Продаж будинків Миколаївка без посередників
7 оголошень по 7 будинках
власник
506 тис. грн
11 274 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається дача в с.Миколаївка загальною площею до 45м.кв. Планування включає дві житлові кімнати та кухню. Ремонт після будівельників.
В будинку є електрика, криниця. Система опалення - інше, в будинку є груба з плитою для опалення та приготування їжі.
Відсутні.
Вартість дачі з ділянкою 9.6сот. становить 11500 у.о. Можливий звязок за телефонами на фото або через приватні повідомлення.
Дача розташована на території садового кооперативу. Побудована із шлакоблоку. Фундамент – бетонні блоки, дах накрито шифером. Також є фундамент під прибудову. Ділянка по периметру загороджена. Мається металевий сарайчик для інвентарю, бесідка, туалет, літній душ.
Ділянка розташована біля лісу в тихому місці. Поряд є сусіди. Тихе місце прямо в лісі, що забезпечує тишу та свіже повітря. Неподалік є озера. До Миколаївки ходять маршрутки.
Ділянка площею 9.6сот. Гарне місце під дачу для поціновувачів природи та тиші. Відстань від Києва до 30км.
2 кімнати
без ремонту
45 м²
9.6 сот
1 поверх
власник
1.5 млн грн
15 414 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Триповерховий цегляний будинок у житловому стані. Перший поверх займає повністю обладнаний гараж площею близько 40 кв.м з ямою. Другий поверх складається з прихожої, двох окремих кімнат і кухні. Третій поверх - мансардне приміщення площею близько 40 кв.м, яке можна використовувати для літнього проживання.
До будинку підведена вода. Будинок і гараж підключені до електроенергії 220 Вт і додатково до лінії 380 Вт потужністю 30 кіловат. Каналізація - септик. На ділянці є колодязь-антисептик, власна артезіанська свердловина глибиною 100 м і фірмова насосна станція.
Можливий торг.
На ділянці є альтанка, мангал, туалет, плодоносний сад (яблуні, сливи, вишня, черешня, абрикос, горіх), кущі кизилу, агрусу, смородини, виноград.
2 кімнати
без ремонту
100 м²
6 сот
3 поверхи
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
4 млн грн
38 490 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок з частковим ремонтом, під чистову обробку. В будинку є дві грубки роботи закарпатського майстра, добре тримають тепло до 2 діб. В гостьовому будинку є камін і сауна, кухня, санвузол, мінімальна техніка, можна проживати. Ділянка 8 соток, нова глибока скважина, басейн, баня з гостьовим будиночком (житловий стан). Дах бутімна черепиця. На території є альтанка з піччю, для шашликів чи барбекю, ділянка під невеличкий город, фруктові дерева, смачний сортовий виноград. Будинок в тихому, гарному місці. Ідеальне місце для щасливого життя.
Будинок з автономним опаленням. Система опалення: Індивідуальне електро. Комунікації: Асфальтована дорога, Електрика, Газ, Каналізація септик, Свердловина.
В гостьовому будинку є мінімальна техніка. Меблювання: Так.
Оголошення від власника. Продаємо будинок. За подробицями Телефонуйте!
На території є альтанка з піччю, для шашликів чи барбекю, ділянка під невеличкий город, фруктові дерева, смачний сортовий виноград. Баня з гостьовим будиночком (житловий стан). В гостьовому будинку є камін і сауна, кухня, санвузол, мінімальна техніка, можна проживати. На території є альтанка з піччю, для шашликів чи барбекю, ділянка під невеличкий город, фруктові дерева, смачний сортовий виноград. Будинок в тихому, гарному місці.
Будинок з автономним опаленням, грубка, погріб, басейн, баня. В будинку є дві грубки роботи закарпатського майстра, добре тримають тепло до 2 діб. Ділянка 8 соток, нова глибока скважина, басейн, баня з гостьовим будиночком (житловий стан). Дах бутімна черепиця. В гостьовому будинку є камін і сауна, кухня, санвузол, мінімальна техніка, можна проживати. На території є альтанка з піччю, для шашликів чи барбекю, ділянка під невеличкий город, фруктові дерева, смачний сортовий виноград. Будинок в тихому, гарному місці. Ідеальне місце для щасливого життя. Санвузол: 2 і більше. Комфорт: Альтанка, мангал, Підсобні приміщення, Душова кабіна, Басейн, Тераса, Цоколь, підвал, Ванна, Огорожа, Камін, Сад, город, Підігрів підлоги, Гостьовий, літній будинок, Сауна, баня.
4 кімнати
без ремонту
103 м²
8 сот
1 поверх
власник
9.7 млн грн
32 281 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок складається з двох повноцінних поверхів та підвального приміщення. На першому поверсі розташовані кухня зі столовою, окремий зал з каміном, санвузол, сауна з басейном та веранда під зимовий сад, а також гараж. На другому поверсі знаходяться кабінет, санвузол, чотири кімнати та балкон. Будинок потребує косметичного завершення, ремонт під чистову обробку.
До будинку заведено 3-фазне електроживлення, вода зі свердловини, є септик, електробойлер та система опалення. Система опалення індивідуальна електрична.
В будинку наявні меблі.
Вартість будинку та 8 сот. землі становить 220000 у.о.
Будинок цегляний, з бетонним перекриттям. Фасад утеплений пінопластом. Будувався для себе з добротних матеріалів. Розташований на земельній ділянці 8 сот. Тихе місце, поруч сусіди, які проживають постійно. Є підсобні приміщення, балкон, ванна, огорожа, камін, сад, город, сауна, баня, душова кабіна, тераса.
Поруч є ліс та озера (близько 500м). Часті маршрутки на столицю. Відмінне транспортне сполучення по Житомирській трасі. До Києва близько 27 км.
Будинок має добротне бомбосховище. Є камін, сауна з басейном, веранда під зимовий сад. Санвузлів 2 і більше. Система опалення індивідуальна електрична. Є балкон.
7 кімнат
без ремонту
300 м²
8 сот
2 поверхи
власник
генератор
2.2 млн грн
16 999 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок має три поверхи. Перший поверх цокольний, другий та третій житлові. Планування передбачає 3 кімнати, одна з яких на другому поверсі є маленькою та прохідною. На третьому поверсі одна з кімнат також прохідна без дверей. Стан ремонту - житловий. На другому поверсі є піч та камін, в кожній кімнаті газовий конвектор, а в найтеплішій кімнаті встановлено кондиціонер. Третій поверх має різкі сходи, що може бути незручно для літніх людей. Також на третьому поверсі є маленька кладова.
Вода заведена в будинок від власної свердловини. Газ підведений тільки для плити. Система опалення індивідуальна газова, в кожній кімнаті на другому поверсі є газовий конвектор. Наявні комунікації: електрика, вивіз відходів, газ, каналізація (септик). На першому поверсі встановлено бойлер для гарячої води.
На першому поверсі розташована кухня з холодильником, індукційною плитою, газовою плиткою, електричною духовкою та посудомийною машиною. Також на першому поверсі є морозильна камера та пральна машина. В одній з кімнат на другому поверсі є кондиціонер. На третьому поверсі також є кондиціонер та газовий конвектор.
Можливий продаж по сертифікату.
Будинок утеплений ззовні, вхідні двері замінені на утеплені. На території є гараж з вїздом з вулиці, але є сумніви щодо заїзду сучасної машини. В гаражі зберігаються велосипеди та генератор. На території також є деревяна альтанка, сарай на два відділення (одне з дровами, інше під літній душ), компостна яма, дві ями з переливом та ділянка залита бетоном для машини.
На території є сад та город. Поруч сусіди продають ще 9 соток землі. На території є криниця, але води в ній практично немає і потребує чистки.
Будинок має цокольний поверх, підвал, баню (сауну). На другому поверсі є камін. На першому поверсі підлога з підігрівом у кухні та ванній кімнаті. Наявний швидкісний інтернет та Wi-Fi. Територія має альтанку та мангал.
4 кімнати
з ремонтом
129.66 м²
6 сот
3 поверхи
власник
1.5 млн грн
18 144 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 1998 року побудови. На першому поверсі виконано свіжий ремонт у 2024 році: підлога - дошка, стіни - вагонка та венеціанська штукатурка. Другий поверх - мансарда зі старим ремонтом. Загальний стан житловий.
До будинку заведено газ, встановлено газові конвектори для опалення, які працюють незалежно від електроенергії. Також є газова плита та дровяна груба з плиткою для приготування їжі. Є свіжа свердловина з водою, пробурена у 2021 році, але не заведена в будинок. Септика немає. В будинку є біотуалет, також є вуличний туалет.
Будинок мебльований. Наявна газова плита.
Продаж дачного будинку з земельною ділянкою. Можливий обґрунтований торг.
Будинок збудований у 1998 році. Фундамент - бетонні блоки і бетонні плити перекриття. В цоколі розташовані гараж та кладова з погребом. Стіни - деревяний каркас, обкладений цеглою, з утеплювачем перліт між ними. Дах покритий шифером. Вікна металопластикові, нові, встановлені у 2020 році. Є сад та город.
Кооператив розташований біля лісу. Поряд є озера, до яких можна дійти пішки за 5-10 хвилин.
З вікон мансарди видно ліс. В будинку є камін відкритого типу. Санвузол розташований у дворі.
3 кімнати
з ремонтом
85 м²
6 сот
2 поверхи
власник
1.5 млн грн
18 144 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Будинок 1998 року побудови. На першому поверсі виконано свіжий ремонт у 2024 році з використанням деревяної підлоги, вагонки та венеціанської штукатурки на стінах. Другий поверх - це мансарда зі старим ремонтом.
До будинку заведено газ, встановлено газові конвектори для опалення, які функціонують незалежно від електроенергії. Також є газова плита та дровяна груба з можливістю приготування їжі. Свердловина зі свіжою водою пробурена у 2021 році, проте вода до будинку не заведена. Септика немає.
Наявна газова плита майже нова. Також є дровяна груба з плиткою для приготування їжі та камін відкритого типу.
Обґрунтований торг.
Будинок збудований у 1998 році. Фундамент - бетонні блоки, бетонні плити перекриття. У цоколі розташовані гараж та кладова з погребом. Стіни - деревяний каркас, обкладений цеглою, з утеплювачем перліт між ними. Дах покритий шифером. Вікна металопластикові, нові, встановлені у 2020 році.
Кооператив розташований біля лісу. Поряд є озера, до яких можна дійти пішки за 5-10 хвилин.
З вікон мансарди відкривається вид на ліс. В будинку встановлено біотуалет, також є окремий туалет та літній душ.
2 кімнати
з ремонтом
85 / 25 / 7.5 м²
6 сот
поверх 1 з 2