Квартира-студія з кухнею-студією та двома спальнями. З кухні є вихід на балкон. Санвузол суміжний.
Квартира здається з меблями. У спальнях встановлені ортопедичні ліжка.
Квартира здається без маленьких дітей та тварин.
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Будинок цегляний. У квартирі встановлені лічильники тепла. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира розташована в затишному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є школи, дитячі садки, магазини.
Квартира з євроремонтом. Є велика лоджія.
Вся меблі виготовлені на замовлення. Спальня має двоспальне ліжко, гардеробну та телевізор. Кухня обладнана необхідною технікою та столом. У квартирі встановлені лічильники на електроенергію та воду. Побутова техніка включає телевізор 40 діагональ, пральну машину, бойлер, варильну поверхню (газ), духова шафа (газ), витяжку, холодильник, кондиціонер, праску та прасувальну дошку. У ванній кімнаті є пральна машина та бойлер. Передпокій має шафу.
Можлива оренда з котиком.
Квартира розташована в житловому фонді від 2011 року. Є ліфт.
Квартира має розвинену інфраструктуру та зручну транспортну розвязку. До метро Деміївська 500 метрів (5-7 хвилин ходьби).
Квартира дуже затишна, світла та тепла. Встановлено швидкісний інтернет, цифрове кабельне ТБ та Wi-Fi.
Квартира з євроремонтом має планування типу студія. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана централізованим опаленням. Працює інтернет.
У квартирі є повний комплект меблів, побутової техніки та сучасний ремонт. Техніка включає холодильник, варильну панель, праску та пральну машину. На кухні є меблі.
Домашні улюбленці не допускаються.
Будинок належить до житлового фонду 91-2000-х років.
Квартира розташована у Голосіївському районі Києва. До метро Деміївська можна дійти пішки за 15 хвилин або доїхати на транспорті за 5 хвилин. Поруч знаходяться магазини АТБ, Сільпо та Novus. На проспекті Лобановського розташовані кавярні, ресторани та сервіси. У радіусі 1 км знаходяться школи та дитячі садки. Поблизу розташована державна поліклініка та приватні клініки. У 10 хвилинах ходьби знаходиться парк. Також є велодоріжки та спортивні майданчики.
Квартира затишна та стильна. У квартирі є кондиціонер, ванна кімната, підігрів підлоги та гардероб.
Квартира з євроремонтом має роздільне планування. Простора кухня з зоною приготування та зоною відпочинку. В окремій кімнаті розташоване двоспальне ліжко.
У квартирі встановлені вбудовані багатофункціональні кухонні меблі, посудомийна машина, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, пилосос, пральна машина.
Квартира здається в довгострокову оренду.
Квартира розташована в новому енергозберігаючому автономному комплексі. У будинку є консьєрж, працює ліфт. Є тихий та затишний двір з місцями для відпочинку та паркінгом. У будинку є система обліку води, тепла та електроенергії. Інтернет і водопостачання функціонують під час блекауту.
Квартира розташована в районі з чудовими інфраструктурними можливостями. У пішій доступності знаходяться супермаркет Novus, ресторани, магазини, школа, дитячі садки, поліклініка. Зручна транспортна розвязка поблизу зупинки громадського транспорту. Центр Києва розташований у 15 хвилинах їзди.
Квартира дуже світла, простора та особлива для поціновувачів комфорту.
В довгострокову оренду пропонується 1 кімнатна квартира в Жк Bristol Comfort House , проспект Валерія Лобановського 144.
В квартирі виконано якісний ремонт, в наявності уся необхідна побутова техніка, меблі, тепла підлога, кондиціонер, посудомийна машина.
Планування:
- Простора кухня з виходом на засклену лоджію.
- Кімната
- гардеробна кімната
- сумісний санвузол (душова кабіна)
Орендарів з тваринками та дітьми нажаль не розглядаємо
В будинку є підземний паркінг, укриття.
Квартира-студія в гарному житловому стані з суміжним санвузлом.
Квартира повністю обладнана всім необхідним для комфортного проживання. Є 2 телевізори, кондиціонер, холодильник та пральна машина.
Домашні улюбленці не допускаються.
ЖК "Ново-Деміївський" - теплий будинок 2011 року побудови з закритою територією, охороною та консьєржем.
Квартира зручно розташована, до метро Деміївська 10 хвилин пішки.
Квартира має роздільне планування. У квартирі зроблено євроремонт. Санвузол суміжний.
У квартирі є газ. Система опалення централізована.
Квартира обладнана необхідною технікою: холодильником, пральною машиною, духовою шафою, кондиціонером. Є новий якісний матрац.
Квартира розташована біля метро. У пішій доступності супермаркети, торговий центр Оушен Плаза, ресторани, велика кількість магазинів. Зручна транспортна розвязка.
Квартира затишна та охайна. Є балкон або лоджія.
Простора 4-к дворівнева квартира, 123 м2, просп. Лобановського 4ж
Площа: 121.3.м2
Кількість кімнат: 4
Поверх:15 з 16
Тип будинку: цегляний . 2009р
Стан: З дуже гарним ремонтом
Адреса: просп. Лобановского 4ж,Київ
Опис обєкта:
Здаю в оренду 4-кімнатну квартиру на Лобановського, 4Ж.
123 кв м. Дворівнева квартира преміум класу. 3 спальні. Повністю укомплектована, надзвичайно тепла. Спеціальні склопакети з підвищеною теплоізоляцією. Є все для зручності - посуд, постіль, рушники. Інверторні кондиціонери у кожній кімнаті, підлога з підігрівом, справжній камін, сейф. Швидкісний інтернет. Тепла підлога на 1 поверсі. Лічильники на все. Генератор для опалення та подачі води.
Вбудована кухня-вітальня 40м2: посудомійна та пральна машини, мікрохвильовка, холодильник нофрост, програмовані варочна поверхня та духовий шафа. Великий плазмовий телевізор.
Є паркомісце у підземному паркінгу.
Здача в оренду здійснюється представником міжнародної компанії RE/MAX за ціною, узгодженою із власником.
Оренда 2-кімнатної квартири біля метро «Деміївська»
Простора та світла квартира з сучасним ремонтом у світлих тонах чекає на свого орендаря!
📍 Адреса: проспект Валерія Лобановського, 114
🚇 5 хв до метро «Деміївська»
🛋️ Квартира повністю укомплектована всім необхідним для комфортного проживання
🏙️ 8 поверх із 25
🚗 У будинку: паркінг, цілодобова охорона, відеоспостереження, 3 ліфти, сучасні системи безпеки
🛣️ Зручна транспортна розв’язка, все поруч
📞 Для перегляду та додаткової інформації звертайтеся у зручний для вас час!
Квартира має роздільне планування. Велика окрема кімната площею 19 кв. м. з виходом на балкон. Кухня площею 10 кв. м. з вбудованими меблями. Вбиральня поєднана. Є кладова. У квартирі виконано євроремонт. На підлозі в кімнаті паркет. Встановлені металопластикові вікна.
У квартирі є централізоване опалення, центральна каналізація, електрика та газ.
Квартира здається з меблями та технікою, включаючи шафу, зручний диван, розкладне крісло, кухонні меблі, стіл, холодильник, пральну машину, пилосос, сушку для білизни. Є Wi-Fi.
Перегляди можливі з 7:00 до 22:00. Відео перегляд за замовленням.
Квартира розташована в цегляному будинку. Чисте парадне. Зелений двір з дитячим та спортивним майданчиком.
Поруч розташовані продуктові магазини, фітнес-зал, зупинка громадського транспорту. Квартира знаходиться недалеко від Севастопольської площі, Соломенської, Чоколовського та Повітряних Сил.
Квартира має чудовий краєвид.
Квартира має оптимальне планування з коштовним ремонтом за авторським проектом. Вона включає три просторі спальні, велику вітальню, простору кухню з кладовою, три санвузли, пральню кімнату.
Квартира оснащена сучасною побутовою технікою від відомих виробників Smeg, кондиціонерами Daikin у кожній кімнаті.
Квартира здається в оренду.
ЖК Олександрівський побудований у 2012 році. На території комплексу є паркінг, система охорони та консьєрж.
З квартири відкривається прекрасний вид на місто. Високоякісна сантехніка від відомих брендів Villeroy&Boch та Ravak гарантує комфорт та надійність в експлуатації.
Пропоную в оренду квартиру, повна комплектація, дві окремі кімнати та велика кухня-вітальня. Чудовий краєвид на місто. Сучасна затишна квартира з євроремонтом та всіма необхідними меблями та технікою (кондиціонери, бойлер, телевізори, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч).
Євроремонт виконано з використанням якісних матеріалів. Все продумано для зручного та комфортного проживання.
Квартира ідеально підходить для сімї.
Поруч Севастопольська площа, Соломянська площі, ТЦ Новус, банки, ринок, школи, ліцеї, дитячі садочки, басейн, спортивні комплекси, парк, багато магазинів, ресторани, кафе.
В будинку встановлено Генератор!
Квартира з чудовим ремонтом, виконаним за авторським проектом. Санвузол суміжний.
У квартирі є вся необхідна побутова техніка та меблі.
Чудова локація біля Севастопольської площі.
Квартира має велику кухню-вітальню, окрему спальню, просторий санвузол і лоджію. Після якісного ремонту квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Є підземний паркінг.
Квартира розташована в сучасному житловому фонді, побудованому після 2011 року. Будинок має охоронювану територію, консьєржа, відеоспостереження.
У пішій доступності є супермаркети, торгові центри, аптеки, кафе, спортклуби. Зручна транспортна розвязка забезпечує швидкий виїзд до центру міста, поруч зупинки громадського транспорту.
Квартира має панорамне скління з неймовірним видом на місто та зелену зону.
Пропоную в оренду трикімнатну квартиру. Проспект Лобановського 4 Б . Квартира 87м2, дві спальні, велика кухня-вітальна кімната з каміном, дві ванні кімнати, сауна, 16/24. Є всі меблі, побутова техніка. У будинку є три ліфти, консьєрж, за 100 метрів від будинку великий Новус, поблизу ресторани, зупинки громадського транспорту, 15 хвилин їзди до центру Києва. Ціна: 570 доларів плюс комунальні послуги.
Квартира має авторський проект. На першому поверсі укладена плитка з підігрівом, на другому – дубовий паркет. Планування включає 3 спальні, камінний зал з французьким балконом, 2 санвузли з французькою та шведською сантехнікою. Є дві лоджії.
Квартира мебльована сучасними меблями: в кожній кімнаті є шафи-купе, великі комоди, дивани з ортопедичними матрацами, в спальні - велике ліжко. У квартирі є нова побутова техніка: холодильник, посудомийна машина, програмовані духовка та варильна поверхня, пральна машина, бойлер, 4 кондиціонери. Також встановлено супутникове телебачення та 3 телевізори.
Квартира здається в оренду.
Квартира розташована в новому будинку. Є підземний паркінг на 2 машини. У будинку є консьєрж, 2 ліфти - вантажний та пасажирський. Встановлено броньовані двері, металопластикові вікна, домофон та охоронну сигналізацію.
Квартира побудована за спеціальною термоізоляційною технологією, тому взимку в ній тепло, а влітку - прохолодно. Квартира тепла, чиста, тиха, екологічна та комфортна. Є дубові двері, чудовий мармуровий камін, сейф та Wi-Fi.
Квартира має авторський проект ремонту. В квартирі є 2 санвузли, 2 гардеробні.
У квартирі встановлене індивідуальне електричне опалення.
Квартира здається в оренду.
Підїзди в будинку охайні. Встановлено кодовий замок та консьєрж. Є безкоштовна парковка та 2 ліфти.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є магазини, гімназії, ринок, аптеки та відділення банків.
Квартира преміум класу з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Євроремонт.
Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, центральну каналізацію та електрику. Встановлена система резервного живлення електропостачання, яка забезпечує автономність при блекауті. Працюють ліфт, водопостачання та опалення.
Квартира здається з меблями та побутовою технікою. У комплектацію входять електрочайник, плита, духовка, холодильник, посудомийна машина, пральна машина, праска, пилосос.
Перша здача.
ЖК Олександрівський має розвинену інфраструктуру, підземний паркінг, консєржа, відеоспостереження та охорону території.
Квартира має зручну транспортну розвязку.
Квартира розташована в найвищій точці району, звідки відкривається гарний вид на місто. У квартирі встановлена шумоізоляція стін та спліт-система Mitsubishi. Є балкон або лоджія. Провідний інтернет, швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ, а також телевізор.
Квартира-апартаменти з роздільним плануванням. Дизайнерський дорогий ремонт в стилі євродизайн. Є прихожа-хол, простора вітальня з мяким кутовим диваном-трансформером, окрема гардеробна та видова лоджія-тераса, обладнана під кабінет і кінозал. Два великих незалежних суміщених санвузли розділені на зони. Кафельна плитка, ванна, душова кабіна.
Квартира розташована в енергозберігаючому автономному комплексі. Є система обліку води, тепла та електроенергії. Працює ліфт, інтернет і водопостачання під час блекауту.
Квартира повністю мебльована. Встановлені вбудовані багатофункціональні кухонні меблі та абсолютно вся техніка в просторій кухні. Є вмістимі шафи та шафи-купе, меблева горка, двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом. У санвузлах є пральна машина.
Просмотры по договоренности.
Квартира розташована в новому престижному будинку бізнес-класу ЖК Александровський. Є 3 безшумні швидкісні ліфти, відеоспостереження, підземний паркінг на дві машини за додаткову плату.
Квартира розташована в районі Севастопольської площі, за 10 хвилин їзди від станції метро Вокзальна та за 5 хвилин їзди до станції кільцевої електрички Караваєві Дачі та Радіоринку.
Квартира має панорамні вікна та вигляд з вікон. Є кондиціонер.