Квартира з роздільним плануванням. Зроблений євроремонт.
У квартирі є газова плита та ага котел. У другій кімнаті встановлено двоспальне ліжко, а в іншій - розкладний диван.
Застава становить 100%% від місячної орендної плати. Послуги ріелтора - 50%% від місячної орендної плати.
Квартира з євроремонтом має роздільне планування. Санвузол суміжний.
Квартира повністю мебльована і оснащена всією необхідною побутовою технікою, включаючи електрочайник, плиту, варильну панель, духовку, холодильник, пральну машину. Також є кондиціонер і душова кабіна.
Можна здати помесячно. Квартира підходить для сімей, студентів і дітей.
Квартира розташована в сталінці з закритим зеленим двориком, де можна відпочити на свіжому повітрі.
Квартира знаходиться в центрі міста, біля моря та парку Шевченка. Поблизу є вся необхідна інфраструктура.
Квартира тиха та затишна. Є автономне індивідуальне газове опалення, що забезпечує тепло взимку. Квартира працює інтернет.
Квартира з суміжним прохідним плануванням. Євроремонт.
Квартира обладнана автономним опаленням за допомогою двоконтурного газового котла. Є водонапорний бак для води на випадок відключення. Установлені електролічильник тариф день/ніч.
Квартира мебльована імпортними меблями. Укомплектована побутовою технікою, включаючи холодильник Samsung, пральну машину, електрочайник, пилосос, праску та плиту. Також є кондиціонер, ванна з гідромасажем, фільтр для води Цептер, телевізор.
Квартира здається в довгострокову оренду від власниці. Домашні тварини не допускаються.
Квартира розташована в царському будинку з ліфтом.
Через дорогу знаходиться парк Шевченка.
З вікон відкривається чудовий вид на місто. Є гардероб. Швидкісний інтернет Тенет та Wi-Fi. Паркувальне місце на протилежному боці дороги на охоронюваній стоянці.
Квартира з косметичним ремонтом. Планування роздільне.
Квартира оснащена індивідуальним електроопаленням. Також підключені газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів.
У квартирі є вся необхідна техніка для комфортного проживання: холодильник, електрочайник, пральна машина, фен, плита, варильна панель, духовка, мікрохвильова піч. Квартира мебльована, є гардероб, меблі на кухні.
Можливе проживання іноземців та з дітьми.
Квартира розташована в царському будинку.
Квартира знаходиться в історичному центрі міста з розвиненою інфраструктурою та відмінною транспортною розвязкою.
Квартира оснащена душовою кабіною. Фото відповідають дійсності. Оперативний показ.
3к кв 93 м² • Окнами в парк Шевченка • Маразлиевская • Одесса • Центр Длительная аренда Животные ОК
АКТУАЛЬНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ. ВИДЕО ОТПРАВЛЮ ПО ЗАПРОСУ
Предлагаю в аренду 3к квартиру на 2 спальни с кухней, с гостиной и с 2-мя санузлами, площадью 93 м² в красивом доме на ул. Маразлиевская, 22 в центре Одессы. Можно с детьми и животными
Масонских домов на этой улице больше, чем обычных. Это респектабельный район
Здесь удобно жить — вы и в центре, и в тишине одновременно
Дом расположен в тихой части центра, пешком близко до всех интересных мест:
— Парк Шевченко просто под окнами, море и пляжи в километре. Ближайший — Ланжерон
— Вокруг для спорта, спа и фитнеса — Махарадж, Формула, Fitnes Stadium.
— Рестораны и бары — The Fitz, LOU LOU, Ester, Bandol, Dizyngoff, Черноморка, Моника, Никос, Мамалыга, Suke
— Рядом ещё два парка — Стамбульский и Греческий
— Оперный, Пале Рояль, Европейская площадь, Приморский бульвар, Рынок Книжка, магазины, Дерибасовская — всё рядом, в 10-15 минутах пешком. Потому что вы в центре
Маразлиевская, 22 — это красивый крепкий дом на широкой тенистой улице
Вы ездите без пробок и всегда есть место для авто прям под окнами
В квартире приятный свежий запах деревьев и моря, стоит только окна открыть
Факты:
— Квартира сдаётся долгосрочно. Можно с питомцами 🐾
— Общая площадь — 93 м²;
— 2 спальни — одна восточная, другая западная;
— 2 уборных — одна с душевой, вторая туалет и постирочная;
— Второй этаж трёхэтажного мата;
— Высокие потолки, большие комнаты, толстые стены;
— Теплый паркетный пол;
— Квартира отлично зонирована — спальни далеко друг от друга через большую гостиную;
— Есть место для отдыха, работы из дома и для творчества;
— Много места для хранения вещей;
— Двор закрытый и у вас в парадной только один сосед;
Напишите — отправлю вам обзорное видео этой квартиры и приходите посмотреть, насколько вам подходит этот вариант
Ключи на руках — показываю быстро. На связи, ваш адекватный риелтор Святослав Трипольский
Квартира багаторівнева, виконана в стилі лофт. На першому рівні розташована вітальня з балконом на Маразлієвську вулицю. На другому рівні знаходиться спальня. Третій рівень займають кухня та суміжний санвузол. Проведено авторський проект ремонту.
Квартира має індивідуальне електроопалення, бойлер, електроконвектори. Підключено центральний водопровід, центральну каналізацію, вивіз відходів. Є резервне живлення, що забезпечує роботу інтернету, опалення та водопостачання під час блекауту.
Квартира повністю мебльована. У комплектацію входять двоспальне ліжко та диван, що вміщують 4 спальних місця. Також є вся необхідна побутова техніка: електроплита, мікрохвильова піч, витяжка, холодильник, пральна машина, кондиціонер, електрочайник.
Квартира здається в довгострокову оренду. Комунальні послуги входять у вартість оренди. Можливе проживання іноземців, студентів та сімей. Дозволено проживання з маленьким собакою (до 10 кг) або кішкою.
Квартира розташована в царському будинку в історичному центрі Одеси. На території є паркувальне місце, встановлено сигналізацію, пожежну сигналізацію та відеоспостереження.
Квартира знаходиться в історичному центрі Одеси.
Є гардероб, комора, госп. приміщення. Квартира має балкон і лоджію. Територія охороняється. У квартирі підключені кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет Wi-Fi. Встановлено душову кабіну.
Квартира з роздільним плануванням, виконана з євроремонтом. У квартирі є 3 спальні, з яких дві мають двоспальні ліжка, вітальня з розкладним диваном, кухня, 2 санвузли, гардеробна та балкон.
Квартира повністю мебльована та оснащена всією необхідною побутовою технікою, включаючи кондиціонер, пральну машину, кавомашину, електрочайник, холодильник, праску, мікрохвильову піч, духовку, плиту, пилосос. У квартирі також є швидкісний інтернет.
Квартира здається на тривалий термін. Розглядаються пропозиції від орендарів. Домашні тварини дозволені (котик).
Квартира розташована в шикарному тихому районі поруч з парком Шевченка. Будинок - спецпроект з 2 входами (з вул. Маразлиївської та Канатній). У квартирі є балкон та місце для машини.
Квартира розташована в центрі міста. Навпроти будинку знаходиться парк Шевченка, а до моря можна дійти пішки за 10 хвилин.
Квартира має індивідуальне газове опалення, пожежну сигналізацію, грати на вікнах та душову кабіну.
Квартира має відмінний житловий стан. Планування включає окрему спальню та кухню-вітальню. Є засклений балкон, гардеробна. Ремонт виконаний за авторським проектом.
У квартирі є всі необхідні меблі та техніка.
Квартира здається довгостроково. Раніше не здавалася. Без тварин та дітей.
Квартира розташована в спецпроекті. Чиста парадна.
Є місце для авто.
Вікна виходять у красивий великий двір. Квартира має бойлер.
Кімнати суміжні. Є балкон.
Квартира оснащена автономним опаленням та гарячою водою. Проведено інтернет.
Квартира повністю укомплектована побутовою технікою та меблями. Є мікрохвильовка, газова плита з електропідпалом, потужна витяжка, фен та посуд.
Квартира здається в оренду.
Квартира з євроремонтом має суміжне планування. Спальня та вітальня є прохідними кімнатами. Є окрема кухня-їдальня. У вітальні встановлено розкладний диван та гарний електрокамін.
Квартира обладнана централізованим опаленням від ТЕЦ. Установлено кондиціонер.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою, включаючи холодильник, пральну машину, плиту, мікрохвильову піч, електрочайник. У вітальні є телевізор.
Квартира здається на тривалий термін. За проживання з твариною стягується подвійна заставу.
Квартира розташована у царському будинку.
Адреса квартири - вул. Маразліївська.
Є роздільний санвузол. У квартирі підключено швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ, Wi-Fi.
Аренда трехкомнатной квартиры в Одессе.
Район парк Шевченко, Дельфинарий, пляж лонжерон
Ул. Маразлиевская 5
Квартира сдается на длительный период
Старый фонд 2/4дома
Кухня, гостиная, спальня с балконом, кабинет ( раскладной диван)
На вортах кодовый замок
На круглый год, без повышения на летний период
Квартира після косметичного ремонту.
Установлено витяжку.
Є всі необхідні меблі та техніка.
Квартира здається на тривалий термін. Можливе проживання студентів.
Квартира розташована в царському будинку.
Поблизу знаходиться парк Шевченка.
Квартира без вікон.
Квартира має суміжне планування. Гостина прохідна, спальня окрема. Санвузол суміщений з ванною кімнатою. Ремонт у житловому стані.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральним водопроводом та центральною каналізацією.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою, яка включає кондиціонер, електрочайник, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духовку, плиту. Також є телевізор з кабельним та цифровим телебаченням, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира здається тільки сімям. Домашні улюбленці не дозволяються.
Квартира розташована в парку Шевченка, поруч з дельфінарієм Немо та пляжем (5 хвилин пішки). У пішій доступності є ринок, пекарня та мясний магазин.
Квартира має балкон або лоджію. Вона автономна під час блекауту, оскільки працює інтернет.
Квартира має роздільне планування з трьома окремими кімнатами та кухнею-вітальнею площею 41 кв.м. Виконано високоякісний євроремонт в класичному стилі з використанням дорогих матеріалів.
Квартира оснащена індивідуальним газовим опаленням. Також є центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка провідних виробників.
ЖК Патрицій - престижний новий будинок бізнес-класу з червоної цегли в центрі Одеси. Будинок має красиву сучасну архітектуру. На території є власна прибудинкова парковка, підземний паркінг, закрита територія з охороною та відеоспостереженням. Також є затишний дворик та вхідна зона. У будинку є ліфт та господарські приміщення, комора.
Квартира розташована в пішій доступності від Парку Т.Г. Шевченка.
Квартира тристороння з чудовим видом на місто. У квартирі встановлені кондиціонер та підігрів підлоги. Є 2 санвузли з ванною та душовою кабіною. Також є Wi-Fi, швидкісний інтернет та телевізор.
Квартира має студію та спальню. Ремонт виконано за авторським проектом у стилі Лофт та Модерн.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. Є гардеробна та шафи.
Квартира здається на довгострокову оренду.
ЖК ПАТРИЦИЙ - чудовий будинок, що охороняється. Є підземний паркінг.
Квартира розташована поруч із парком Шевченка та морем.
Квартира має панорамний вид на морську затоку.
Квартира має планування вітальня-студія + спальня. Є балкон. Квартира з відмінним ремонтом.
Квартира повністю мебльована. Є вся необхідна побутова техніка, кондиціонер, Інтернет.
Чиста парадна з ремонтом.
Квартира розташована у тихому спокійному районі, до моря до 10 хвилин пішки.
Дуже затишна квартира.