кутовий будинок з документами на будинок та землю. Будинок шлаколитий, надійний, з фундаментом з каменю. У дворі є відремонтована колонка, нова металева альтанка, бетонний паркан з двома калітками з різних входів. Двір викладено плиткою. На території є невеликий город, смородина, дерева та багато іншого. Також є басейн.
Будинок розташований у спокійному районі з адекватними сусідами. Навколо будинку асфальт.
Будинок має власну водяну свердловину, бойлер на 80 л, світло, газ, газове економічне опалення та піч. У дворі є мангал.
3 кімнати
з ремонтом
60 м²
блочна
1-поверховий будинок
власник
1.39 млн грн
25 183 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дом в Кременчуге, район электростанции- Хорольской
Є санвузол суміжного типу.
Підключено електрику, газ, центральний водопровід. Каналізація - септик.
Є телевізор.
Пропозиція від власника без посередників.
На території є металевий гараж, дворовий будинок, сад, город. Є підсобні приміщення, цоколь, підвал. Встановлені грати на вікнах.
Будинок розташований в пішій доступності від супермаркету та Троїцької церкви.
Є кондиціонер, ванна. Будинок огорожений.
Приватизований приватний будинок із майже завершеним косметичним ремонтом. Санвузол суміжний.
Будинок має 3 системи опалення (комбіноване). Є електрика, газ, каналізація септик, свердловина. Вивіз відходів організований.
Будинок мебльований. Є кондиціонер та підігрів підлоги.
Звертайтесь до власника.
Є сарай, колодязь, літній душ, грядки.
Будинок розташований у районі Чередняки.
Є сад та город.
Євроремонт. Суміжний санвузол. В одній кімнаті на стіні барельєф, в кухні художній розпис.
Комбінована система опалення з двома котлами - електричним та газовим німецьким WISSMAN. Тепла підлога в 2 вітальнях, кухні та кімнаті. Газ та вода. Є свердловина.
Частково мебльовано. Є кондиціонер GREE, пральна машина SAMSUNG, телевізор.
Будинок побудований в 2011-2015 роках, зданий в експлуатацію в 2015 році. Стіни з білого кирпича та газоблоків. Високий та міцний фундамент з каменю. Вікна з металопластиковим подвійним німецьким профілем Rehau. Натяжні стелі з високоякісної французької плівки та фігури з гіпсокартону. На території поряд з домом побудований невеликий будинок для гостей з опаленням конвекторами. Також є майстерня, погреб з каменю, літній душ та літній туалет. Душ обліцьований плиткою, в туалеті яма з трьома бетонними кільцями. Є гараж, але він потребує внутрішнього ремонту.
Ділянка під домом та огородом разом 18 соток. На ділянці посаджені фруктові дерева, встановлені 2 металеві теплиці та палети з труб для винограду.
В будинку є підсобні приміщення. Територія огорожена. Є сад та город.
Одноповерховий будинок з трьома окремими кімнатами, кухнею та роздільним санвузлом з двома туалетами. Стіни і перегородки поштукатурені по маяках, підлога - стяжка по маяках, штроби під ел.проводку. Все готово під укладку покриття підлоги та чистове оздоблення.
Будинок обладнаний новою електрикою з двозонним тарифом, автоматикою, грозозахистом і заземленням. Встановлено новий лічильник. Внутрішні комунікації нові: водопровід гарячий і холодний, каналізація та опалення розведені по будинку. Є газове опалення. Вода подається зі скважини, каналізація - септик.
Продаж від власника без комісії. Торг. Всі витрати діляться порівну між покупцем та продавцем. Продаж через Є оселя не цікавить.
Фундамент будинку виконаний із залізобетону та блоків ФБС. Стіни з силікатної цегли з утепленням пінопластом. Перекриття з пустотних залізобетонних плит. Дах із шиферу. Висота стелі 3 м. Є окрема котельня-майстерня з входом з вулиці.
Будинок розташований на приватизованій земельній ділянці площею 4 сотки з кадастровим номером. Двір загороджений парканом та засипаний щебнем. В 200-х метрах знаходиться парк Миру, магазини, школи № 28, 30, 5 та дитячі садки. Транспортне сполучення забезпечують маршрутки №1, 18, 30.
У дворі розташований санвузол.
У будинку встановлено індивідуальне газове опалення. Також є свердловина.
Будинок мебльований. У ньому є телевізор.
Продається будинок з огороженим подвірям.
До будинку асфальтована дорога. На території є господарські споруди для тварин, сад, город.
Поблизу будинку розташований магазин. Є два ставка.
Будинок знаходиться в тихому місці.
У будинку є балкон, тераса, підвал і цоколь.
Будинок оснащений індивідуальним газовим опаленням, центральним водопроводом та центральною каналізацією. Також є свердловина.
У будинку встановлено кондиціонер, камін і підігрів підлоги.
У будинку є підсобні приміщення.
Будинок розташований у трьох кілометрах від центру міста.
До будинку прокладено асфальтовану дорогу.
У будинку є 2 і більше санвузлів, кожен з яких обладнаний ванною та душовою кабіною. На вікнах встановлені грати. Також є автоматичні ворота, автонавіс, гараж, сад, город, сауна та баня. У будинку встановлено відеоспостереження, сигналізацію та швидкісний інтернет.
Будинок у житловому стані.
Опалення індивідуальне газове. У дворі розташований санвузол. Квартира підключена до центрального водопроводу, електрики та газопостачання.
Продається цегляний будинок із приватизованою земельною ділянкою площею 10 соток.
Район Ревівка.
Будинок недобудований, під чистову обробку. Санвузол суміжний.
До будинку заведені всі комунікації: вода, каналізація, електрика. Система опалення інша.
Поряд по вулиці знаходиться водойма.
Квартира розташована в 1/2 будинку з окремим входом. В будинку є санвузол на вулиці.
Будинок оснащений газовим та пічним опаленням. В будинку є холодна вода.
Варіанти обміну на квартиру з однією або двома кімнатами з доплатою. Можливий обмін на Полтаву, Крим (Саки, Севастополь), Одесу, Львів, Донецьк.
Будинок розташований у центрі міста. Будинок має бутовий паркан. До будинку прилягає ділянка площею 5 соток.