Простора студія з виділеною зоною для відпочинку, гостьовою зоною та суміжним санвузлом. Ремонт виконаний за авторським проектом.
Квартира мебльована та обладнана побутовою технікою: мікрохвильовою піччю, кондиціонером, пральною машиною, телевізором, бойлером, варильною поверхнею та духовою шафою. Встановлена тепла підлога та система фільтрації води зі зворотнім осмосом.
Квартира здається в оренду з 10 червня.
ЖК ДОК32 має закриту територію з відеоспостереженням, консьєрж-сервісом, цілодобовою охороною та власною інфраструктурою. У комплексі є підземний паркінг (за додатковою домовленістю), кафе, супермаркет Сільпо, дрібні магазинчики, аптека та інші заклади.
Квартира розташована за 5 хвилин від парку "Наталка" та зручної транспортної розвязки. Метро "Поштова Площа" знаходиться за 5 хвилин їзди на авто.
Квартира розташована на зручному середньому поверсі. Панорамні вікна забезпечують гарний вечірній вид на місто.
Квартира з авторським проектом. Ремонт зроблений за індивідуальним дизайном.
Квартира оснащена бойлером, кондиціонерами в кожній кімнаті і на кухні. Підключено Wi-Fi та швидкісний інтернет. У ЖК є автономне опалення, водопостачання та резервне живлення. Ліфт працює навіть під час блекауту.
Квартира повністю мебльована і оснащена всією необхідною технікою та посудом для життя. На кухні вбудована техніка: мікрохвильовка, духовка, варочна поверхня, посудомийна машина, каво-машина та холодильник. Також є прально-сушильна машина. У кімнатах встановлені телевізори.
Домашні улюбленці допускаються, але тільки маленькі песики вагою до 10 кг.
ЖК "DOC32" - житловий фонд від 2011 року. Будинок має підземний паркінг та стилобат з дитячим майданчиком. По всій території, поверхах та ліфтах встановлено відеоспостереження. ЖК обладнаний консьєржем та охороною.
Житловий комплекс розташований з неперевершеним краєвидом на Дніпро та Київ. У пішій доступності знаходяться ТРЦ "Blockbuster Mall", парк "Наталка" та Спорт-клуб "5 елемент". Хороша транспортна розвязка: до станції метро Почайна можна дістатися транспортом за 20 хвилин.
Квартира має чудовий вид на Дніпро та Київ.