Продаж дач Лосинівка
1 оголошення по 1 будинку
без комісії
$ 10 тис.
115 $/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу охайний, теплий та доглянутий житловий будинок. Чудовий варіант як для постійного проживання, так і для використання під затишну заміську дачу.
Будинок повністю відповідає фотографіям: має міцну конструкцію, гарне планування та житловий стан.
Головна перевага — повна автономність та зручності:
Опалення: Встановлено газове опалення (котел) + збережено та повністю функціонують класична піч та груба. Ви завжди будете в теплі незалежно від зовнішніх обставин та наявності електроенергії.
Вода та каналізація: Централізована вода заведена в будинок. Облаштовано індивідуальна каналізація.
Господарські споруди: На території є цегляний сарай, гараж для автомобіля та сухий погріб для зберігання врожаю.
Ділянка: Велика присадибна територія (родючий чорнозем), що переходить у доглянутий город. Ростуть дорослі плодові дерева(горіх, вишня, слива) 15 соток.
Город: 75 соток.
Ціна: 10 000$ ( готові розглядати ваші пропозиції)
Контакти:
+38 06*********55
Лідія Попович
Додатково:
Система опалення: Індивідуальне газове. Ремонт: Житловий стан. Меблювання: Так. Комфорт: Сад, город. Комунікації: Асфальтована дорога, Електрика, Газ, Каналізація септик, Центральний водопровід
4 кімнати
з ремонтом
87 м²
12 сот
1 поверх