Продаж будинків Самарівський район (Дніпропетровська область) недорого

7 оголошень по 7 будинках
власник
80 тис. грн
5 714 грн/м²

Житловий стан. Санвузол на вулиці. Опалення твердопаливне. Є електрика. Є меблі та телевізор. У будинку є гараж з ямою для машини, гараж під мотоцикл з коляскою, літня кухня, басейн під питну воду, двір на дві машини, багато будівель і землі біля будинку. Є сад і город.
2 кімнати
з ремонтом
14 м²
14 сот
1 поверх
власник
128 тис. грн
2 920 грн/м²

Будинок потребує ремонту, стан після будівельників. Планування не вказано. Система опалення централізована. Комунікації включають електрику та газ. Меблювання відсутнє. Мультимедіа відсутнє. Можливий обмін на автомобіль. Пропонуйте варіанти. Наявна літня кухня. Санвузол розташований у дворі. Наявний сад та город. Є підсобні приміщення. Вікна євро.
3 кімнати
без ремонту
44 м²
40 сот
1 поверх
власник
142 тис. грн
2 168 грн/м²

Будинок у житловому стані. Планування та кількість кімнат не вказано. Система опалення будинку - власна котельня. Є газ. Меблі відсутні. Є гараж. Поруч є магазин. Санвузол розташований у дворі.
3 кімнати
без ремонту
65.5 м²
0.25 сот
1 поверх
власник
133 тис. грн
2 654 грн/м²

Будинок потребує ремонту. Планування не вказано. Меблі відсутні. Ділянка з виноградником і місцем для гамака.
3 кімнати
50 м²
7 сот
2 поверхи
власник
150 тис. грн
150 000 грн/м²

У дворі є газ, світло, вода та колодязь. Опалення індивідуальне газове.
3 кімнати
з ремонтом
1 м²
1 сот
1 поверх
власник
111 тис. грн
4 424 грн/м²

Є санвузол у дворі. Є кадастровий номер.
2 кімнати
без ремонту
25 м²
6 сот
2 поверхи
власник
93 тис. грн
88 грн/м²

Будинок в аварійному стані,продається як ЗЕМЛЯ ПІД ЗАБУДОВУ!!!На території 2 сараї,літня кухня,1 погреб . Великий город. Електрика підведена,вода(колодязь),без газифікації. Торг Документи готові. Кадастровий на 10соток Додатково: Санвузол: У дворі. Система опалення: Інше. Ремонт: Аварійний стан. Меблювання: Ні. Комунікації: Електрика
4 кімнати
з ремонтом
1000 м²
10 сот
1 поверх