Вул.Ризька 16.Метро "Сирець" – 8хвилин до метро "Дорогожичі в" - 10 хвилин в пішій доступності Природа: Ви живете прямо біля Сирецького парку та парку "Дубки". Відмінна інфраструктура: магазини, супермаркети, школи, садочки та кавярні,громадсьткий транспорт. 4/9поверхового будинку. Метраж 55/30/8кв.м.,санвузол окремо- кахель. Квартира після ремонту. Чиста, охайна,доглянута.Два кондиціонери, новий холодильник, посудомийна машина, пральна машина "Bosch", бойлер. СВЧ. Велика лоджія-засклена. В квартирі-газ, і Немає відключення світла.
Квартира після косметичного ремонту. Кухню збільшили за рахунок лоджії, створивши велику і простору зону для приготування їжі та прийому гостей. Санвузол роздільний.
Квартира підключена до центральної каналізації, електрики, центрального водопроводу та централізованої системи опалення. У будинку світло не відключають, оскільки він запитаний від лікарні.
Квартира повністю укомплектована новими меблями та технікою, зокрема пральною машиною, холодильником, плитою та кондиціонером.
Квартира здається в оренду на тривалий термін.
Високий поверх (11-й) забезпечує тишу, світло та гарний вид з вікна.
Квартира розташована в зеленій частині Києва біля Сирецького парку та парку "Дубки". Метро "Сирець" знаходиться в 10-12 хвилинах ходьби, а метро "Дорогожичі" - в 15 хвилинах ходьби. У кроковій доступності є магазини, супермаркети, школи, садочки та кавярні.
На кухні є підігрів підлоги.
Здам в оренду простору 3к квартиру з авторським ремонтом в ЖК Сирецький бояр, вул. Ризька 73г. Квартира розташована на 6 поверсі. Будинок знаходиться в парку біля метро Сирець. Загальна площа 104 кв.м., житлова 50 кв.м., площа кухні 16 кв.м. В квартирі виконаний ремонт, є всі необхідні меблі і техніка, а саме: пральна і сушильна машина, варильна поверхня, духовка, потужна витяжка, пароварка, посудомийна машина, мікрохвильова піч. Квартира вільна. Запрошую на перегляд.
Пропонується в довгострокову оренду квартира за адресою: вул. Ризька 73г, ЖК Сирецький Бояр, Шевченківський район, м. Сирець
2-кімнатна квартира 60/30/10 кв. Поверх 7/23. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. У квартирі зроблено якісний ремонт. Є 2 вбиральні. Планування суміжне. Встановлено бойлер та кондиціонер. Санвузол суміжний.
Будинок знаходиться в тихому місці, поряд Сирецький парк, заповідний парк Дубки.
Вартість оренди – 25000 грн./місяць
Комісія АН 50%
ID - 2454
Здам 2кімн. квартиру по вул. Ризька, б.16. Розташована на 8 поверсі 9-ти поверхового будинку. 52/32/8, кімнати окремі , стан жилий. Укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. В тому числі: холодильник, пральна машина, бойлер, кондиціонер, мікрохвильова піч, єлектрочайник. Також є весь посуд та сервізи. В блекаут світло не вимикають. Вдале розташування, до найближчих станцій метро ( Дорогожичи та Сирец) 12 та 10 хвилин пішки. Поруч парк, багато магазинів, аптека, зупинка транспорту. Можна не дорого орендувати гараж, розташований поруч.
Простора видова квартира з авторським ремонтом. Квартира має дві окремі кімнати, кухню, вітальню.
Квартира повністю мебльована. На кухні є вбудована техніка, включаючи електроплиту, духовку, витяжку та холодильник. Вітальня обладнана новим диваном і плазмовим телевізором.
Перша здача.
ЖК «Сирецький Бояр» - сучасний будинок бізнес-класу, збудований за монолітно-каркасною технологією з екологічним утепленням. Будинок теплий, доглянутий, з якісною експлуатацією. У комплексі є підземний паркінг, консьєрж-сервіс та ліфти Mizui.
ЖК «Сирецький Бояр» розташований поруч з парками «Дубки», «Нивки» та «Сирецький». До станцій метро «Сирець» - 10 хвилин, до станції «Дорогожичі» - 15 хвилин. Поблизу знаходяться школи, лікарня, магазини та зручна транспортна розвязка.