Квартира з євроремонтом має роздільне планування з окремим санвузлом.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики та газу. Опалення здійснюється власною котельнею.
Квартира оснащена меблями та технікою для комфортного проживання. У наявності є посудомийна машина, холодильник, варильна панель, духова шафа, пральна машина, кондиціонер, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi, балкон, лоджія, ванна, ліфт та меблі на кухні.
Квартира має зручне розташування. Поруч знаходяться зупинки громадського транспорту та метро Академмістечко (10 хвилин).
Квартира з краєвидом на озеро та біля метро Академмістечко.
Ідеальна локація для життя родиною, де кожний знайде щось для себе.
Сама квартира з надійним ремонтом в класичному стилі.
Три кімнати, простора кухня, величезний хол і повна комплектація меблями і технікою - це те що треба. Посудомийна машина, духова шафа, кондиціонер, мікрохвильова піч, бойлер, пральна машина - взагалі все в наявності.
Тільки деякі переваги локації: декілька супермаркетів, найкращий Чорнобильський ринок, 4 школи, 2 дитсадка, власне Озеро і поруч сосновий ліс, який дарує чисте повітря в локації.
У пішій доступності все що потрібно сучасному Українцю.
У дворі або поруч з будинком достатньо паркувальних місць.
До метро Академмістечко 10-15 хвилин пішки.
При цьому пропозиція без комісії для орендаря, що вже вигідніше ніж більшість варіантів навколо.
Единим представником Власника є Агенція нерухомості ПІК
Без дублювання в рекламі
Запис на перегляд по номеру в оголошенні
Щоб отримати відео - звертайтесь, будь ласка в телеграм або вайбер за номером в оголошенні
написати можна на телеграм - Realtor_PIK_Kiev
Квартира не кутова, тепла. Кімнати та санвузол роздільні.
У будинку центральне опалення та постійне гаряче водопостачання. У квартирі встановлений бойлер на 50 літрів.
Квартира обладнана всім необхідним для проживання. На кухні є холодильник, електрочайник, електроплита та електродуховка, витяжка, мікрохвильова піч. У ванній кімнаті встановлена акрилова ванна, умивальник з тумбою на 2 шухляди, дзеркало з підсвіткою, пральна машина. Нові змішувачі Grohe. У туалеті є шафка для господарських засобів. Передпокій обладнаний двома шафами для щоденного взуття, дзеркалом, столиком для дрібничок та шафою-купе для верхнього одягу. Велика кімната має розкладний диван з комфортним місцем для постійного сну розміром 120 на 190 см та містку стінку з великою кількістю шухляд. Маленька кімната обладнана шафою. Величезна лоджія (6.5*1.5м) з розкладним диванчиком та столом, де в теплі пори року можна проводити час за читанням, іграми, чаюванням. За потреби диванчик розкладається. Також на лоджії є утеплена шафа (1.5*2.5*0.5), де розмістяться усі господарські речі. Є швидкісний інтернет.
Тип будинку - житловий фонд 91-2000-і.
Квартира розташована поруч з дитячими та спортивними майданчиками, ліцеєм №304, дитячим садком, відділенням нової пошти, відділом Епіцентр, ринком та озерами.
Вікна виходять на схід з гарним краєвидом на озеро.