Оренда квартир проспект Шевченка, Вишгород, довгостроково

3 оголошення по 3 квартирах
12 000 грн

проспект Шевченка, 2-Г

Квартира з косметичним ремонтом, металопластиковими вікнами та ламінатом на підлозі. Санвузол роздільний, оздоблений мозаїкою. Балкон засклений. Планування роздільне. На квартиру встановлено теплолічильник. Система опалення централізована. Центральний водопровід, електрика, центральна каналізація. Квартира мебльована: у кімнаті є диван та шафи, на кухні – стіл та вбудована кухня, у коридорі – шафа-купе. З побутової техніки є холодильник, бойлер, пральна машина, плита та духова шафа. Довгострокова оренда. Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. Автономність при блекауті забезпечує працюючий ліфт. У дворі розташований дитячий майданчик. Є відеоспостереження, консьєрж та вантажний ліфт. Поруч із будинком знаходяться супермаркет АТБ, магазини та аптеки. До зупинки громадського транспорту – 7 хвилин пішки. Квартира видова. Комфорт включає ванну, меблі на кухні, балкон/лоджію. Є швидкісний інтернет.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 10 м²
цегляна
поверх 18 з 23
2014 Рік будівництва
власник
генератор
12 000 грн

проспект Шевченка, 2-Г

Квартира має роздільне планування та зручне планування. Стан ремонту - житловий. Будинок обладнаний генератором. Система опалення - власна котельня. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід. Квартира мебльована. З побутової техніки є холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа та пилосос. Також є пральна машина. Оренда однокімнатної квартири. Відповідаю на дзвінки – телефонуйте, Інна. Також можна писати у Viber. Будинок житлового фонду 2011-2020-х років. Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання. В квартирі є балкон/лоджія, ванна кімната, пожежна сигналізація. В будинку є вантажний ліфт. Поруч з будинком розташовані супермаркет, школа, Нова пошта та зупинка громадського транспорту. Квартира тепла та світла. Є відеоспостереження.
1 кімната
з ремонтом
42 / - / 13 м²
цегляна
поверх 2 з 23
2014 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
14 000 грн

проспект Шевченка, 7-А

Квартира має роздільне планування кімнат та роздільний санвузол. Ремонт косметичний. Будинок газифіковано. Встановлено лічильник на опалення. Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід. Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. Наявні холодильник, пральна машина, посудомийна машина, мікрохвильова піч, водонагрівач, телевізор. Також є меблі на кухні. Квартира здається тільки для сімї, можна з дітьми старшого віку. Категорично заборонено тримати домашніх тварин. Вільна для заселення. Будинок цегляний, побудований у 2001-2010 роках. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення. У будинку працює ліфт. У пішій доступності розташовані супермаркети Novus, Фора, АТБ, різноманітні магазини, дитячі майданчики, аптеки, школа та дитячий садок. Зупинка громадського транспорту знаходиться за 1-2 хвилини пішки. У квартирі встановлені кондиціонери у кімнаті та кухні. Є Wi-Fi. Ванна кімната обладнана ванною.
2 кімнати
з ремонтом
86 / - / 16 м²
цегляна
поверх 9 з 10
2003 Рік будівництва