Сучасні апартаменти "Супериор" мають стильний дизайн і затишну атмосферу.
У спальні є велике двоспальне ліжко та зручний розкладний диван, що забезпечує комфортний відпочинок для чотирьох гостей.
Апартаменти ідеально підходять для короткострокового або тривалого проживання сімї або невеликої компанії.
Апартаменти розташовані в центрі Львова.
Просторі апартаменти Superior з сучасним дизайном та продуманим плануванням.
У квартирі є швидкісний Wi-Fi.
У квартирі є окрема спальня з двоспальним ліжком та розкладним диваном. Є окрема кухня-вітальня з розкладним диваном, що дозволяє комфортно розмістити до 6 осіб. Кухня повністю обладнана: плита, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник, посуд. Є обідня зона. У квартирі також є пральна машина, великий шкаф для зберігання речей, електронний кодовий замок.
Апартаменти розташовані в самому центрі Львова. 10 хвилин пішки до площі Ринок, 3,5 км до залізничного вокзалу, 3 км до автовокзалу та 6 км до міжнародного аеропорту Львова.
У квартирі є телевізор.
Апартаменти мають стильний і просторий дизайн класу Lux. У них є окрема спальня з великим двоспальним ліжком та зручним розкладним диваном, а також простора кухня-вітальня з ще одним розкладним диваном. Крім того, є балкон.
Апартаменти повністю укомплектовані меблями та технікою. У спальні є велика двоспальне ліжко та зручний розкладний диван. У кухні-вітальні є ще один розкладний диван, великий обідній стіл, великий шкаф, а також повністю обладнана кухня з плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом. Крім того, є пральна машина, телевізор та швидкісний Wi-Fi.
Для заселення використовується електронний кодовий замок, що дозволяє самостійно заселятися без ключів.
Апартаменти зручно розташовані в самому центрі Львова. Відстань до площі Ринок становить 10 хвилин пішки. Залізничний вокзал знаходиться за 3,5 км, автовокзал - за 3 км, а міжнародний аеропорт Львова - за 6 км.
Апартаменти мають балкон, який ідеально підходить для ранкової кави або вечірнього відпочинку.
Сучасна студія з продуманним плануванням та стильним інтерєром.
Квартира повністю мебльована та обладнана. Є зручне двоспальне ліжко, простора шафа, повністю обладнана кухня з плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом. Також є обідня зона, швидкісний Wi-Fi, телевізор, пральна машина та електронний кодовий замок.
Квартира ідеально підходить для пари або соло-мандрівника.
Квартира зручно розташована в самому серці Львова. 10 хвилин пішки до площі Ринок, 3,5 км до залізничного вокзалу, 3 км до автовокзалу та 6 км до міжнародного аеропорту Львова.
Стильний інтерєр з продуманним плануванням.
У студії є зручне двоспальне ліжко, повністю обладнана кухня з плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом. Також є обідня зона, швидкісний Wi-Fi, телевізор, пральна машина та простора шафа.
Самостійне поселення здійснюється за допомогою електронного кодового замка.
У зручному розташуванні: 10 хвилин пішки до площі Ринок, 3,5 км до залізничного вокзалу, 3 км до автовокзалу та 6 км до міжнародного аеропорту Львова.
Просторі апартаменти Lux з балконом мають вишуканий інтерєр та продумане планування.
У квартирі є окрема спальня з великим двоспальним ліжком та зручним розкладним диваном. Простора кухня-вітальня має ще один розкладний диван, великий обідній стіл, великий шкаф та повністю обладнану кухню з плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом. У квартирі також є пральна машина.
Апартаменти мають зручне розташування: 10 хвилин пішки до площі Ринок, 3,5 км до залізничного вокзалу, 3 км до автовокзалу та 6 км до міжнародного аеропорту Львова.
Апартаменти оснащені швидкісним Wi-Fi, телевізором та електронним кодовим замком.
Стильний інтерєр, продуманне планування.
У студії є зручне двоспальне ліжко, повністю обладнана кухня з плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом, обідня зона, швидкісний Wi-Fi, телевізор, пральна машина та простора шафа.
Можливе бронювання.
Студія розташована в самому серці Львова. В пішій доступності знаходиться площа Ринок. На відстані 3,5 км розташований залізничний вокзал, на відстані 3 км - автовокзал та на відстані 6 км - міжнародний аеропорт Львова.
Студія обладнана електронним кодовим замком, що забезпечує безпечне автономне проживання.
Апартаменти мають сучасний дизайн. У них є окрема спальня, окрема простора кухня і окрема вітальня.
У спальні є зручне двоспальне ліжко і крісло-диван для додаткового гостя. У вітальні є великий розкладний диван, що створює додаткову зону відпочинку. Кухня повністю обладнана всім необхідним: плита, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник та посуд. Також є обідня зона, великий шкаф для зберігання речей і пральна машина.
Є електронний кодовий замок для самостійного заселення без ключів.
Апартаменти зручно розташовані: 10 хвилин пішки до площі Ринок, 3,5 км до залізничного вокзалу, 3 км до автовокзалу та 6 км до міжнародного аеропорту Львова.
У кімнатах є все необхідне для роботи та розваг. Є швидкісний Wi-Fi та телевізор.
Апартаменти мають сучасний інтерєр у світлих тонах, що створює атмосферу затишку.
У студії є велике зручне ліжко та розкладний крісло-диван. Також є простора шафа для зручного зберігання речей.
Апартаменти розраховані на трьох осіб. Заселення здійснюється за допомогою електронного кодового замка.
Студія розташована в самому центрі Львова. До площі Ринок можна дійти пішки за 10 хвилин. Відстань до залізничного вокзалу становить 3,5 км, до автовокзалу - 3 км, до міжнародного аеропорту Львова - 6 км.
У студії є повністю обладнана кухня з плитою, холодильником, мікрохвильовою піччю, електрочайником та посудом. Також є пральна машина, що незамінно для тривалих поїздок. Доступний швидкісний Wi-Fi та телевізор для перегляду фільмів і серіалів.
Апартаменти мають сучасний стильний ремонт. Планування включає дві окремі кімнати, простору вітальню та повністю обладнану кухню.
У спальні є двоспальне ліжко та двоспальний диван. У вітальні є розкладний диван. На кухні є холодильник, плита, мікрохвильова піч, електрочайник та посуд. У квартирі є великий обідній стіл, простора шафа, пральна машина, телевізор та швидкісний Wi-Fi.
У квартирі встановлено електронний кодовий замок для безпечного та зручного поселення без ключів.
Апартаменти розташовані в самому центрі Львова. В пішій доступності знаходяться головні памятки міста. Поблизу є залізничний вокзал, автовокзал та міжнародний аеропорт Львова.
Апартаменти ідеально підходять для великої родини або компанії друзів. Вони продумані до дрібних деталей, щоб забезпечити гостям максимальний комфорт.
Квартира VIP-класу з дизайнерським ремонтом. У квартирі є дві ізольовані спальні, кухня та ванна кімната.
Квартира має автономне опалення та цілодобову холодну та гарячу воду.
Спальні обладнані великими двоспальними ліжками. У великій спальні є кондиціонер. На сучасній кухні є електроплита, електрочайник, холодильник, обідній стіл та посуд. У ванній кімнаті встановлена нова сантехніка: душ, умивальник та пральна машина. У квартирі є фен, праска та Wi-Fi. Постільна білизна та рушники включені у вартість проживання.
Постільна білизна та рушники включені у вартість проживання.
Квартира розташована в історичному центрі міста, в декількох хвилинах ходьби від Оперного театру. Поруч є безліч затишних кафе, ресторанів та памяток архітектури.
Квартира VIP-класу з вишуканим дизайном.
Номер має простору кімнату, невелику передпокій і окрему ванну кімнату. Високі стелі та відмінна звукоізоляція є відмінною рисою номерів в готелях, розташованих у старих будинках з багаторічною історією.
У номері є зручні двоспальне та односпальне ліжка, зручний шкіряний диван, який при необхідності розкладається, комод для речей, приліжкові тумбочки, письмовий стіл з оригінальним стільцем, стильні світильники.
Вікна номера виходять у колоритний львівський дворик, що забезпечує тишу та спокій. Авторський дизайн стін з елементами японського художнього розпису створює атмосферу східного затишку. Номер оснащений холодильником, телевізором, кондиціонером. Доступні кабельне телебачення, прямий телефонний звязок, швидкісний інтернет та зона Wi-Fi. Ванна кімната простора та функціональна, обладнана сучасною сантехнікою, зручною душовою кабіною та всіма необхідними аксесуарами, включаючи махрові рушники, тапочки та косметику.
Апартаменти складаються з окремої спальні, просторої світлої вітальні, невеликого передпокою та ванної кімнати. Є вихід на невеликий балкон.
У вітальні встановлені шафа з посудом, мякий куточок, два шкіряних крісла, зручні комоди та стильний журнальний столик. Стіни прикрашені авторським розписом в етно-стилі з зображеннями старого Львова. Спальня обладнана зручним двоспальним ліжком, стильними приліжковими тумбочками та світильниками, а також містким комодом. У передпокої є зручний і функціональний шафа-купе. Ванна кімната оснащена сучасною сантехнікою, зручною ванною та всіма необхідними аксесуарами (комплектами махрових рушників, феном, тапочками та набором косметики). Номер додатково оснащений холодильником, телевізором та кондиціонером.
Апартаменти розташовані в будівлі з оригінальною двосотлітньою історією.
Апартаменти знаходяться на вулиці Івана Франка, одній з центральних вулиць старого міста.
Номер відрізняється особливим домашнім затишком та комфортом. З вікон відкривається неповторний вид на Старе місто та його архітектуру. Кабельне телебачення, прямий телефонний звязок, доступний швидкісний інтернет та зона Wi-Fi надають гостям можливість безперешкодно відстежувати останні цікаві для них події, бути в курсі актуальних новин та постійно звязуватися з рідними, близькими або за необхідності спілкуватися з робочими питаннями. Вікно спальні декороване щільною гардиною, яка не пропускає світло і дозволяє створити необхідний напівтемрява для комфортного відпочинку та сну навіть вдень.
Квартира має новий дизайнерський ремонт. Вона оснащена сучасною гардеробною, тумбами, вбудованими кухонними меблями, обіднім столом і ванною кімнатою.
Квартира має автономне опалення, безперебійну гарячу воду та швидкісний інтернет з Wi-Fi.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною побутовою технікою. Вона має двоспальні ліжка, телевізори з плоским екраном, мікрохвильову піч, електрочайник, духовку, газову плиту, холодильник, кондиціонери, посудомийну машину, пральну машину. Також в квартирі є вся необхідна посуда.
Квартира розташована в частині стародавнього центру Львова, за 10 хвилин ходьби від Оперного театру та площі Ринок.
Квартира розташована на першому поверсі з виходом до тихого внутрішнього дворика.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання.
Можливе заселення цілодобово. Квартира розрахована на проживання до 4 осіб.
Апартаменти зручно розташовані в самому центрі міста. Від Площі Ринок - 8 хвилин пішки, до аеропорту - 15-20 хвилин їзди, до вокзалу - 10-15 хвилин. Поруч багато кафе та магазинів.
У квартирі є спальня та кухня, які розташовані окремо.
Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання.
Можливе заселення круглосуточно. Квартира здається для проживання до 4 осіб.
Апартаменти розташовані на першому поверсі з тихим внутрішнім двориком.
Квартира знаходиться в самому центрі міста. Від Площі Ринок - 8 хвилин пішки, до аеропорту - 15-20 хвилин їзди, до вокзалу - 10-15 хвилин. Поблизу розташовані численні кафе та магазини.
Квартира компактна, має дизайнерський ремонт.
В квартирі є двоспальне ліжко. Постільна білизна надається.
Гостям надається безкоштовний доступ до Wi-Fi.
Квартира з вишуканим ремонтом, дорогою меблями та оздобленням. У квартирі є балкон, обеденна зона, гардеробна в коридорі.
Апартаменти обладнані двома зручними двоспальними ліжками, великим розкладним диваном, середнім диваном, обіднім столом, столиком у кімнаті, вбудованими кухонними меблями. Для комфортного проживання є вся необхідна побутова техніка: два телевізори з плоским екраном, мікрохвильова піч, холодильник, пральна машина, електрочайник, газова плита, духовка, витяжка, фен, праска та аксесуари. У квартирі є вся необхідна посуда.
У вартість оренди входить постільна білизна, рушники та засоби гігієни. У квартирі можна розмістити 6 осіб (2+2+2). На вихідні та святкові дні ціна договірна.
Квартира має планування з гостьовою-студією, двома спальнями, ванною кімнатою і коридором. Проведені зовнішні реставраційні роботи будинку та підїзду.
Будинок приватного типу розташований у тихому районі Стрілецького парку. Підїзд закривається на ключ. У будинку є власна огороджена територія для паркування автомобіля та відпочинку.
Квартира знаходиться в 20 хвилинах пішки від центру міста. Поруч з будинком розташований Український Католицький Університет.
Квартира з авторським ремонтом та вишуканим поєднанням стилів. Планування включає дві ізольовані спальні, велику вітальню з розкладним диваном, два санвузли (ванна кімната з душем). Одна спальня має власну ванну кімнату.
Квартира повністю мебльована. Спальні обладнані великими двоспальними ліжками, в одній додатково є диван. У кожній спальні є плазмовий телевізор та кондиціонер. Сучасна кухня оснащена всією необхідною побутовою технікою та посудом: електроплитою, витяжкою, холодильником, електрочайником, посудомийною машиною, столом, стільцями, посудом. У ванній кімнаті є вся нова сантехніка: душ, умивальник, пральна машина. У квартирі є фен та праска.
У вартість проживання включені постільна білизна, рушники та засоби гігієни.
Квартира розташована в історичній частині міста.
Неподалік знаходяться Оперний театр, площа Ринок, парк та університет імені Івана Франка. У пішій доступності багато затишних кафе та ресторанів з різноманітною кухнею, а також памятники архітектури.
Квартира має балкон. У квартирі автономне опалення та цілодобова гаряча та холодна вода. По всій квартирі працює Wi-Fi.