Квартира з суміжним прохідним плануванням. Зроблено ремонт. Є два балкони. Санвузол роздільний.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральною каналізацією, електрикою, газом та центральним водопроводом. Є асфальтована дорога та вивіз відходів.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, яка включає холодильник, посудомийну машину, мікрохвильову піч, духова шафа, плиту, пральну машину. На кухні також є меблі.
Квартира здається в оренду для сімейної пари без домашніх тварин.
Будинок обладнаний ліфтом.
Квартира розташована поруч з дитячими садками, школою, магазинами та зупинкою громадського транспорту. Хороша транспортна розвязка.
В квартирі є кондиціонер, швидкісний інтернет і Wi-Fi.
Квартира з роздільним плануванням і євроремонтом. У квартирі замінені нові вікна.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральною каналізацією, електрикою, вивезенням відходів, газом та центральним водопроводом. Є автономне водопостачання під час блекауту.
Квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями. В наявності плазма, кондиціонер, пральна машинка, водонагрівач, холодильник, мікрохвильова піч, духовка, плита. Є також гардероб, меблі на кухні та меблі в кімнатах.
Квартира здається в оренду.
Будинок чешка. В квартирі встановлена сигналізація.
Поблизу розташовані зупинка швидкісного трамваю Василя Доманицького, парк Юність, ринок Дніпро. До метро Святошино можна дістатися маршруткою за 15 хвилин.
Квартира має балкон, лоджію та роздільний санвузол. У квартирі є швидкісний інтернет, Wi-Fi та телевізор.