Здається в оренду простора 3-кімнатна квартира з продуманим плануванням. Розташована на 5-му поверсі 9-поверхового будинку з ліфтом. Будинок знаходиться в Святошинському районі, за 6 хвилин пішки від зупинки швидкісного трамвая Василя Думаницького, поруч проходять автобусні маршрути №90, 9, 69, а також маршрутні таксі.
Район має розвинену інфраструктуру: поруч супермаркети (Сільпо, АТБ, Ашан), нові житлові комплекси, а також парки Юність і ім. Генерала Потапова у пішій доступності.
У квартирі виконаний косметичний ремонт, меблі, представлені на фото, залишаються. Є все необхідне для комфортного проживання.
Техніка:
Кухня: холодильник, газова плита, витяжка, пральна машина, мікрохвильова і газова печі.
Ванна та туалет роздільні, встановлений бойлер.
Житлові кімнати: два телевізори.
В одній із кімнат замінено матрац на новий, також є вихід на балкон. У квартирі передбачено дві великі шафи, комод для зберігання речей, а також окрема комора.
Квартира має роздільне планування та косметичний ремонт.
У квартирі централізоване опалення, є газ, вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою, включаючи холодильник, плиту, пральну машину. Встановлені меблі на кухні.
Квартира здається на довгострокову оренду. Домашні улюбленці не дозволяються.
Квартира розташована в хрущовці.
Квартира має гарну транспортну розвязку, поруч знаходяться Волмарт та швидкісний трамвай.
У квартирі є ванна кімната. Під час блекауту працює інтернет.