Оренда квартир: бульвар Вацлава Гавела, 40-Б, Київ довгостроково

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч
Оголошення в радіусі 500 м
14 оголошень по 9 квартирах16 500 грн
бульвар Вацлава Гавела, 40
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано за євростандартом, що свідчить про високу якість оздоблення.
Система опалення централізована. В квартирі є газ, центральний водопровід, центральна каналізація, електрика. Передбачено вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована новими меблями та обладнана сучасною побутовою технікою, включаючи газову поверхню, електродуховку, мікрохвильову піч, холодильник, посудомийну машину, душову кабіну, пральну машину, бойлер та кондиціонер. Також встановлено роутер для доступу до Wi-Fi.
Будинок розташований на асфальтованій дорозі. Передбачено паркувальне місце.
Квартира розташована через дорогу від парку. Поруч знаходяться магазини, школи, дитячі садки та зупинки громадського транспорту.
Квартира тепла, після капітального ремонту із заміною всіх комунікацій. Є балкон та лоджія. Встановлено кондиціонер.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 6 м²
панельна технологія
поверх 3 з 5
1965 Рік будівництва
можна з тваринами
11 000 грн
бульвар Вацлава Гавела, 87-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається 2-к квартира на Відрадному. Квартира має суміжне-роздільне планування, одна кімната прохідна, кухня окрема, санвузол суміжний. У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка. Найближче метро - Берестейська, Шулявська. Добре розвиненна інфраструктура поруч супермаркети, ринок, школи, садки.
2 кімнати
без ремонту
46 / 28 / 7 м²
панельна технологія
поверх 5 з 5
1962 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
11 000 грн
бульвар Вацлава Гавела, 40
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам 1- комнатную квартиру на Отрадном массиве, бульвар Вацлава Гавела,40.
1/5-эт., 32/16/7 кв. м.
Квартира в хорошем состоянии, стеклопакеты, на окнах решётки, ламинат, меблирована, интернет, кухонный гарнитур, холодильник, СВЧ., чайник, с/у совм., кафель, стиральная машина, бойлер, бронедверь, домофон.
Рядом магазины, супермаркеты, кафе, банк, новая почта, салоны красоты и т.д.
Остановка общественного транспорта возле дома. Рядом остановка скоростного трамвая №14, 15.
До метро Берестейская 10-15 минут на общественном транспорте.
Цена: 11 000 грн.
1 кімната
з ремонтом
32 / 16 / 7 м²
панельна технологія
поверх 1 з 5
1965 Рік будівництва
10 500 грн
вулиця Михайла Донця, 18-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт косметичний. Квартира повністю укомплектована всім необхідним.
Система опалення централізована. В квартирі є гаряча вода, газ.
Квартира мебльована. Побутова техніка включає електрочайник, холодильник, плиту, пральну машину. Також є кондиціонер та телевізор.
Комісія 50%%.
Тип будинку: Хрущовка.
Розвинена інфраструктура, у пішій доступності є все необхідне: школа, дитячий садок, супермаркет, магазини, відділення банків, пошта, аптеки, парк Відрадний, озеро Відрадне, Медгородок, Мамаєва Слобода, озеро Красуня. Зручна транспортна розвязка, поряд зупинки громадського транспорту. До станцій метро Шулявська та Берестейська 11-12 хв.
В квартирі встановлено кондиціонер та телевізор. Є Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
31 / - / 18 м²
панельна технологія
поверх 5 з 5
1962 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
13 900 грн
бульвар Вацлава Гавела, 34-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Рієлтор- комісія 50%
Квартира ЗДАЄТЬСЯ ВПЕРШЕ. Простора. Є все необхідне для проживання. Диван сучасний розкладний, стіночка, телевізор, кондиціонер, кухонний гарнітур, холодильник, пральна машинка, бойлер. Великий балкон.
Будинок у дворі. Поряд АТБ, Фора, зупинка громадського транспорту. В будинку укриття. Поряд Медмістечко. НАУ.
Розглядають одну людину чи пару.
Можна з маленьким песиком чи кастрованою кицею.
1 кімната
з ремонтом
42 / 17 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 7 з 10
1999 Рік будівництва
15 000 грн
вулиця Михайла Донця, 27
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та євроремонт. Вона мебльована та оснащена побутовою технікою, включаючи кондиціонер, пральну машину та холодильник. Також є балкон та лоджія.
Система опалення індивідуальне газове, але також згадується централізоване опалення. Наявні комунікації: центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід. Встановлені лічильники.
Квартира здається з меблями. Побутова техніка включає холодильник, варильну панель, пральну машину та телевізор. Також є меблі на кухні.
Оренда квартири передбачає оплату за перший місяць та гарантійний платіж. Комісія становить 50%%. Додаткові умови: тільки сімям, можна з дітьми. Домашні улюбленці не допускаються.
Будинок цегляний, житловий фонд 80-90-х років. Санвузол роздільний.
Розташована поруч зупинка транспорту (5 хв пішки), магазини, супермаркети (АТБ), кавярні, Нова пошта, банки, школи та садки.
Квартира має швидкісний інтернет та Wi-Fi. Ванна кімната обладнана ванною.
2 кімнати
з ремонтом
54 / - / 10 м²
цегляна технологія
поверх 5 з 5
1963 Рік будівництва
10 000 грн
бульвар Вацлава Гавела, 83-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Аренда. 1квартиры. Соломенский район.Вацлава Гавела ул. 83В , 3/5 утра. 30/16/7 , жилое состояние. Готовы к просмотрам . 10000 грн . Комиссия 50%
1 кімната
без ремонту
30 / 16 / 7 м²
панельна технологія
поверх 3 з 5
1962 Рік будівництва
12 000 грн
бульвар Вацлава Гавела, 36
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Довгострокова оренда двухкімнатної кварти на Вацлава Гавела 36. Двухспальне ліжко. Поруч великий парк, школа, дитячий садочок, магазини, зручна розвязка транспорту.
2 кімнати
з ремонтом
45 / 32 / 7 м²
панельна технологія
поверх 6 з 9
1967 Рік будівництва
16 000 грн
бульвар Вацлава Гавела, 38-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та сучасний ремонт у стилі євроремонт. Санвузол роздільний. Підлога вкрита паркетом.
Система опалення централізована. Центральний водопровід, електрика та центральна каналізація забезпечують комунальні потреби. Є вивіз відходів. Дорога асфальтована.
Квартира повністю мебльована. Побутова техніка включає електрочайник, плиту, варильну панель, духову шафу, мікрохвильову піч, холодильник, посудомийну машину, пральну машину, праску та пилосос. Також є телевізор.
Оренда квартири за ціною 16000 грн плюс комунальні послуги.
Будинок житлового фонду 2001-2010-х років. У квартирі є тамбур. Будівля обладнана консьєржем, ліфтом та вантажним ліфтом.
Поруч розташовані зупинки громадського транспорту.
Квартира оснащена кондиціонером, ванною та меблями на кухні. Є балкон та лоджія. Доступний швидкісний інтернет та Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
80 / - / 12 м²
панельна технологія
поверх 16 з 16
2003 Рік будівництва
ЛУНОренда квартир Київська областьКиївСолом’янський районбульвар Вацлава Гавела
бульвар Вацлава Гавела 40-Б