Здається в оренду 4к.кв. по бул.Т.Шевченко 27Б, 170м2, 3 поверх
Квартира розташована в клубному будинку ЖК «Діамант», який має такі зручності як:
Свій спорт зал
Бассейн
Підземний паркінг
Безпечна теріторія з охороною
Приваблива вхідна зона з консерж сервісом
Розташований біля посольства Грузії.
Апартаменти мають окремі 2 спальні, кабінет, вітальню-столову з кухню з усією побутовою технікою балконом та лоджиєю.
Тепла підлога, кондициювання, ремонт високого рівня. Є все необхідне для прживання.
БЕЗ КОМІСІЇ!
Квартира з євроремонтом має роздільне планування. Планування включає кухню-вітальню площею 39,2 кв.м., три спальні площею 20 кв.м., 21 кв.м. та 31 кв.м., гардеробну кімнату, три санвузли (одна ванна та одна душова кабіна), два балкони.
Квартира обладнана кондиціонерами, теплою підлогою та інтернетом. Будинок має власну котельню.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, включаючи посудомийну машину, сушильну машину, холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, пилосос, пральну машину та телевізор.
Квартира може бути здана в оренду іноземцям та сімям з дітьми. Можливе проживання з домашніми улюбленцями: котиком, середнім песиком (до 25 кг), іншою тваринкою або маленьким песиком (до 10 кг).
Будинок 2010 року побудови має підземний паркінг, де за додаткову плату можна орендувати паркомісце. Закрита територія ЖК "Діамант" має ландшафтний дизайн, дитячий майданчик, водоспад та зону барбекю. У будинку є два потужні генератори на випадок відключення світла (для роботи ліфта та подачі води), охорона території 24/7 та ресепшн, два тренажерні зали, сауна, масажна кімната, кімната для зустрічі гостей, більярдна та кафе, басейн із виходом у внутрішній двір.
Квартира розташована в центрі Києва. Ботанічний сад та метро Університет знаходяться в 5 хвилинах пішки.
Аренда 4-х комн. квартиры Бульвар Шевченко 27б жк «Диамант».
Дорогой дизайнерский ремонт, делали для себя. Укомплектована всей необходимой мебелью и техникой.
Функциональная планировка: три спальни, три санузла, три балкона, кухня, столовая, большая гостиная. Дом клубного типа: есть свой спортзал , бассейн , спа, зона отдыха с рестораном. Охраняемая придомовая территория, подземные паркинг, в стоимость входит одно место. Вся необходимая инфраструктура в пешей доступности. Рядом Ботанический сад им. А. В. Фомина, метро Университет.
Этаж: 19-й, площадь: 215 кВ.м., цена: 1950$, Без комиссии!
Власник здає в оренду повністю мебльовану квартиру з підземним паркінгом.
Квартира розташована на 20- му поверсі 23-поверхового клубного будинку «ДІАМАНТ» (м.Київ, вул. Т. Шевченка 27Б) з гарним краєвидом на місто та зі швидкісними ліфтами.
Закрита з відеоспостереженням, територія 1га., з дитячим майданчиком та водоспадом, з місцем для барбекю.
Будинок оснащено бомбосховищем з ліжками на мінус першому поверсі.
У будинку є: два потужні генератори на випадок відключення світла (для роботи ліфта
та подачі води), цілодобова охорона та рисепшн, басейн, два тренажерні зали, сауна, масажна кімната, кімната для зустрічі гостей, більярдна та кафе.
Загальна площа квартири – 165,7 кв.м., гардеробна, три спальні (20,1кв.м., 20,6кв.м., 31,0кв.м.) та кухня-вітальня (39,2кв.м.).
Три санвузли, одна ванна та одна душова кабіна. Два балкони. Кондиціювання, тепла підлога, інтернет та ТБ.
Реєстрація та тварини при оренді – так.
Форма оплати при оренді - виключно безготівкова.
Торг - так.
Квартира з євроремонтом. Є гардеробна, три спальні (20,1 кв.м., 20,6 кв.м., 31,0 кв.м.) та кухня-вітальня (39,2 кв.м.). Три санвузли, одна ванна та одна душова кабіна. Два балкони.
Кондиціонування, тепла підлога, інтернет та ТБ. У будинку є два потужні генератори на випадок відключення світла (для роботи ліфта та подачі води).
Квартира повністю мебльована.
Форма оплати при оренді - виключно безготівкова. Реєстрація та тварини при оренді обговорюються. Квартира може бути орендована як з підземним паркомісцем, так і без нього. Також розглядається варіант продажу квартири.
ЖК "Діамант" - клубний будинок із закритою територією площею 1 га з відеоспостереженням, дитячим майданчиком, водоспадом та місцем для барбекю. У будинку є швидкісні ліфти, цілодобова охорона та рисепшн, басейн, два тренажерні зали, сауна, масажна кімната, кімната для зустрічі гостей, більярдна та кафе.
Панорамні вікна з гарним краєвидом на місто.