Оренда квартир: Предславинська вулиця, 55-А, Київ довгостроково

15 оголошень по 7 квартирах
1 699 €

Предславинська вулиця, 55-А

Либідська
Есть видеообзор! Ексклюзивна квартира з авторським ремонтом в елітному житловому комплексі «Французький квартал 2», шикарний дизайнерський інтерєр, італійські меблі, сучасна техніка світових брендів ,є тепла підлога , вмонтована кавоварка , квартира площею 82м2. Планування: - велика кухня вітальня - спальня спальня з шафами - гардероб - Кабінет/гардероб/дитяча/друга спальня - санвузел - 2 санвузел
3 кімнати
з ремонтом
82 / 50 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 24
2017 Рік будівництва
1 451 €

Предславинська вулиця, 55-А

Либідська
Есть видеообзор. Ексклюзивна квартира з авторським ремонтом в елітному житловому комплексі Французький квартал 2, перша здача, шикарний дизайнерський інтерєр, італійські меблі, сучасна техніка світових брендів , в усіх кімнатах є тепла підлога , вмонтована кавоварка , квартира площею 65м2. Планування: - кухня вітальня - спальня з шафами - Зал\кабинет\дитяча - балкон - сан вузел Готова к заселению!
3 кімнати
з ремонтом
65 / 30 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 24
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
без комісії
1 452 €

Предславинська вулиця, 55-А

Либідська
Генератор на ліфт та Екофлоу у квартирі! 3к квартира 80м² у ЖК Французький квартал 2, вул. Предславинська 55а. Квартира дуже тепла та затишна, розташована на 19 поверсі. Дорогий дизайнерський ремонт, де все продумано до дрібниць, використані преміум матеріали. Тепла підлога по всій квартирі. Система очищення води. Ванна виконана з натурального каменю. Натуральний камінь на кухні. Стіна в спальні — це справжній витвір мистецтва, ліпка ручної роботи. Квартира повністю укомплектована всією необхідною меблевою продукцією, яка також продумана до дрібниць для Вашого комфортного проживання. Уся техніка фірми Bosch. Безліч зон зберігання на кухні, посудомийна машина. Дорога сантехніка. Шафа-купе в спальні розділена на 2 половини — жіночу та чоловічу. Ніша для зберігання речей під ліжком, а також велика комора/гардеробна. Гарний краєвид з вікна та зручний балкон, де можна неспішно випити горнятко кави... Дуже мила та затишна дитяча, в якій весь простір ідеально задіяний для комфортного зберігання речей та іграшок. Встановлено лічильники на воду та опалення. ЖК Французький квартал — сучасний комфортний житловий комплекс із власною інфраструктурою. Велика доглянута прибудинкова територія, різноманітні дитячі майданчики, закриті дворики, підземний паркінг та зручна локація.
3 кімнати
з ремонтом
80 / 33 / 23 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 24
2017 Рік будівництва
683 €

Предславинська вулиця, 55-А

Либідська
Здам 1к. квартиру в ЖК "Французський квартал-2". В квартирі зроблено якісний ремонт, укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою (кондиціонер, холодильник, варочна поверхня, духовий шаф, мікрохвильова піч, пральна машинка, посудомийна машинка, бойлер, телевізор). Планування - основна спальня - кухня-студіо - санвузол - гардероба кімната. Квартира звільняється 1 вересня. Перегляди можливі. Поблизу знаходяться такі ЖК як: Бульвар Фонтанів; Французський квартал-1, Централ Парк/Central Park,Taryan Tower,Престиж Холл. Також рядом розташовані такі вулиці як Предславинська, Велика Васильківська (Червоноармійська), Предславинська, Василя Тютюнника (Барбюбса), Академіка Філатова. Перегляди по домовленості.
1 кімната
з ремонтом
45 / 15 / 18 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 25
2017 Рік будівництва
1 366 €

Предславинська вулиця, 55-А

Либідська
Ексклюзивна квартира з авторським ремонтом в елітному житловому комплексі «Французький квартал 2», шикарний дизайнерський інтер’єр, сучасні меблі та техніка Bosch, тепла підлога, квартира площею 70м². Планування: * велика кухня-вітальня; * дві окремі спальні; * суміжний санвузол; * великий балкон. В квартирі є все необхідне для комфортного проживання: пральна машина з сушкою, бойлер на 100 літрів, три кондиціонери та сучасна побутова техніка.
2 кімнати
з ремонтом
70 / 30 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 24
2017 Рік будівництва
597 €

Предславинська вулиця, 55-А

Либідська
Заселення Печерськ, ЖК ФРАНЦУЗЬКИЙ КВАРТАЛ 2; вул. ПРЕДСЛАВИНСЬКА, 55а; 1-кімнатна квартира з повним євроремонтом, 48/19/20 на 16/21 поверсі цегляного будинку; квартира виконана як студіо! У квартирі є все для комфорту: вбудована кухня та шафи, підігрів підлоги, с/в/с у кахлі - душова кабіна, бойлер, пральна машина, холодильник, інтернет, ТБ плазма, кондиціонер, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильовка, витяжка, диван-2-спальне ліжко. Перегляд у будь-який час. Торг можливий трохи
1 кімната
з ремонтом
48 / 19 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 21
2017 Рік будівництва

Зняти квартиру в будинку на цій вулиці

669 €

Предславинська вулиця, 55-А

Либідська
Будинок з ГЕНЕРАТОРОМ, завжди працює 2 ліфти, є опалення і вода. ЖК Французський квартал 2 - комплекс еліт-класу в центрі Печерська. Комплекс має затишну, доглянуту територію, цілодобову охорону, підземний паркінг, який слугує укриттям під час тривог! В пішому доступі дві станції (дві гілки) метро - Звіринецька та Либідська. Поряд вся необхідна інфраструктура: кав'ярні, банки, медічна клініка, супермаркет Сільпо, ТРЦ Ocean Plaza В квартирі зроблено дизайнерський ремонт з використанням якісних, екологічних матеріалів. Квартира з функціональним плануванням, гардеробною, продуманими місткими зонами для зберігання речей, ексклюзивним освітленням, кондиціонером! Квартира повністю укомплектована всіма необхідними сучасними меблями і технікою. Квартира для поціновувачів комфортното проживання та доброзичливого оточення)
1 кімната
з ремонтом
54 / 34 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 24
2017 Рік будівництва