Оренда квартир: вулиця Михайла Максимовича, 3-Г, Київ довгостроково

7 оголошень по 4 квартирах
можна з тваринами
$ 1 000

вулиця Михайла Максимовича, 3-Г

АКТУАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ❗️❗️ Квартира готова до заселення❗️ ЖК "4 сезони" вул. Максимовича, 3-г Встановлено ГЕНЕРАТОР❗️ Пропонується в оренду сучасна 3k квартира 100 м2. ✅ НЕЙМОВІРНІ ВИДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ; ✅Зручне, функціональне планування: простора кухня-вітальня, дві окремі спальні кімнати, два санвузли, гардеробна кімната, 2 утеплиних балкона; ✅В квартирі виконано новий, якісний, сучасний ремонт; ✅Укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою: варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна машина, холодильник, телевізор, пральна машина, електричний бойлер, кондиціонер; ✅ Встановлено лічильники на воду, опалення та електроенергію; ✅ Під будинком розташований підземний паркінг (ліфт опускається в паркінг); ✅ Розвинена інфраструктура району, поруч є все необхідне для комфортнго життя; ✅ Метро "Васильківська" в 7 хвилинах ходьби; АН "Mp group"
3 кімнати
з ремонтом
100 / 36 / 35 м²
монолітно-каркасна
поверх 20 з 23
2012 Рік будівництва
$ 850

вулиця Михайла Максимовича, 3-Г

Актуально! Можливі перегляди! Генератор на ліфт, воду та опалення! Зручне планування: окрема спальня, окрема кімната (може використовуватись як кабінет або друга спальня) з великим розкладним диваном, який трансформується у повноцінне ліжко. Є балкон, а також окреме місце для зберігання речей, яке можна використовувати як кладову або гардеробну. В коридорі встановлена велика шафа-купе. Кухня повністю укомплектована всією необхідною технікою: холодильник, духовка, мікрохвильова піч. У ванній кімнаті встановлена душова кабіна. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
3 кімнати
з ремонтом
70 / 50 / 13 м²
монолітно-каркасна
поверх 13 з 23
2012 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
$ 600

вулиця Михайла Максимовича, 3-Г

Актуально! Можливі перегляди! Світла та дуже затишна квартира з дизайнерським ремонтом, який робився для себе — без економії на матеріалах, техніці та деталях. Квартира ніколи раніше не здавалась. Планування дуже вдале: окрема спальня з гардеробом та простора кухня-вітальня. Попри компактний метраж, у квартирі багато місць для зберігання та продуманий простір для життя й роботи з дому. • Кухня з технікою SMEG та BOSCH, повністю готова для комфортного життя. Сантехніка Hansgrohe. Бойлер + централізована гаряча вода. Кондиціонер Panasonic. Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди. Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
2 кімнати
з ремонтом
43 / 20 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 24
2012 Рік будівництва
$ 580

вулиця Михайла Максимовича, 3-Г

Квартира має роздільне планування кімнат. Ремонт виконано за євростандартами у 2020 році. Загальна площа квартири становить 80,7 м.кв., житлова площа - 42,5 м.кв., кухня - 13,5 м.кв. Санвузол роздільний, площею 7 м.кв. Кімнати мають площу 23,6 м.кв. та 18,9 м.кв. Квартира світла та максимально комфортна. Система опалення централізована. Встановлено лічильники на опалення. Є бойлер для гарячої води. Інвертор. Квартира облаштована кухнею, холодильником та пральною машиною. Також є простора гардеробна. Квартира пропонується в оренду вперше. Вартість оренди становить 27000 грн. плюс комунальні послуги. Будинок 2012 року побудови. Територія ЖК закрита та облаштована. Розвинена інфраструктура району. Балкон з кухні засклений. Квартира пропонується в оренду вперше.
2 кімнати
з ремонтом
80 / - / 14 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 23
2012 Рік будівництва