Оренда квартир: проспект Любомира Гузара, 28, Київ довгостроково
12 оголошень по 10 квартирах
22 000 грн
вулиця Миколи Василенка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду квартира
в затишному районі міста, за адресою: вул.М.Василенка 19
Знаходиться на 1 поверсі 9 поверхового будинку.
Загальна площа 57 м.кв.
Квартира з ремонтом, ідеально підходить для комфортного проживання.
У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка.
Розвинена інфраструктура: поряд магазини, парки, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи. Зручне транспортне сполучення, все необхідне — у пішій доступності.
Телефонуйте-організуємо перегляд у зручний для вас час.
Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло та повний супровід угоди.
Комісія за послуги —50% після підписання договору оренди.
2 кімнати
з ремонтом
57 / 35 / 12 м²
панельна
поверх 1 з 9
1966 Рік будівництва
16 000 грн
проспект Любомира Гузара, 28
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується стильна та затишна двокімнатна квартира-студіо з євродизайном, розташована на 2 поверсі 5-поверхового будинку. Ремонт було завершено у 2022 році. Квартира має кухню-студіо та роздільний санвузол. Планування роздільне.
У квартирі встановлено бойлер на 100 літрів, газову плиту з духовкою, а також системи обліку води та електроенергії. Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. Є місткі шафи-купе-гардероб, меблева гірка з шафами та комодами, два дивани-трансформери. Кухня оснащена вбудованими багатофункціональними меблями та технікою, включаючи холодильник, пральну машину, мікрохвильову піч та електрочайник.
Квартира здається в оренду. Домашні улюбленці не допускаються. Перегляди за домовленістю. Тільки для сімей.
Будинок типу "Хрущовка". Електронна система доступу у підїзд.
Відмінна інфраструктура району. Розташована біля Національного Авіаційного Університету, за 1 хвилину ходьби від станції швидкісного трамвая Героїв Севастополя. До станцій метро "Політехнічна" чи "Шулявська" їхати 15 хвилин. Є абсолютно все, що необхідно для повноцінного життя та активного відпочинку.
Квартира двостороння, оснащена кондиціонером. Ванна кімната має кахель. Є відеоспостереження та гостьовий паркінг.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 8 м²
панельна
поверх 2 з 5
1964 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
14 999 грн
вулиця Миколи Василенка, 25/18
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Чудова квартира, газ, низький поверх. До центру 30 хв.
Пропонуємо в оренду затишну дуже теплу 2-х кім. квартиру 44 кв.м на вул. Миколи Василенка 25, (метро Берестейська 20 хв, зупинка швидкісного трамваю 2 хв), 2/5 поверх, вікна у двір, 2 кімнати прохідні, с/в сумісний, засклений балкон. Євроремонт, поміняні вікна, додатково бойлер, що забезпечує гарячу воду без перебоїв, газова плита, пральна машина - усе в наявності для вашого комфортного проживання. Розвинута інфраструктура. Чекаємо порядних та охайних орендарів. Без тварин, вибачте. Фото реальні
2 кімнати
з ремонтом
44 / 23 / 7 м²
панельна
поверх 2 з 5
1964 Рік будівництва
12 000 грн
вулиця Академіка Шалімова, 27
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Житло світле, тепле та повністю готове для комфортного проживання, що свідчить про хороший стан ремонту.
Система опалення централізована. У квартирі є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація, вивіз відходів. Дорога асфальтована.
Квартира здається з меблями. Наявна побутова техніка: електрочайник, плита, духова шафа, холодильник, пральна машина, телевізор. Також встановлено кондиціонер.
Оренда квартири для однієї людини або пари. Домашні улюбленці не допускаються. Деталі щодо умов оренди, депозиту та оплати не вказані.
Квартира розташована в тихому та зеленому дворі 5-поверхового будинку.
Зручне розташування та відмінна транспортна розвязка. Поруч знаходиться станція швидкісного трамвая, що дозволяє швидко дістатися до центру міста та інших районів Києва. Також поруч зупинки громадського транспорту, магазини, супермаркети, аптеки, школи та все необхідне для комфортного проживання.
Квартира має засклений балкон. Доступний оптоволоконний інтернет та швидкісний Wi-Fi. Є кондиціонер, ванна, меблі на кухні.
1 кімната
з ремонтом
42 / - / 8 м²
панельна
поверх 4 з 5
1965 Рік будівництва
14 000 грн
вулиця Віталія Скакуна, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира компактна з гарним плануванням: дві окремі кімнати. Ремонт косметичний.
Санвузол суміщений, оснащений душовою кабіною, пральною машиною та бойлером. Є централізоване опалення, водопостачання та газ. Встановлені лічильники.
Кухня невелика, але оснащена всім необхідним: нові меблі, великий холодильник, телевізор. У квартирі також є дві великі шафи-купе, робочий стіл, диван та ліжко. Є кондиціонер.
Здається двокімнатна квартира. Умови оренди не вказані.
Будинок цегляний - «хрущовка», з чистим підїздом та великим майданчиком для паркування біля будинку.
Зручне розташування до метро «Берестейська» можна дійти пішки. Поруч є все необхідне для комфортного життя: супермаркети, ринок, два великі парки, спорткомплекс «Меридіан», Медмістечко, університети НАУ, КПІ, Богомольця, КНЕУ. У 100 метрах дві школи та дитячий садочок.
Є балкон, на якому обладнано повноцінне робоче місце.
2 кімнати
з ремонтом
47 / - / 7 м²
цегляна
поверх 4 з 5
1962 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
9 000 грн
вулиця Віталія Скакуна, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-прохідне планування кімнат. Стан ремонту - без ремонту, меблювання під орендарів.
Система опалення централізована. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід.
З побутової техніки наявні плита та пральна машина.
Квартира здається на довгий термін. Дозволено проживання з домашніми улюбленцями: котиком, середнім песиком (до 25 кг) та маленьким песиком (до 10 кг).
Тип будинку - Хрущовка.
Будинок розташований у спокійному районі з добре розвиненою інфраструктурою, що включає школи, дитячі садки, супермаркети, магазини та аптеки. Поруч є зупинки громадського транспорту з хорошим сполученням у різні райони міста. Неподалік розташовані зелені зони.
Квартира тепла, вікна виходять у двір.
3 кімнати
з ремонтом
61 / - / 6.5 м²
цегляна
поверх 4 з 5
1962 Рік будівництва
16 000 грн
проспект Любомира Гузара, 26
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам світлу, затишну квартиру студію в новобудові на 23-ому поверсі, є кондиціонер, мікрохвильова піч, бойлер, телевізор і тд ,усе необхідне для комфортного проживання, ліфти працюють під час відключень. Навколо дома гарна інфраструктура. Не розглядають людей з тваринами та молодших за 23 роки
1 кімната
з ремонтом
40 / 18 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 23 з 23
2010 Рік будівництва
генератор
17 500 грн
проспект Любомира Гузара, 20-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Соломʼянський район
Проспект Любомира Гузара, 20-А
Квартира в Новому будинку з генератором!!!
1 кімната, 43 кв м, 4 поверх
18000 грн та комун послуги
Є балкон
Меблі: диван розкладний, шафа, комод, прихожа, кухонна стінка, стіл обідній, стільці
Техніка: холодильник, варильна поверхня, мікрохвильовка, електрочайник, пральна машина, бойлер, опалення з лічильниками.
Без тварин, 1-2 людини без дітей
Чудова транспортна розвʼязка та інфраструктура (швидкісний трамвай)
Поряд є 2 парки Орлятко та Відрадний
В пішій доступності НАУ, Відрадний ринок
1 кімната
з ремонтом
43 / 18 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 9
2015 Рік будівництва
11 500 грн
вулиця Академіка Шалімова, 17-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вул Академіка Шалімова 17а здаю 1 кімнатну квартиру після капітального ремонту В квартирі зроблений дизайнерський сучасний ремонт Перероблена вся електрика та сантехніка Вся техніка і меблі нові Вбудована кухня Холодильник ПМА ТВ бойлер кондиціонер мікрохвильова піч Диван крісла стіл комод шафи С /в в кахелі Броньовані двері Паркет ламінат Евровікна Штори тюль Все дуже гарно охайно сучасно Запрошую на перегляд в зручний для Вас час
1 кімната
з ремонтом
34 / 18 / 7 м²
панельна
поверх 4 з 5
1966 Рік будівництва
15 000 грн
проспект Любомира Гузара, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-прохідне планування. Стан ремонту - косметичний.
Опалення централізоване. Гаряча вода централізована. Є газ. В квартирі встановлені лічильники.
Квартира мебльована, є двоспальне ліжко, 2 крісла, вбудована кухня, холодильник, пральна машина, нова газова плита, електрочайник, мікрохвильова піч.
Квартира вільна. Комісія ріелтора. Домашні улюбленці: Ні.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-і. Автономність при блекауті: працює ліфт, опалення, водопостачання. Є гостьовий паркінг.
Поруч метро Політех, 2 зупинки швидкісним трамваєм. Асфальтована дорога, центральна каналізація, вивіз відходів.
Квартира після косметичного ремонту, у чудовому стані. Склопакети, балкон засклений. Є кабельне, цифрове ТБ та швидкісний інтернет.
2 кімнати
з ремонтом
48 / - / 7 м²
цегляна
поверх 7 з 9
1964 Рік будівництва