Котеджне містечко O!villas включає 5 різних видів сучасних котеджів у стилі барн-хаус. Площа котеджів становить від 95 кв.м. до 200 кв.м. Будівництво будинків вже розпочалося.
Котеджі обладнані індивідуальним електричним опаленням. Комунікації включають газ, електрику, каналізацію з септиком та вивіз відходів.
Пропонується забронювати будинок за стартовими цінами. Вартість котеджів площею 95 кв.м становить 890 грн./кв.м в розстрочку за акційною пропозицією на будинок 19, а інші котеджі - 950 грн./кв.м. Вартість котеджів площею 110 кв.м становить 1090 грн./кв.м в розстрочку за акційною пропозицією на будинок 17. Вартість котеджів площею 130 кв.м становить 1106 грн./кв.м без знижок при внеску 20%%. Також є котеджі площею 160 кв.м та 200 кв.м. Знижки для розтермінування до 24 місяців: внесок 20%% - знижка 0%%, внесок 50%% - знижка 3%%, внесок 70%% - знижка 5%%, внесок 100%% - знижка 7%%. Індивідуальні умови розтермінування до 48 місяців. Діють знижки при внеску від 50%%.
Котеджне містечко O!villas розташоване на семи гектарах землі. Це закритий житловий простір з власною набережною вздовж каналу довжиною 400 метрів. На набережній розташовані басейний комплекс з рестораном, власний пляж, станція водних видів спорту, міні-поле для футболу, унікальні дитячі майданчики, зони воркауту, простір для відпочинку, зелені сквери, альтанки, велодоріжки. Відновлені водні ресурси каналу для купання та риболовлі. Ретельно підібрані рослини для ландшафтного дизайну променаду набережної - поєднання хвойних, листяних дерев та кущів зі злаковими та квітами.
Котеджне містечко розташоване в 10 хвилинах від Києва в селі Зазимя.
3 кімнати
130 м²
2-поверховий будинок
2015 Рік будівництва
7 квітня
Знайдено 21 лютого
3 402 205 грн
31 492 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будинку 108,3м2 в таунхаусі, земля, паркомісце, 3км від Києва
Будинок має монолітні сходи на другий поверх.
Будинок обладнаний власною свердловиною 55м з насосом. Територія комплексу забезпечена високошвидкісним інтернетом оптиковолокно.
Можлива гнучка система оплати, включаючи повну оплату або розстрочку. Також можна придбати таунхаус за програмою єОселя.
Будинок розташований у закритому таунхаусі. Територія комплексу облаштована місцем для пікніка, дитячим майданчиком, гарним освітленням, озелененням, має автоматичні ворота та огорожу. Забезпечена безпека Вашого майна. На території розташований спортзал.
Вся інфраструктура міста в 7-10 хвилинах від комплексу. У 3 хвилинах знаходиться новий спорткомплекс Атлетико.
Будинок виконаний з екологічно чистих матеріалів. Стіни з керамічного блоку 380мм між будинками забезпечують хорошу шумоізоляцію. Монолітне перекриття гарантує міцність будинку. Будинок має утеплення стін 150мм Hirsh Grafit та покрівлю з бітумної черепиці з утепленням мін.ватою 200мм. Встановлені енергозберігаючі вікна з аргоном та покриті іонами срібла. Якісні броньовані вхідні двері не потребують заміни. Є підігрів підлоги та відеоспостереження.
4 кімнати
108 м²
цегляний будинок
2-поверховий будинок
2015 Рік будівництва
17 квітня
Знайдено 23 серпня 2024 р.
7 879 008 грн
47 756 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дім 170 м, біля річки, 8 соток землі, соснова роща на ділянці.
Котедж Lavender має просторе планування. На першому поверсі розташовані передпокій, хол, кухня, їдальня-студія, кімната, санвузол, топочна та гараж. На другому поверсі розташовані три кімнати, дві ванні кімнати, коридор, гардеробна. Будинок побудований з газоблоку (зовнішні стіни 375 мм, внутрішні 100 мм). Фасад утеплений базальтовою ватою 100 мм, декорований штукатуркою, пофарбований і обшитий планкеном. Покрівля металева, утеплена мінеральною ватою 200 мм. Вікна пятикамерні металопластикові з двокамерними склопакетами. Фундамент стрічково-збірний з монолітною плитою.
Котедж має індивідуальне опалення (електричне або газове, газ підведений). Сантехніка та електропостачання включають введення водопроводу, каналізації, кабельних ліній на 8 кВт (3 фази). Каналізація влаштована за допомогою септика.
Котедж Lavender продається разом із земельною ділянкою площею 8 соток. Можлива розстрочка від забудовника з першим внеском від 10%% і розтермінуванням на 24 місяці. Додатково надається знижка 2%% для військових. Завершення будівництва заплановане на 2 квартал 2025 року.
Котедж розташований у закритому комплексі з власною інфраструктурою, що включає пляж, причал, дитячі та спортивні майданчики. Територія комплексу охороняється, оснащена відеоспостереженням і огорожами. Є асфальтована дорога.
Котедж розташований на мальовничій ділянці серед сосен прямо на березі Десни (50 метрів).
Котедж Lavender єдиний у продажу. Додатково надається швидкісний інтернет. Є вивіз відходів.
Будинок має роздільний санвузол. На першому поверсі розташовані гостьова кімната (або кабінет), санвузол, коридор, гардероб, господарське приміщення, кухня-вітальня. Другий поверх включає 2 дитячі кімнати, майстер-спальню з власним гардеробом і можливістю власного санвузла. Можливий варіант планування з 4 кімнатами на другому поверсі.
Будинок оснащений власною скважиною, септиком з переливом та мережами ДТЕК з підключенням 14 кВт. Система опалення індивідуальна електро.
Передпродаж та бронювання. Надається безвідсоткове розтермінування на період будівництва. Можливі варіанти виконання ремонтних робіт у кредит.
Будинок розташований на ділянці 5 соток. Є зона тераси. Фундамент - залізобетонна монолітна плита (перевернута чаша) на пісчаній подушці. Стіни - газблок 300 мм з утепленням пінополістеролом та мінватою 100 мм. Покрівля - металочерепиця (Словак). Вікна REHAU 70 мм з енергозбереженням. Двері - преміальна лінія від компанії РОДОС. Є паркан по периметру ділянки з відкатними воротами. Територія паркування під 2 авто та зона відмостки будинку вимощені тротуарною плиткою. Спланована територія під озеленення.
Будинок розташований в передмісті Києва в Зазимї, в одній з найкращих локацій. Він знаходиться на відстані 500 метрів від ЖК Десна-Резіденс, де поряд розміщена вся необхідна інфраструктура, включаючи магазини АТБ/Фора, спорткомплекс, відділення Нової Пошти, базар, кавярні, дитячий садок, школу-ліцей, заклади громадського відпочинку та харчування. Будинки межують з лісом.
Наявні різні варіанти планування та наповнення. За додаткову плату можливе внесення змін у проект, включаючи підвал-укриття (грунтові води на глибині від 9 метрів), мансардний поверх, монолітну плиту між 2 поверхом та горищем, варіанти оздоблення фасаду (сучасна класика або сучасний хай-тек).