Квартира має 2 спальні, гостьову кімнату, кухню, санвузол та 2 балкони. Санвузол роздільний.
Квартира обладнана централізованим опаленням.
У квартирі є меблі, включаючи меблі на кухні. Також у квартирі є плита, холодильник та пральна машина.
У будинку є ліфт.
Квартира розташована біля АТБ. У радіусі 1 км є ліс, парк та озеро.
Оренда Двушки з євроремонтом та роздільними кімнатами.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для проживання.
Сучасна кухня з усією необхідною технікою та посудомийкою.
Розвинена інфраструктура: магазини, супермаркети, зупинка громадського транспорту, парк та інші обєкти поруч.
Оренда без тварин.
Більше інформації за номером телефону.
Квартира має роздільне планування. Стан квартири видно на фото. Є велика комірка, балкон та лоджія. Одна кімната закрита, але за потреби її можна відкрити.
У квартирі встановлені лічильники на все. Опалення здійснюється за допомогою двоконтурного газового котла.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. У ній є 2 кондиціонери, пральна машина, великий холодильник. На кухні є меблі.
Квартира здається в оренду. Необхідно внести заставу в розмірі орендної плати. Також сплачується комісія рієлтора.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Є ліфт.
Місце розташування квартири дуже зручне. Поблизу є зупинка транспорту, супермаркети, базарчик та багато іншого.
Квартира має роздільний санвузол. Дозволяється проживання з невеликим домашнім улюбленцем (котиком або собачкою до 10 кг).