Будинок з ексклюзивним дизайном та архітектурою. Євроремонт. У відмінному стані. Планування включає цоколь з котельнею, пральною, кладовою та санвузлом, 1 поверх з вітальнею з каміном та другим світлом, кухнею-їдальнею з господарським приміщенням, спальнею та санвузлом, а також сауною та басейном з виходом на криту терасу та зону відпочинку у відкритий дворик. 2 поверх має балкон, санвузол, 3 спальні та холл з остекленням у стелі та виходом на терасу. Мансардний поверх з вікнами використовується як ігрова зона.
Будинок підключений до міських комунікацій. Опалення здійснюється за допомогою економічного газового котла. Електрика 3 фази, є стабілізатори. Автономність при блекауті забезпечується резервним живленням. Працює опалення, інтернет та водопостачання.
Будинок здається з меблями. Укомплектований побутовою технікою, включаючи кавомашину, пральну та сушильну машини, електрочайник, холодильник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духовку, плиту, пилосос та посудомийну машину. Є телевізор та швидкісний інтернет з Wi-Fi.
Вартість оренди обговорюється та залежить від кількості проживаючих. Можлива оренда під офіс або 2-3 сімї. Дозволено проживання іноземців, студентів та дітей. Домашні тварини допускаються.
Будинок розташований у Цимбаловому Яру біля Голосіївського парку. Заїзд здійснюється з вул. Голосіївська. Асфальтована дорога з широким проїздом. На території є 2 гаражі та 3 паркувальних місця. Є 3-рівнева тераса з ландшафтним дизайном, альтанка, мангал, басейн.
Необхідна інфраструктура розташована неподалік: магазини, школа, дитячі садки. Поблизу знаходиться житловий комплекс та магазин Новус.
Будинок має панорамний вид на місто. На території є сад та город. Також є підсобні приміщення, включаючи підвал та цоколь. Встановлені віконні грати, відеоспостереження та сигналізація. Є автоматичні ворота.
Оренда будинку з басейном в Голосіївському районі. Станція метро. "Голосіївська".Розташування: між Васильківським провулком та вулицею Ужгородською.
Загальна площа - 1250 м2 . Площа ділянки - 20 соток.
Опис:
Будинок складається з двох будинків. Будинки зєднані переходом.
Кількість кімнат 14
У першому будинку - 4 спальні, 5 туалетів, 2 ванні. 3 душа, гардероб, кухня, сауна, більярдна кімната. , веранда, гараж, вітальня, ігрова.
У другому будинку-закритий басейн, 4 душа, 5 туалетів, 1 ванна, кінотеатр, 7 кімнат, 4 спальні, велика гардеробна.
У будинках зроблений сучасний ремонт з використанням високоякісних матеріалів, меблі та техніка від провідних світових виробників. система охорони, відеоспостереження, сигналізація.
На упорядкованій території: Барбекю будиночок, будиночок охорони, будиночок садівника.
Гараж + парковка. на 4-5 авто.
Будинок розташований в тихому районі, наближеному до центру.
Генератор і артезіанська свердловина.
Оренда будинку розташованого в тихому районі, наближеному до центру.
Будинок підходить для великої родини.
Під посольства.
Під офіс.
Під резиденцію.
Будинок знаходиться під охороною і відеоспостереженням.. Послуги охорони входять у вартість оренди
Ціна: 10000$ + комунальні