Оренда квартир Південна вулиця, Миколаїв, довгостроково
6 оголошень по 4 квартирах
без комісії
6 000 грн
Південна вулиця
Миколаївський зоопарк
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 1 кімнату. Стан ремонту не вказано.
В квартирі встановлена газова колонка та газова плита. Є газ. Лічильники не вказані.
В квартирі є пральна машина.
Оренда на тривалий термін. Вартість оренди — 6000 грн/місяць + комунальні послуги. Домашні улюбленці: Ні.
Тип будинку: Хрущовка.
Розташована на вулиці Південна (проспект Богоявленський). Інша інфраструктура не вказана.
В квартирі є інтернет.
1 кімната
з ремонтом
31 / - / 6 м²
панельна технологія
поверх 1 з 5
6 000 грн
Південна вулиця
Миколаївський зоопарк
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Стан ремонту - косметичний, з хорошими меблями. Вікна металопластикові.
Опалення централізоване, водопостачання централізоване. Є газ. Автономність при блекауті: працює опалення, працює водопостачання.
Квартира мебльована, має гардероб, меблі на кухні, розкладний диван. З побутової техніки є двокамерний холодильник, плита, пральна машина-автомат. Мультимедіа включає кабельне/цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор-плазма, Wi-Fi.
Оренда квартири. Домашні улюбленці: ні. Можливість довгострокової оренди не вказана.
Будинок типу "Хрущовка". Чистий підїзд, що закривається. Великий двір з парковкою для автомобіля та дитячим майданчиком.
Район з прекрасно розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети АТБ, Міда, магазини, банки, зупинка транспорту, школа, дитячий садок, плавальний басейн та інше.
Квартира тепла та затишна. Є парковка для автомобіля.
1 кімната
з ремонтом
34 / - / 6 м²
панельна технологія
поверх 1 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можна з тваринами
8 000 грн
Південна вулиця, 43
Миколаївський зоопарк
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2 кімнати
без ремонту
44 / 28 / 6 м²
панельна технологія
поверх 1 з 5
9 000 грн
Південна вулиця
Миколаївський зоопарк
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 роздільні кімнати, з однієї кімнати виходить балкон, з іншої кімнати виходить велика, засклена металопластом прибудова. Санвузол в квартирі суміжний. Ремонт в квартирі - євроремонт. Квартира здається з меблями.
В квартирі встановлена газова плита та газова колонка для нагріву води. Система опалення централізована. Є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Вивіз відходів здійснюється регулярно. Асфальтована дорога веде до будинку.
Квартира укомплектована зручними спальними місцями з ортопедичними матрацами. На кухні встановлені вбудовані меблі, нова витяжка, духова шафа, плита та холодильник. Також є пральна машина та мікрохвильова піч. Є гардероб.
Квартира здається на довгий термін. Вартість оренди становить 9000 гривень, заставна платня - 9000 гривень. Рієлторська послуга - 4500 гривень. Домашні улюбленці не допускаються. Квартира здається тільки сімям.
Будинок розташований між проспектами Миру та Богоявленський.
Зручний район для проживання.
Квартира має велику засклену металопластом прибудову. Встановлено швидкісний інтернет та Wi-Fi. Є балкон та лоджія. Ванна кімната обладнана ванною.
2 кімнати
з ремонтом
58 / - / 7 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 5