Оренда квартир вулиця Олександра Кошиця, Київ, довгостроково
10 оголошень по 7 квартирах
17 500 грн
вулиця Олександра Кошиця, 9-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається в оренду дуже тепла євродвушка 52 кв.м. в Дарницькому районі, Позняки, вул. Кошиця 9-Б. Дуже зручне планування: кухня-вітальня та окрема велика спальня, просторий санвузол, є гардеробна для зберігання речей та балкон. В квартирі виконаний гарний ремонт з якісних матеріалів.
Є лічильники на воду, електроенергію та тепло. В будинку встановлені альтернативні джерела живлення (інвертори): при відключеннях світла працює ліфт і є вода.
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Побутова техніка: посудомийна машина, два телевізори (один з яких домашній кінотеатр), кондиціонер, пральна машина, духовка, витяжка, варильна панель та холодильник. На кухні є диван і місткі меблі. У кімнаті розташовані двоспальне ліжко, велика шафа і письмовий стіл. Також шафа є в коридорі.
Домашні улюбленці: Ні. Меблювання: З меблями.
Закрита територія, є консьєрж, відеонагляд, закрита прибудинкова парковка, а також поряд підземний паркінг. На першому поверсі є поштомат Нової пошти, кавярня самообслуговування та автомат продажу очисної води.
Поряд надзвичайно класна інфраструктура: до метро Позняки чи Харківська 15 хв. пішки, поряд магазини, аптеки, банки, кафе та кавярні, великий спортивний комплекс з басейном Спорт Лайф, парк Озеро Лебедине та парк Позняки і все в 5-7 хв. пішки.
З кухні є вихід на невеличкий балкон. Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія, Ванна, Гардероб.
1 кімната
з ремонтом
52 / - / 17 м²
цегляна
поверх 17 з 24
2004 Рік будівництва
можна з тваринами
18 000 грн
вулиця Олександра Кошиця, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ!!!
Здається в довгострокову оренду квартира з якісним ремонтом! Перша здача!
Є інтернет і вода без світла!!
**Окрема кухня зі своєю побутовою технікою: Холодильник, духова шафа, посудомийна машина, варильна поверхня, телевізор, електричний чайник, кавова машина.
**Окремі 2 вітальні з диваном, кріслами, телевізором, шафою.
**Окрема спальня з двоспальним ліжком, шафою.
**Санвузол з ванною
Є балкон і кондиціонер
Поруч все необхідне для комфортного проживання: Магазини, супермакети, кафе, школа, дитячий садок, дитячий майданчик, ресторани, спортзал, парки, зупинки громадського транспорту, лабораторії, клініка.
До М. Позняки 13 хв пішки, до М. Харківська 18 хв пішки
3 кімнати
з ремонтом
76 / 45 / 10 м²
панельна
поверх 15 з 16
1993 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
22 000 грн
вулиця Олександра Кошиця, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається вперше стильна 2-кімнатна квартира на Позняках
Ідеально підійде для однієї людини або пари без дітей та тварин. Квартира має дуже багато місця для зберігання — продумані шафи та системи зберігання дозволяють комфортно організувати простір.
Шукаємо відповідальних та охайних орендарів, які оцінять якість і комфорт цього житла.
Дарницький район, вул. А. Кошиця, 7
Поверх: 7 із 10
Пропонуємо в оренду затишну та продуману до дрібниць двокімнатну квартиру, яка здається вперше — усе нове, доглянуте та готове до комфортного проживання.
Про квартиру:
• зручне та функціональне планування
• якісний сучасний ремонт
• натуральні дерев’яні меблі (масив дуба)
• повний комплект побутової техніки
• преміальна техніка Bosch
• газова варильна поверхня
• посудомийна машина
• кондиціонер
• встановлена система охорони
• багато місць для зберігання
Інтер’єр квартири створює атмосферу затишку, спокою та комфорту для життя.
Локація:
• до метро Позняки — 10–15 хвилин пішки
• поруч дитячий садок та школа
• розвинена інфраструктура: магазини, кафе, супермаркети, все необхідне поруч
Будинок та двір:
• охайне та чисте парадне
• тихий, доглянутий двір
• приємні та спокійні сусіди
Умови оренди:
• довгостроково (від 1 року)
• квартира повністю готова до заселення
• можливий оперативний перегляд
2 кімнати
з ремонтом
52 / 31.4 / 8.2 м²
панельна
поверх 7 з 10
1993 Рік будівництва
можна з тваринами
17 000 грн
вулиця Олександра Кошиця, 10/21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Позняки. Оренда ВПЕРШЕ 3х кім.квартири, вул.Кошиця 10/21,
6 поверх/15 поверхового керамзитбетон. будинку, 74/42/8.5,
Функціональне планування: 3 окремі кімнати, хол, санвузол окремий, засклений, обшитий балкон.
Квартира після свіжого косметичного ремонту:
склопакети, кахель, нові труби, сантехніка, паркет, броньовані двері.
Є всі необхідні меблі та техніка:
— вбудована кухня з побутовою технікою:
— електрична плита з духовою шафою,
— витяжка,
— мікрохвильова піч,
— двохкамерний холодильник,
— пральна машина,
— нове двохспальне ліжко з новим матрацем,
— дивани,
— спортивні знаряддя,
— шафа- купе,
— письмові столи,
— інтернет
Своє ОСББ (економні комунальні)
Поруч- є укриття.
Розвинені транспортна розвʼязка та інфраструктура: маркети Фора, VARUS, АТБ, Еко, Сільпо, Нова пошта, Спорт лайф, парковки, зона відпочинку - 2 парки, 2 озера; гімназія 315, Діалог, дитсадки,
метро Позняки -10 хв.пішки.
Вартість в місяць - 17900 грн. + комунальні.ТОРГ.
Квартира – є!
Можливе проживання з вихованими хвостиками.
🔔Відеоогляд нижче ⬇️
Оперативний показ!
Телефонуйте!
З повагою Тетяна АН ДОМ
3 кімнати
з ремонтом
74 / 42 / 8.5 м²
панельна
поверх 6 з 15
1992 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
генератор
25 999 грн
вулиця Олександра Кошиця, 9-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується на оренду затишна 3-кімнатна квартира з якісним ремонтом у теплих тонах. Квартира має просторе планування, велику вітальню з мяким диваном і ТВ-зоною, функціональну кухню з технікою та обідньою зоною, дві спальні кімнати та два санвузли з ванною та душовою. Стан квартири доглянутий, з сучасним освітленням, багато світла та простору. Квартира повністю готова до комфортного проживання без додаткових витрат.
У квартирі є централізоване опалення та водопостачання. Завдяки генератору забезпечується робота ліфтів, опалення та водопостачання під час блекаутів. Також працює інтернет.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи посудомийну машину, сушильну машину, пральну машину, холодильник та телевізор.
Квартира готова до заселення. Домашні улюбленці обговорюються індивідуально: можливе проживання з іншими тваринками або маленькими собачками (до 10 кг).
Житловий комплекс розташований на Лівому березі столиці, у престижній та комфортній частині Дарницького району. Територія комплексу має цілодобову охорону та відеоспостереження, дитячі та спортивні майданчики, зону для прогулянок та паркінг. У комплексі є магазини, кафе, ресторани та салони краси. Також є сучасний парк з власною набережною. Генератор забезпечує роботу ліфтів, опалення та водопостачання.
Район має розвинену інфраструктуру: поруч розташовані супермаркети, кафе, школи, дитячі садки та фітнес-клуби. У пішій доступності знаходиться торгівельно-розважальний комплекс River Mall.
Квартира світла та затишна, з якісним ремонтом у теплих тонах. Має багато світла та простору. Є відеоогляд квартири.
3 кімнати
з ремонтом
95 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 25
2004 Рік будівництва
13 000 грн
вулиця Олександра Кошиця, 10/21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам затишну 1-к квартиру в новому будинку – вул. Кошиця, 10/21
Пропонується в оренду світла та простора однокімнатна квартира на 11-му поверсі. Ідеальний варіант для комфортного життя!
Основні характеристики:
• Площа: загальна 43 м² / житлова 18 м² / кухня 9 м².
• Планування: окрема велика кімната звиходом на лоджию та простора кухня .
• Санвузол: роздільний (ванна кімната та туалет окремо).
Стан та комплектація:
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями (зручне спальне місце, шафи) та сучасною технікою (холодильник, пральна машина, плита тощо). Стан — «заїжджай і живи».
Інфраструктура:
Поруч метро (Позняки/Харківська в пішій доступності), супермаркети, парк для прогулянок та зручна транспортна розвязка.
1 кімната
з ремонтом
43 / 18 / 9 м²
панельна
поверх 11 з 15
1992 Рік будівництва
13 000 грн
вулиця Олександра Кошиця, 10/21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Стан ремонту хороший, квартира укомплектована меблями.
Автономність при блекауті забезпечується роботою ліфта, опалення, інтернету та водопостачання.
Квартира мебльована та обладнана побутовою технікою, зокрема холодильником та пральною машиною.
Оренда довгострокова. Вартість оренди: 13000 грн/міс. + комунальні витрати + заставна сума + 50%% одноразова комісія. Домашні улюбленці: Ні.
Тип будинку: Житловий фонд 91-2000-і.
Чудова локація поруч парк Позняки, озеро, SportLife, торговельні центри, Varus, Флагман, школи, дитячі заклади. До метро Позняки 10 хвилин пішки.
1 кімната
з ремонтом
44 / - / 9 м²
панельна
поверх 8 з 16
1992 Рік будівництва