Квартира в хорошому стані.
Централізоване опалення, центральний водопровід, центральна каналізація, вивіз відходів, електрика, газ. У дворі є станція по очистці осмосом питної води.
У квартирі є меблі та вся побутова техніка: холодильник, пральна машина, телевізор, пилосос, плита, електрочайник, духовка. Є швидкісний інтернет, Wi-Fi.
Квартира здається з 08.08.2025. Сдача від власника. Домашні тварини не допускаються.
Будинок побудований у 2001-2010-х роках. У дворі є паркувальне місце. Є ліфт, балкон або лоджія.
Квартира розташована поруч із магазинами, річкою, парком.
Є меблі на кухні.
Квартира має роздільне планування. Зроблений євроремонт.
Квартира оснащена бойлером. Опалення забезпечується власною котельною. Є центральний водопровід, каналізація та газ.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання. Є меблі, побутова техніка (холодильник, варильна панель, пральна машина, духовка, мікрохвильова піч, електрочайник), 2 кондиціонери, гардероб та меблі на кухні.
Можливі різні варіанти оренди. Комунальні послуги невеликі.
Квартира розташована в новобудові ЖК Потьомкінський, побудованому в 2001-2010-і роки. Є стоянка біля будинку.
Квартира розташована в самому центрі міста, поруч із Ситі Центром та сквером "Серце міста". Рядом є парк, різні магазини та супермаркети.
Квартира має балкон або лоджію. Встановлено супутникове телебачення, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира з євроремонтом та роздільним плануванням. Є суміжний санвузол з душовою кабіною.
Квартира повністю укомплектована усім необхідним: меблями на кухні, посудом, постільною білизною. Побутова техніка включає холодильник, пральну машину, праску, плиту, електрочайник, пилосос, духовку, мікрохвильову піч.
Домашні тварини не дозволяються.
Квартира розташована в сталінці. Територія охороняється.
Квартира знаходиться в чудовому районі міста з розвиненою інфраструктурою.
Є балкон або лоджія. У квартирі встановлений кондиціонер.
Квартира має роздільне планування. Є три спальні, гостьова, кухня та суміжний санвузол. У квартирі зроблено євроремонт.
Квартира обладнана централізованим опаленням та централізованим водопостачанням. Гаряча вода забезпечується газовою колонкою.
Квартира повністю мебльована. Є шафи, ліжка, дивани, гардероб, красива меблева стінка. У одній із спалень та дитячій обладнано робоче місце. Кухня простора, світла, оснащена холодильником, духовкою та варильною поверхнею. У санвузлі є ванна та пральна машина.
Обовязкова умова від власника - не палити у квартирі (включаючи балкон), дотримуватися чистоти та порядку. Арендна плата в опалювальний сезон становить 20000 грн.
Квартира розташована в сталінці. Двір не проїзний, багато зелені, є дитячий майданчик, лавки та місця для авто.
Все необхідне знаходиться поруч: транспорт, магазини, супермаркети, кафе. До Соборної можна дійти спокійним кроком за 15 хвилин.
Є балкон або лоджія. Автономність при блекауті: працює водопостачання та опалення. У квартирі є Wi-Fi, телевізор, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира з євроремонтом має планування типу студія з суміжним санвузлом.
Будинок має власну котельню. У квартирі встановлені лічильники.
Квартира мебльована і оснащена побутовою технікою, яка включає кондиціонер, бойлер, холодильник, пральну машину, посудомийну машину, варильну панель, мікрохвильову піч, духовку, електрочайник, 2 телевізори. У квартирі є Wi-Fi, швидкісний інтернет, кабельне та цифрове ТБ.
Квартира здається тільки сімям. Можливе проживання іноземців. Домашні тварини не допускаються.
Будинок житловий, побудований у 2011 році. У будинку є консєрж, ліфт, госп. приміщення, комора, балкон, лоджія та гараж. У будинку встановлена охоронна сигналізація.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Поруч є центральна каналізація, газ, електрика та центральний водопровід.
Квартира має вбудовані меблі на кухні та ванну.
Квартира має автономне опалення. Зроблений косметичний ремонт. Є свій загороджений невеличкий дворик.
Квартира обладнана меблями та технікою, зокрема пральною машиною.
Вартість ріелторської послуги 2250 гривень.
Будинок з високими стелями та товстими стінами з вапняку.
Квартира розташована в зручному для життя районі, в кроковій досяжності від Сіті Центру та найкращого в місті парку "Серце міста" з пішохідним фонтаном. Поруч зупинка, багато магазинів та супермаркетів.
Квартира тепла, світла та чиста. Площа квартири невелика, тому розхід газу мінімальний.