Оренда квартир у вул. Крушельницької, 13, 15, 15а, 15б, 15в (Київ)
10 оголошень по 8 квартирах
генератор
16 500 грн
вулиця Соломії Крушельницької, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Світла тепла квартира з новим ремонтом, планування роздільне, санвузол суміжний. Ремонт - євроремонт.
В будинку є генератор, тому при відключенні світла працюють ліфти, опалення та водопостачання. В квартирі встановлено теплолічильники та лічильники гарячої і холодної води. Система опалення централізована.
Квартира укомплектована новою якісною технікою та меблями. Наявні: холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пральна машина, телевізор, Wi-Fi, кондиціонер, меблі на кухні, душова кабіна, гардероб.
Оренда + комунальні. Категорично без тварин. Без комісії.
Будинок 2011-2020 років. Автономність при блекауті: працює ліфт, опалення, інтернет, водопостачання.
Розвинена інфраструктура. Поруч озера, «Метро», «Епіцентр», Novus, АТБ, ТРЦ «Аладдін», «Піраміда». 10-15 хв пішки від м. Позняки та м.Харківська.
Квартира світла та тепла. Є балкон та лоджія.
1 кімната
з ремонтом
36 / - / 8 м²
монолітно-каркасна
поверх 24 з 25
2017 Рік будівництва
15 500 грн
вулиця Соломії Крушельницької, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Є ГЕНЕРАТОР на ліфт ,воду та опалення!Здається 1- кімната квартира, по вул. С. Крушельницької 13.
Квартира знаходиться на 17поверсі, в новому монолітно- каркасному будинку,є консьєрж . В квартирі є все необхідне для комфортного проживання: холодильник, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильовка, бойлер, кондиціонер, підключений інтернет. В кімнаті є двоспальне ліжко з ортопедичним матрасом та розкладний диван. Є компактна гардеробна кімната. Лоджія застіклена з чудовим видом на озеро. Поруч супермаркети, школа, садочок, до метро 15 хв. ходьби.
Квартира вже готова до заселення та чекає саме на Вас:)
1 кімната
з ремонтом
38 / 24 / 9 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 26
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
можна з деякими тваринами
генератор
16 900 грн
вулиця Соломії Крушельницької, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Кухня-їдальня має вихід на утеплену лоджію. Спальня окрема. Ремонт авторський проект.
Система опалення централізована. Встановлено бойлер на 80 літрів. В будинку встановлені сонячні батареї, що забезпечують безперебійне живлення у випадку блекаутів. Автономність при блекауті: підключене резервне живлення, працює ліфт, працює опалення, працює інтернет, працює водопостачання. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою. Є вбудована кухня, варильна поверхня, витяжка, мікрохвильова піч, барна стійка, стіл, стільці, двоспальний ортопедичний диван. Побутова техніка включає холодильник, варильну панель, мікрохвильову піч, духову шафу, пральну машину. Також є кондиціонер, Smart TV.
Можна студентам, можна з дітьми. Дозволено тримати інших тваринок. Можлива довготривала оренда.
Будинок монолітно-каркасний, житловий фонд 2011-2020-х років. Якісна робота ОСББ. Є вантажний ліфт, автономний електрогенератор, консьєрж, ліфт, пожежна сигналізація, гостьовий паркінг, охорона території. Також є госп. приміщення, комора, технологія розумний будинок, тераса, гардероб, відеоспостереження.
Поруч є школа, дитсадок, зупинки громадського транспорту, супермаркети, парки. Чудовий краєвид з вікна на місто.
Квартира світла та простора, з чудовим краєвидом з вікна. Є окрема гардеробна. Встановлено кондиціонер. Панорамні вікна. Є балкон та лоджія. Ванна кімната обладнана великою ванною.
1 кімната
з ремонтом
42 / - / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 19 з 26
2017 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
генератор
15 000 грн
вулиця Соломії Крушельницької, 15-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та євроремонт. Вона повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою.
Система опалення централізована. Комунікації: електрика. В будинку є генератор.
Квартира повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою: холодильник, пральна машина, плита, телевізор, посудомийна машина, електрочайник, мікрохвильова піч, духова шафа. Є гардеробна.
Оренда для однієї особи або пари. Можна з маленькими тваринами (до 10 кг). Куріння в квартирі заборонено! Комісія рієлтора 50%%.
Будинок житловий фонд від 2021 р. Чистий підїзд, спокійні сусіди. В будинку є укриття.
Зручне розташування, поруч магазини, зупинки громадського транспорту, школа/садок. Метро Харківська і Позняки ходу 10 хв.
Квартира світла та затишна. Є кондиціонер.
1 кімната
з ремонтом
39 / - / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 26
2018 Рік будівництва
13 500 грн
вулиця Соломії Крушельницької, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Ремонт виконано за євростандартом. Квартира здається з меблями.
Забезпечено централізоване водопостачання, каналізацію та електрику. Вивіз відходів здійснюється централізовано. Опалення центральне.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою, включаючи плиту, диван, бойлер, духову шафу, холодильник, пральну машину, а також зручну гардеробну кімнату та меблі на кухні.
Оренда квартири. Домашні улюбленці не допускаються. Можлива оренда за програмою "єОселя" або "єВідновлення".
Будинок обладнаний ліфтом та має гостьовий паркінг. Вікна виходять у затишний двір.
Розвинена інфраструктура району включає дитячий садок, школу, озеро, магазини, кафе, банк та пошту. Поруч зупинка громадського транспорту. Станції метро Харківська та Позняки знаходяться за 10 хвилин ходьби.
Квартира світла та простора, з великою заскленою кухнею-балконом. Вікна виходять у двір. Встановлено душову кабіну.
1 кімната
з ремонтом
39 / - / 9 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 20
2017 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
16 900 грн
вулиця Соломії Крушельницької, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам євродвушку на Позняках вул. С. Крушельницької 15, Кухня-столова з диваном, окрема спальня, окрема гардеробна, Якісний ремонт, Всі меблі і техніка: Вбудована кухня, варильна поверхня, витяжка, мікрохвильова піч, барна стійка, стіл, стільці, зручний двухспальний диван, ліжко 2*2 з ортопедичним матрацем, Smart TV, велика ванна, бойлер на 80 літрів, і взагалом Світла простора квартира, у будинку встановлені сонячні батареї, що дають безперебійне живлення у випадку блекаутів, якісна робота осбб, монолітно-каркасний будинок, Чудовий краєвид з вікна на місто! 17000грн./міс. + є відеоогляд
1 кімната
з ремонтом
45 / 18 / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 26
2018 Рік будівництва
можна з тваринами
13 900 грн
вулиця Соломії Крушельницької, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам 1к квартиру на Позняках: ул.Крушельницкой, 15, 1/26эт,
Ближайшее м. Харьковская, пешком 10-12 минут. В пешей доступности супермаркет Метро, Эпицентр. На территории комплекса продуктовые магазины, кофейни, частный детский садик, фитнес-центр в доме, пиццерия и т.д. Перед домом отличная большая детская площадка, много места для парковки.
В квартире: удобный диван, телевизор-плазма, роутер, скоростной интернет, подключена оптика, большой шкаф-купе- 2шт, бойлер, встроенная кухня, встроенная техника, холодильник, стиральная машина, стол, счетчики на все. Стоимость в месяц 14500 грн. + к/у (счетчики на все).
1 кімната
з ремонтом
43 / 19 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 26
2018 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
12 000 грн
вулиця Соломії Крушельницької, 15-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира світла та простора з євроремонтом. З кухні вихід на велику лоджію, яка може використовуватися як кабінет або зона відпочинку.
У квартирі встановлені всі лічильники, бойлер та система централізованого опалення.
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою для комфортного проживання. Зокрема, є холодильник, варильна поверхня, мікрохвильова піч, чайник, диван та шафа для зберігання речей.
Дозволено проживання з середнім песиком вагою до 25 кг.
Будинок 2017 року побудови з ОСББ. Територія будинку доглянута.
Квартира розташована на Осокорках між двома озерами: Тягле (з обладнаним пляжем) та Вирлиця. У пішій доступності (10 хв.) станція метро "Харківська". Поруч з будинком розвинена інфраструктура: продуктові магазини, "Коло", кафе, "Біле-сухе", спортзал, салон краси, кавярня, центр косметології та перманентного макіяжу, супермаркет "Велмарт", аптеки, ресторани.
Квартира має вигляд з вікна. Комунальні послуги невеликі.
1 кімната
з ремонтом
42 / - / 12 м²
монолітно-каркасна
поверх 26 з 26
2017 Рік будівництва