Мрієте про затишне, комфортне житло на природі поруч з містом? Пропонуємо таунхаус в КМ Eastville, в передмісті Києва.
Бориспільский район, с. Мала Олександрівка.
Виконано дороговартісний ремонт з використанням екоматеріалів від світових виробників. Планування, оздоблення, меблі, техніка - все продумано до дрібниць. Ваша мрія може стати реальністю!
Записуйтесь на перегляд!
4 кімнати
з ремонтом
130 / 70 / 43 м²
2-поверховий будинок
3.75 млн грн
33 367 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Таунхаус 112 кв.м з документами в с. Мала Олександрівка
Планування включає дві окремі спальні та кухню-вітальню. Матеріал стін - газоблок та керамоблок. Фасад утеплений та оздоблений декоративним каменем. Ремонт після будівельників.
Установлено індивідуальне водопостачання, електрику та підведений газ. Опалення індивідуальне газове. Є центральна каналізація та вивіз відходів.
Продаж готового таунхаусу з документами.
ЖК Eastville має охорону території, огорожу, автоматичні ворота та асфальтовану дорогу. Додатково є автонавіс.
Зручне сполучення з Києвом та Борисполем. Дорога до ст. Бориспільська займає 15 хвилин на автомобілі.
Є прибудинкова територія площею 2,5 сотки, яка включає передній двір (50 кв.м) та задній двір (66 кв.м) із садом та городом.
2 кімнати
без ремонту
112.4 м²
2-поверховий будинок
2015 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
10.83 млн грн
83 980 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж таунхаус з ремонтоим, Іствіль, Мала Олександрівка, вул.Київська
Таунхаус виконаний із високоякісних матеріалів із дизайнерським ремонтом. Він кутовий.
У будинку встановлена індивідуальна газова система опалення. Також є свердловина, електрика і забезпечено вивіз відходів.
Будинок мебльований. Є мультимедіа (Wi-Fi, високошвидкісний інтернет, телевізор).
Продаж.
Таунхаус розташований у закритому комплексі "Іствіль". Територія упорядкована, є зона для барбекю зі столом для літнього відпочинку, спортивний майданчик та паркування на 2 машини. Також є господарське приміщення.
Будинок знаходиться у прекрасному та мальовничому місці.
Будинок має 2 балкони, 2 санвузли, альтанку з мангалом, сад і город. На ділянці площею 3 сотки є огорожа. У будинку встановлені кондиціонер, душова кабіна. Також передбачені сигналізація та відеоспостереження, а територія охороняється. Асфальтована дорога.
Сучасний таун-хаус після будівельників, з заведеними всіма мережами. Будинок має два рівні. На першому поверсі розташовані кухня-студія з виходом на власну ділянку, гостьова спальня кімната та санвузол. На другому поверсі знаходяться три спальні кімнати та санвузол.
Таун-хауси розташовані на закритій території з зеленою зоною. Перед будинком є парковка для двох авто. При вїзді встановлено КПП, цілодобова охорона.
Власна ділянка перед будинком, де можна облаштувати зону гриль або відкриту терасу.
5 кімнат
без ремонту
129.2 м²
цегляна
2-поверховий будинок
3.96 млн грн
30 826 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Таунхаус 128 кв.м з власним двориком. Розтермінування до 12 місяців
Таунхаус з роздільним санвузлом. Ремонт після будівельників.
Є індивідуальне водопостачання, електрика та підведений газ. Опалення індивідуальне газове. Каналізація септик.
Можливе розтермінування від забудовника.
ЖК Eastville. На території ЖК є охорона, сад, город. Поблизу асфальтована дорога.
Зручне сполучення з Києвом та Борисполем. Дорога до ст. Бориспільська займає 10-15 хвилин на автомобілі.
Є власний дворик та місце для автомобіля. Балкон. Матеріал стін - газоблок та керамоблок. Фасад утеплений та облицьований декоративним каменем. Площа земельної ділянки - 2,8 сотки.
3 кімнати
без ремонту
128.3 м²
2-поверховий будинок
3.96 млн грн
30 618 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Таунхаус Eastville 129,2 кв.м з власним двориком та паркомісцем
Таунхаус має роздільний санвузол. Ремонт після будівельників.
Є індивідуальне газове опалення та індивідуальне водопостачання. Підведений газ, електрика, каналізація септик.
Продаж готового таунхаусу.
Таунхаус побудований з газоблоку та керамоблоку. Фасад утеплений та оздоблений декоративним каменем. Є прибудинкова територія для паркування авто та власний дворик. Територія під охороною.
Зручне сполучення з Києвом та Борисполем. Дорога до ст. Бориспільська займає 10-15 хвилин на автомобілі.
Є балкон, огороджена територія, автонавіс, сад та город. Є свердловина. Вивіз відходів організований. Дорога асфальтована.
3 кімнати
без ремонту
129.2 м²
2-поверховий будинок
2015 Рік будівництва
власник
3.29 млн грн
25 661 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ без КОМІСІЙ !!! ТАУНХАУС від ВЛАСНИКА, власна територія
Таунхаус з власним двориком площею 70 кв.м. Ділянка огороджена невеликим забором. Є місце для 2 авто площею 38 кв.м. Ремонт після будівельників.
Індивідуальне газове опалення. Необхідно купити котел і підключити газ та воду.
Прямий продаж без комісії. Можливе використання програм "єОселя" та "єВідновлення".
Таунхаус побудований з гарних матеріалів: газоблок, керамоблок, цегла, утеплення ватою. Це 2 секція будинків, які вже здані в експлуатацію. Закрита територія з зеленою зоною. При вїзді є КПП і цілодобова охорона.
Дуже близько до метро Бориспільська та міста Київ (10 хв). Поруч розташовані гіпермаркет ФОЗЗІ Пооліски, АЗС Socar, Сільпо, медичний центр Median, парк-готель Kidev.