Оренда квартир: вулиця Ентузіастів, 5/1, Київ довгостроково
2 оголошення по 1 квартирі
11 999 грн
вулиця Ентузіастів, 5/1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має суміжно-роздільне планування та двостороннє розташування. Виконано косметичний ремонт. Санвузол роздільний, оздоблений плиткою, з новою сантехнікою (унітаз, мийка, плита). Є кладовка.
Опалення централізоване. Постачання води централізоване. Електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід також доступні. Передбачено автономність при блекауті: працює опалення, інтернет та водопостачання.
Квартира здається з меблями, включаючи два дивани, двоспальне лікво, шафи, серванти, обідній стіл та стільці. З побутової техніки є холодильник, пральна машина, праска, мікрохвильова піч, плита, електрочайник та пилосос. Також є 3 телевізори та Wi-Fi.
Квартира здається тільки сімям, можна з дітьми. Домашні улюбленці не допускаються. Можливе довгострокове проживання.
Будинок цегляний, 8-поверховий. Є ліфт.
Поруч розташовані магазини АТБ, Фора, меблевий магазин, спортивний комплекс, базар. Також є Русанівський бульвар, канал та набережна з фонтанами. Розвинена транспортна розвязка, автобуси та маршрутки курсують до станцій метро Лівобережна, Дружби Народів, Либідська та Автовокзалу.
З вікон відкривається вид на правий берег, фонтани, салюти та ярмарки. Балкон не засклений.
3 кімнати
з ремонтом
61 / - / 7 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 9
1963 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
28 оголошень по 16 квартирах14 500 грн
Русанівська набережна
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та знаходиться в житловому стані. Вона обладнана всіма необхідними меблями.
Система опалення централізована. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення та водопостачання. Комунікації включають центральну каналізацію, електрику та вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована. З побутової техніки наявні: електрочайник, холодильник, праска, мікрохвильова піч, плита та пральна машина. Також є меблі на кухні.
Квартира здається для однієї особи або пари, без тварин. Тип будинку: Совмін.
Будинок розташований на мальовничому острові «київська Венеція « із заходу Русанівський канал, зі сходу залив Дніпра. В квартирі є відеоспостереження, кондиціонер, балкон, лоджія, ліфт, вантажний ліфт.
Поруч є супермаркети, ресторани, поліклініка. До станції метро Лівобережна 10 хвилин пішки (одна зупинка).
Квартира оснащена душовою кабіною. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ.
1 кімната
з ремонтом
40 / - / 12 м²
цегляна технологія
поверх 7 з 16
без комісії
15 000 грн
вулиця Івана Миколайчука, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Дзвонити тільки на WhatsApp!!! Здам в оренду 1 кімнатну квартиру: 2- поверх, перша здача після ремонту!!! Для проживання 1 ї-2х людей.Без тварин!.Зручне розташування у всі напрямки поряд міст Патона. Гарний краєвид на Русанівські канал ( музичні фонтани) , річка Дніпро, ТРЦ Silver Breeze, Mc Donalds з паркінгом, паркова зона Дніпровська та Русанівська набережні де можна проводити час та відпочивати, школи, садочки ,не далеко озеро Телбина, велика кількість магазинів, базар де можна купувати свіжі продукти, в будинку на першому поверсі є банки, кафе, відділення Нової пошти, великий балкон, акрилова ванна, бойлер, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, електро чайник, лічильники електроенергії день /ніч тариф, інтернет, сушка для одягу, вхідні бронюванні двери, квартира мебльова розкладний двоспальний диван , шафа-купе, шафа, шафа купе , комод, тумба, кухня обладнана меблями, індуктивна плита на кухні поєднання з балконом утеплення, парковка біля будинку, розвинена інфраструктура, парк, метро Лівобережна 5 хвилин, в квартирі встановлено сигналізація. Тепла затишна квартира. В квартирі забороняється курити та проживання тварин!!! Квартира від власника !
Деталі за телефоном!
Дзвонити тільки +380676460856 на WhatsApp ,Telegram !!!
1 кімната
36 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 2 з 9
1968 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
генератор
9 000 грн
бульвар Ігоря Шамо, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам 1к.Русанівка, бул.Шамо(Давидова)10, м.Лівобережна.Видова. 16/17пов.буд.АППС.В будинку встановлено генератор.При вiдключеннi свiтла-є вода, працює лiфт,iнтернет.S-30/15/9м.Склопакети.двоспальне ліжко, шафа, кондиціонер.пилосос.Кухня гарнітурна, пральна машина-автомат, бойлер, 2х камерний холодильник, сан/вуз.розд.в хорошому кахелі.бр/дв.лоджія. 9000грн.+комунальнi послуги.Без дiтей та тварин.Ріелтор, ФОП, комісія 50%, звітна документація.093-вайбер, телеграм.
1 кімната
з ремонтом
30 / 15 / 9 м²
утеплена панель
поверх 16 з 17
1970 Рік будівництва
без комісії
можна з деякими тваринами
8 000 грн
вулиця Івана Миколайчука, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Жилое состояние, подробнее по телефону.
2 кімнати
43 / 27 / 6 м²
панельна технологія
поверх 1 з 9
1968 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
24 000 грн
вулиця Івана Миколайчука, 7/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3к з ремонтом Миколайчука 7/2
Простора квартира з спальнею та затишною кухнею-гостинною.
Сумісний санвузол із повноцінною душовою.
Квартира повністью облаштована всією необхідною технікою: телевізор, посудомийна машина, плита та духова шафа, пральна машина.
Встановлено кондиціонери.
Повтістю мебльована (все що Ви бачите на фото, залишається у користування аренаторам).
Тихий спальний район на лівому березі, навколо є декілька шкіл та інших навчальних закладів, також поряд багато різноманітної інфраструктури такої як: магазини, кавярні, ТЦР то що
Поруч розташований міст Патона на правий берег.
Готові розглянути сімю і з дітками і з тваринами.
Квартира готова до показів та швидкого заселення! Телефонуйте, щоб записатися на поках вже сьогодні.
2 кімнати
з ремонтом
45 / 26 / 13 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
1967 Рік будівництва
12 000 грн
бульвар Ігоря Шамо, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається в оренду 2к квартира за адресою бульвар Ігоря Шамо 4. Можно з маленькою вихованою тваринкою.
- 49 кв.м. загальна, 6кухня
- 8 поверх 9-ти поверхового будинку
- Є актуальний відеоогляд
У кімнатах є все необхідне для комфортного проживання :
- Плита
-Духова шафа
-Холодильник
-Пральна машина
- Робоче місце
- Вмістка шафа купе
- Зручний диван
- Тренажер
Добре розвинена інфраструктура. Поруч садок, школа, дитячі майданчики, магазини, кафе, банк, пошта та багато іншого.
Зручне транспортне розвязування. Поруч зупинка транспорта.До метро Лівобережна 10 хвилин транспортом
Звертайтесь за номером вказаним в оголошенні, або пишіть вайбер/телеграм!
При заселенні сплачуєте за перший місяць+ залогова сумма+ 50% комісія
Агенція RichHome працює офіційно, сплачуємо податки та допомогаємо ЗСУ. Допоможемо країні разом !!
2 кімнати
без ремонту
49 / 40 / 6 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 9
1964 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
11 000 грн
вулиця Ентузіастів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду двокімнатна квартира з суміжно-роздільним плануванням. Квартира світла, чиста, вільна та має косметичний ремонт. Вітальня та спальня окремі, є балкон. Санвузол роздільний, ванна кімната також окрема.
Система опалення централізована. В квартирі є газ, вода.
Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою, включаючи холодильник та пральну машину.
Оренда квартири можлива з домашнім улюбленцем (котик). Комісія складає 50%%.
Розвинена інфраструктура: три зупинки громадського транспорту, найближча станція метро «Лівобережна», парк. Вікна квартири виходять на Русанівський канал.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 6 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 8
8 000 грн
бульвар Амвросія Бучми, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам однокімнатну квартиру. Бульвар Амвросія Бучми, 2. Березняки. 16/16-ти поверхового будинку. Орієнтир - ринок Березняки. Є 2 ліфта, консьєрж. Зручна транспортна розвязка. Поруч озеро Тельбін, Русанівський канал, р. Дніпро, сквери. Площа: 35/16/8 кв.м. санвузол окремий, кахель, лічильники на воду. Меблі: диван, стінка, стіл, крісла, кондиціонер, телевізор. В кухні: кухонний гарнітур, газова плита, холодильник, пральна машина, стіл. Балкон застеклений, утеплений з гарним краєвидом. Квартира охайна з ремонтом. Для 1-ї жіночки.
8000 гр
н/міс. плюс залог та комунальні.
Запрошуємо !
1 кімната
з ремонтом
35 / 16 / 8 м²
утеплена панель
поверх 16 з 16
1971 Рік будівництва
14 800 грн
вулиця Івана Миколайчука, 7-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається в довгострокову оренду затишна 1-кімнатна квартира з роздільним плануванням. Квартира має косметичний ремонт та знаходиться у хорошому стані, готова до проживання. В квартирі є балкон та лоджія.
Опалення в квартирі централізоване. Гаряча вода забезпечується бойлером. Встановлені лічильники. Автономність при блекауті забезпечується роботою інтернету та водопостачання.
Квартира повністю мебльована та обладнана необхідною побутовою технікою для комфортного проживання. Є розкладний диван, місткі шафи, вбудована кухня, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч та електрична варильна поверхня. Також є праска та електрочайник.
Квартира здається в довгострокову оренду. Без домашніх тварин та маленьких дітей. За запитом надається відеоогляд квартири.
Будинок типу "Чешка" з охайним підїздом та тихим зеленим двором. В квартирі встановлено домофон та подвійні вхідні двері, а також діюча сигналізація.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. У пішій доступності знаходяться Русанівський канал із сучасною набережною, озеро Тельбін із пляжем і зонами відпочинку, Дніпровська набережна та ЖК Silver Breeze. Поруч є супермаркети, ринок, кафе, ресторани, фітнес-клуб, банки, аптеки та магазини. До станцій метро Лівобережна та Звіринецька — близько 15 хвилин громадським транспортом.
Квартира має швидкісний оптоволоконний інтернет. Вона чудово підійде для однієї людини або сімейної пари, які цінують комфорт, тишу та розвинену інфраструктуру.
1 кімната
з ремонтом
32 / - / 7.5 м²
панельна технологія
поверх 2 з 9
1968 Рік будівництва
12 000 грн
вулиця Ентузіастів, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 1кім. квартира Русанівка, вул.Ентузіастів 9. 9/16, 36/17/9, санвузол окремий, ванна,балкон з кухні, простора світла квартира для 1-2 людей, гардеробна, новий холодильник, СВЧ, пральна машина, ГАЗОВА ПЛИТА. Можна з своїми меблями. Розвинута інфраструктура, супермаркет, пляжи Дніпра. Довгостроково, 12000грн/міс, комунальні влітку 1500грн, взимку 2500грн
1 кімната
з ремонтом
36 / 17 / 9 м²
утеплена панель
поверх 9 з 16
1971 Рік будівництва
15 500 грн
бульвар Ігоря Шамо, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2 кімнатної квартири Київ бульвар Ігоря Шамо 7
Світла простора квартира у цегляному дев’ятиповерховому будинку на 7 поверсі поруч з метро Лівобережна
Загальна площа 55 м² планування роздільне окрема кухня засклений балкон
Квартира повністю мебльована є вся необхідна побутова техніка.
У кімнатах розкладні дивани шафи комоди столи стільці
Будинок розташований у тихому зеленому районі поруч парк Перемоги набережна Дніпра школи магазини аптеки зупинки транспорту зручне сполучення з центром міста
Телефонуйте, квартира чекає саме на вас!
2 кімнати
з ремонтом
55 / 30 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 9
1967 Рік будівництва
можна з деякими тваринами
40 000 грн
бульвар Ігоря Шамо, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Актуально! Можливі перегляди!
- простора кухня-студія, що включає в себе обідню зону та робочі поверхні;
- затишна вітальня;
- окрема спальня;
- дитяча кімната;
- два санвузли.
Будинок розташований у комфортному та зеленому районі на лівому березі Києва. Поруч знаходяться Русанівська набережна та прогулянкові паркові зони, ідеальні для відпочинку, спорту та сімейних прогулянок.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
3 кімнати
з ремонтом
124 / 63 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 23
2004 Рік будівництва
22 500 грн
Русанівська набережна, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здам 3 кв Русанівська набережна, 6 вид на Дніпро та Лавру
Русанівська набережна, 6, 11 поверх 16-ти поверхового будинку. Квартира світла, простора і затишна, двостороння. Загальна площа 67 кв.м., кухня — 8 кв. м.
Планування дуже комфортне: всі кімнати роздільні, що дарує відчуття приватності та спокою. У вітальні з м’яким диваном та кріслами буде приємно проводити час із близькими. Дві окремі просторі спальні обладнані двоспальними ліжками з ортопедичними матрасами і місткими шафами. У квартирі металопластикові вікна, у спальнях на підлозі ковролін, у вітальні – лінолеум. У холі, санвузлі та кухні – кахель.
На кухні газова варильна поверхня, мікрохвильова піч, холодильник, електрична духова шафа, пральна машина з функцією сушіння білизни. Є вихід на балкон.
Санвузол роздільний, повноцінна ванна з бойлером на 100 л.
З однієї спальні з вікон відкривається панорамний вид на Дніпро та Києво-Печерську Лавру, з іншої – є вихід на балкон із приємним видом на зелену Русанівку.
У коридорі розташована гардеробна кімната де зберігається пилосос та сушарки для білизни.
У будинку є два ліфта.
Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, магазини, ресторани, кафе, відділення банків, Київський культурний кластер «Краків». У тихому дворі є 2 дитячі садочка - звичайний та Монтесорі, школа, спортивний майданчик.
До станції м. «Лівобережна» —10-15 хв. на транспорті - це забезпечує зручне сполучення з іншими районами міста.
Квартира ідеально підійде для сім’ї із дітьми, бо поєднує комфорт міського життя із мальовничою природою, де можна разом насолоджуватися прогулянками біля води, ранковими пробіжками чи відпочинком біля Дніпра.
Ціна: 22500 грн/міс.
3 кімнати
з ремонтом
67 / 44 / 8 м²
утеплена панель
поверх 11 з 16
1971 Рік будівництва
26 600 грн
Русанівська набережна, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири роздільне. Ремонт євроремонт. Квартира укомплектована меблями.
В квартирі є газ. Система опалення централізована. Автономність при блекауті: працює інтернет.
Є вся необхідна техніка та меблі: телевізор, пральна машина, великий холодильник, кондиціонер, праска, газова плита, духова шафа, плита, пилосос, електрочайник, фен, мікрохвильова піч. Також є меблі на кухні та господарське приміщення/комора.
Торг можливий. Комісія 50%%. Можна іноземцям, тільки сімям, можна з дітьми. Домашні улюбленці: Ні.
Тип будинку: Чешка. В парадному є пандус та вантажний ліфт, що підійде для велосипеда або коляски.
Поруч з квартирою вся інфраструктура: школа, дитячі садки, поліклініка, супермаркети, кафе, ресторани, магазинчики, аптеки, парк для прогулянок і тренувань з тренажерами.
Видова квартира з видом на Дніпро. В квартирі є балкон та лоджія, ванна, ліфт, гардероб.
3 кімнати
з ремонтом
72 / - / 9 м²
панельна технологія
поверх 8 з 16
1971 Рік будівництва
25 000 грн
вулиця Ентузіастів, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з євроремонтом, перша здача. Планування роздільне, включає кухню-студію та дві окремі кімнати.
Система опалення централізована. Автономність при блекауті забезпечується роботою опалення, інтернету та водопостачання. Комунікації включають асфальтовану дорогу, центральну каналізацію, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира укомплектована усім необхідним, включає меблі та побутову техніку: посудомийну машину, електрочайник, холодильник, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, пральну машину. Також є телевізор та Wi-Fi.
Здається в довгострокову оренду. Орендна плата становить 25000 грн, плюс задаткова сума 25000 грн, комунальні послуги та комісія 50%%. Домашні улюбленці не допускаються.
Тип будинку: Чешка.
Чудові краєвиди з вікна. Комфорт включає кондиціонер, балкон, лоджію, підігрів підлоги, меблі на кухні та душову кабіну.
2 кімнати
з ремонтом
63 / - / 9 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 9
1967 Рік будівництва
без комісії
39 500 грн
бульвар Ігоря Шамо, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Затишна квартира з якісним ремонтом у відмінному стані. Планування включає великі просторі кімнати по 20 кв.м та велику кухню-студію 21 кв.м. Ремонт виконано за стандартом "євроремонт", використано паркет, деревяну столярку та надійну сантехніку.
Опалення забезпечується власною котельнею ОСББ, що сприяє невеликим витратам. В квартирі встановлено бойлер для гарячої води. При відключенні електроенергії працює ліфт, опалення та водопостачання завдяки резервному живленню.
Квартира повністю мебльована та обладнана сучасною побутовою технікою. Є плита, холодильник, посудомийна машина, пральна машина. У всіх кімнатах встановлені кондиціонери. Для відпочинку є два двоспальних ліжка у спальнях та великий кутовий диван у вітальні.
Квартира пропонується в оренду без комісійних для орендаря. Ціна оренди становить 39500 грн/місяць. Представник власника.
Будинок бізнес-класу, побудований у 2004 році з червоної цегли, має 23 поверхи та утеплений. В підїзді три ліфта, які працюють навіть під час відключення електроенергії. Територія будинку доглянута, огороджена, з власним паркінгом. За домовленістю пропонується в оренду паркомісце. Цілодобовий консьєрж сервіс та відеонагляд забезпечують безпеку.
Будинок розташований у мальовничому та зеленому районі Русанівка, поруч з Русанівською набережною, Дніпром, пляжами та парковими зонами для відпочинку та спорту. До метро Лівобережна можна дійти пішки за 20 хвилин. В районі є школи, дитячі садки, Русанівський ліцей, стадіон, тенісний корт, супермаркети (Сільпо, АТБ), поліклініка та аптеки.
Квартира має два великих балкони з видом на двір та бульвар Шамо. Санвузол суміщений, з підігрівом підлоги. Передбачена велика гардеробна кімната. В квартирі встановлені кондиціонери у всіх кімнатах та телевізор.
3 кімнати
з ремонтом
128 / - / 21 м²
цегляна технологія
поверх 4 з 24
2004 Рік будівництва