Продажа квартир в ЖК SOHO residence
6 оголошень по 4 квартирах
10 млн грн
105 137 грн/м²
Демеевская улица, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж вишуканої квартири в ЖК бізнес-класу Soho Residence. Квартира продумана до дрібниць, виконаний якісний ремонт із використанням дорогих матеріалів, повністю укомплектована меблями та технікою. Простора кухня-вітальня з панорамними вікнами наповнена світлом і має ефект двосвітного простору, окрема спальня, ще одна кімната, яка ідеально підійде під дитячу або кабінет, два санвузли, балкон та допоміжні приміщення. Інтер’єр виконаний у сучасному авторському стилі з акцентом на простір, світло та естетику, адже квартира створювалась для власного проживання. Завдяки панорамним вікнам відкривається приємний вид на місто, а вдале планування забезпечує відчуття простору та приватності. Будинок бізнес-класу з консьєрж-сервісом, відеоспостереженням та доглянутою територією. Локація одна з найзручніших у Києві: поруч метро Деміївська, ТРЦ Ocean Plaza, супермаркети, школи, дитячі садки, а також Голосіївський парк та озера для прогулянок і відпочинку. Квартира ідеально підійде для тих, хто цінує комфорт, стиль та якість життя в сучасному місті.
3 кімнати
з ремонтом
95 / 74 / 7 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 18
2017 Рік будівництва
власник
9.2 млн грн
100 475 грн/м²
ул. Демеевская, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має гарне планування з усіма окремими кімнатами, кухнею та ванною кімнатою з вікном. Ремонт після будівельників.
В квартирі встановлено лічильник на тепло.
Будинок житловий, збудований після 2021 року.
Поруч знаходиться метро Деміївська та Голосіївський парк.
3 кімнати
без ремонту
91.9 / - / 14.35 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 15
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
13.7 млн грн
88 221 грн/м²
Демеевская улица, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира світла та затишна з якісним ремонтом, який робився для себе. Планування включає простору та світлу кухню-вітальня, 3 спальні та 2 санвузли. Підігрів підлоги в зонах з плиткою для максимального комфорту, паркетна дошка в житлових кімнатах. Великі вікна, два балкони, квартира світла та тепла.
У квартирі підігрів підлоги, паркетна дошка в житлових кімнатах. Є централізоване опалення та гаряча вода, встановлені лічильники.
Квартира оснащена якісними вбудованими меблями та побутовою технікою преміальних брендів. Є телевізор та швидкісний інтернет.
Пропонується до продажу.
Будинок побудований у 2017 році. У комплексі є відеонагляд та консьєрж у кожному підїзді.
Розташована поруч з метро Деміївська. Поряд є все необхідне для комфортного життя: школа, супермаркети, аптеки, дитячі майданчики, зупинки транспорту. До ТРЦ Ocean Plaza — всього 5 хвилин на авто, а метро Деміївська — 5 хвилин пішки. Також поблизу розташований Голосіївський парк та озера, ідеальні місця для прогулянок та відпочинку.
Квартира світла та тепла з вдалим плануванням, великими вікнами та двома балконами.
4 кімнати
з ремонтом
155 / - / 40 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 18
2017 Рік будівництва
17.8 млн грн
114 416 грн/м²
Демеевская улица, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається 3-кімнатна квартира з авторським ремонтом у ЖК бізнес-класу Soho Residence. Квартира простора, світла. Загальна площа 155.2 м2. Кухня-вітальня 45.5 м2. Кімнати 24.5+14.5+17.7 м2, висота стелі 3м. Планування роздільне. Ремонт та комплектація квартири робилися з дорогих матеріалів для тривалого проживання своєї сімї.
По всій квартирі підлога з підігрівом (інфрачервона). Радіатори втоплені в підлогу. Система опалення централізована. Встановлена система очищення води Осмос. Центральний водопровід, центральна каналізація, електрика.
Кухня оснащена окремою морозильною камерою, великим холодильником із морозильними ящиками, посудомийною машиною та іншими предметами техніки. Є госп. приміщення з пральною машиною, сушильною машиною, бойлером та предметами для прибирання. У квартирі є сейф. Меблювання: Так.
Можливість купівлі за програмою єОселя. Продається у звязку з відїздом.
Будинок 2015 року побудови, належить до житлового фонду 2011-2020-х років. Облаштована прибудинкова територія, дитячий майданчик. У квартирі є сейф. На поверсі виділено місце для спостереження. Квартира під сигналізацією. Є паркувальне місце, підземний паркінг. Охорона території, консьєрж, ліфт, вантажний ліфт, пожежна сигналізація, відеоспостереження.
Поруч Голосіївський парк, озера - місця для прогулянок та відпочинку, супермаркети, аптеки, магазини. Поряд з будинком дитячий садок №32, школа №85, ТРЦ Оушен Плаза. Чудова транспортна інфраструктура, 10 хвилин до центру міста.
Квартира простора, світла. По всій квартирі кондиціонери. Спальня має окремий санвузол з ванною та душовою кабіною, гардеробну та вихід на лоджію. Вікна металопластикові. Є балкон та лоджія. Ванна кімната суміщена або роздільна (2 і більше санвузлів). Підлога з підігрівом. В квартирі є Wi-Fi, кабельне/цифрове ТБ.
3 кімнати
з ремонтом
155.2 / - / 45.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 16
2017 Рік будівництва