Здам двокімнатну квартиру вул. Саксаганського, 131Б.
Царський будинок після реконструкції у 1988 році. Стелі 3,5м. Друга лінія, тихе подвіря.
У будинку є ліфт, закритий двір зі шлагбаумом з безкоштовним паркуванням (заїзд з вул. Жилянської та вул. Саксаганського).
Дві окремі кімнати 12,3м2 та 26,3м2, кухня, санвузол з ванною, великий засклений балкон (8м2) з шафами для зберігання (можна використовувати як кабінет).
В квартирі є велике двоспальне ліжко, два розсувних дивана, меблі на кухні, пральна машина, бойлер, холодильник.
Відмінна транспортна розвязка, поряд вся інфраструктура.
До ст. метро "Університет" та Ботанічного саду – 800 м.
Здається вперше. Однокімнатна квартира, Шевченківський район, вул.Саксаганського 131б. Царський будинок з ліфтом. Загальна площа 46м2, житлова 28м2. Поверх 5/6. Висота стелі 3,20 м. В квартирі виконано якісний сучасний Авторський ремонт. Всі меблі і техніка абсолютно нові. Квартира здається в оренду вперше! Є велика зручна гардеробна, просторий санвузол з ванною. Установлено бойлер, прально-сушильна машина. В кімнаті кондиціонер. Підлога з підігрівом, є камін. Вбудована кухня з двокамерним холодильником, посудомийна машина, фільтри на воду(Осмос), електрична індукційна плита, духова шафа, витяжка, мікрохвильова піч, електричний чайник, робот-пилосос, телевізор. Якісне спальне місце. Квартира дуже світла, тепла, затишна. Зроблена з любовю! Є відкритий балкон. Відкривається вид на Привокзальну площу(метро Вокзальна видно з вікна,3 хвилини пішої ходи). Поруч парк Шевченка та Ботанічний сад. До метро Університет пішки до 10 хвилин. Двір закритий на шлагбаум.
Комісійні 50%