Оренда квартир вулиця Алімпія Галика, Київ, довгостроково

8 оголошень по 5 квартирах
без комісії
генератор
24 900 грн

вулиця Алімпія Галика, 75-А

Славутич
Без% Власник 48 м2 Євродвушка ЖК Рівєра метро Славутич 3 хв Вікна ПАНОРАМА Оренда стильної квартири (євродвушка), з гарним ремонтом. Планування включає окрему спальню, велику кухню-студію, містку гардеробну, суміщений санвузол з ванною та хол. Загальна площа — 48 кв.м. Квартира з якісним ремонтом розташована на 2-му поверсі 10-поверхового будинку комфорт-класу в сучасному ЖК «Рівєра» за адресою: вул. Олімпія Галіка (Малоземельна), 75А (Дарницький р-н, метро Славутич — 3 хв. пішки, Осокорки). Озеро у дворі ЖК, закрита територія. Квартира Повністю обладнана побутовою технікою та меблями. Автономність та комунікації: У ЖК власна котельня (опалення та гаряча вода є постійно), встановлено генератор. Наявність ГАЗУ забезпечує додатковий комфорт. Невеликі комунальні платежі. Інфраструктура ЖК та локація: Закрита територія під охороною та відеонаглядом. У дворі комплексу розташоване озеро. Безпосередньо на території ЖК є все необхідне: дитячий садок, початкова школа, бізнес-центр, гостьовий паркінг, ринок, магазини, ресторани, кавярні, аптеки, салони краси, спортклуб та пошта. Чудова локація: 3 хвилини пішки до метро «Славутич», 10 хвилин пішки до пляжу на Дніпрі. До центру міста — всього 15 хвилин як на метро, так і на власному авто. Найголовніша перевага — прогулянкова набережна вздовж затоки Дніпра із зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками, де можна порибалити або влаштувати пікнік. Умови оренди: Ціна: 25 000 грн + застава у розмірі місячної оплати + комунальні послуги. Без % (без комісії для орендаря). Здається на тривалий термін. Без тварин. У квартирі заборонено курити. Телефонуйте, відповім на всі додаткові запитання! За цим номером також є Viber / Telegram / WhatsApp: +380675394460
1 кімната
з ремонтом
48 / 16 / 15 м²
поверх 2 з 10
2017 Рік будівництва
14 728 грн

вулиця Алімпія Галика, 75-А

Славутич
Квартира-студіо з якісним ремонтом. Укомплектована та обладнана всіма необхідними меблями та технікою: холодильник, варильна поверхня, духова шафа, пральна машина. Опалення автономне, встановлені лічильники на все. Маленькі комунальні платежі. Гарний вид із вікон! Метро Славутич за 2 хвилини пішої доступності. Ідеально для однієї людини!
1 кімната
з ремонтом
30 / 15 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 10
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
без комісії
16 000 грн

вулиця Алімпія Галика, 75-Г

Славутич
Здається квартира від власника. Світла з гарним ремонтом. На першому поверсі після цокольного поверху.вікна в двір на озеро.закрита територія. До метро Славутіч 3 хвилини. В квартирі є посуд, пральна машинка, мікрохвильовку, пилосос , кровать зі зручним матрасом.
1 кімната
29 / 12 / 10 м²
поверх 1 з 10
2017 Рік будівництва
15 000 грн

ЖК Рів'єра

Славутич
Пропоную в оренду 1к квартиру в ЖК Рівєра вул. Малоземельна 75г м.Славутич 4 хв. Планування: студія , світла, чудова ізоляція від шуму. Поверх 2\10 В квартирі є холодильник ,пральна машина ,газовий котел. Санвузол: суміжний. У дворі є озеро та чудовий дитячий та спорт майданчики. У будинку є укриття. в 100 метрах від будинку АТБ,Аврора, невеликий риночок. Та 10 хв до Дніпра на пляж. оплата перший місяць і залогова сума коміссія 25% Без тварин!
1 кімната
з ремонтом
30 / 1 / 1 м²
поверх 2 з 10
без комісії
26 779 грн

вулиця Алімпія Галика, 75

Славутич
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол. Ремонт виконано за авторським проєктом. Забезпечено індивідуальне газове опалення, централізоване гаряче водопостачання та центральну каналізацію. Є газ. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення та водопостачання. Встановлено лічильники. Квартира обладнана новим ортопедичним матрацом, великою плазмою 50, пральною машиною, посудомийною машиною, холодильником, варильною панеллю, мікрохвильовою піччю та духовою шафою. Також є меблі на кухні. Договір оренди укладається на рік, обовязковою умовою є застава. Домашні улюбленці не допускаються. Житловий фонд від 2021 року. Територія закрита, у дворі є озеро. Передбачено гостьовий паркінг, вантажний ліфт. Працює ліфт. Розташована за 5 хвилин пішки від метро Славутич. Поруч є озеро. Асфальтована дорога. Квартира має панорамні вікна. Встановлено кондиціонер. Є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
55 / - / 25 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 10
2017 Рік будівництва