Оренда квартир: Дніпровська набережна, 7, Київ довгостроково
2 оголошення по 1 квартирі
без комісії
22 000 грн
Дніпровська набережна, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
2 Поверх, 3-кімнатна від господаря, БЕЗ Комісії (Березняки, м. Лівобережна, м. Осокорки 7 хв.)
Дніпровська набережна, 7 2/19 поверх, 70/50/10, квартира з хорошим ремонтом та чудовим видом на Дніпро, велика лоджія (засклена та утеплена), вбудована кухня та шафа-купе, БОЙЛЕР, пральна машина та вся побутова техніка провідних виробників, а також: кондиціонер, лічильники води, Інтернет «WI-Fi». У будинку 2 ліфти, біля будинку «Велмарт», «Епіцентр» у будинку магазини, поруч школа, садок, озеро та парк, хороша транспортна розвязка, 066-301-20-18 Тарас.
3 кімнати
з ремонтом
70 / 50 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 2 з 19
1996 Рік будівництва
Оголошення в радіусі 500 м
37 оголошень по 22 квартирах10 990 грн
Березняківська вулиця, 36-Г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається в довгострокову оренду 1-кімнатна квартира в Дніпровському районі Києва. Квартира світла, чиста та доглянута. Є всі необхідні меблі та побутова техніка для комфортного проживання,є кондиціонер.
Поруч магазини, транспорт, школа та дитячий садок. Для охайних і відповідальних орендарів.
1 кімната
з ремонтом
22 / 14 / 8 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 9
1972 Рік будівництва
25 000 грн
Дніпровська набережна, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в довгострокову оренду видова 3 кімнатна квартира
Продумане планування: простора кухня-вітальня, окрема спальня з двоспальним ліжком та додаткове гостьове спальне місце.
Виконано сучасний ремонт, квартира повністю мебльована та готова до заселення.
Невелика функціональна кухня з необхідною побутовою технікою та шафами для зберігання.
Особливою перевагою квартири є неймовірний панорамний вид на Дніпро, який відкривається з вікон.
Тут можна щодня насолоджуватися мальовничими світанками та вечірніми вогнями міста, відпочивати після робочого дня та проводити затишні вечори в атмосфері спокою й комфорту.
Вартість оренди — 25 000 грн/місяць + комунальні платежі (орієнтовно 5 000 грн).
Можна з дітьми. Домашні тварини, на жаль, не допускаються.
3 кімнати
з ремонтом
78 / 35 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 9 з 16
1982 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
без комісії
18 000 грн
проспект Павла Тичини, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії! Пропонується в оренду 2к квартира на Березняках, пр. Павла Тичини,1. Перша здача після власників. Квартира після капітального ремонту: поміняна сантехніка повністю, електрика. Є газ. Гарне планування квартири: окрема кухня, дві роздільні кімнати, коридор, суміжний санвузол, лоджія утеплена з двокамерними склопакетами і радіатором.
Квартира гарно укомплектована меблями і побутовою технікою: вбудовані кухонні меблі, стіл, стільці, газова плита, витяжка, холодильник і додатково нова морозильна камера, пральна машина, бойлер, кондиціонер, двоспальне ліжко, шафа-купе, набір меблів у великій кімнаті і коридорі, диван, тумби, столи, стільці та інше. Санвузол в кахлі, повноцінна ванна (Ravak).
Прекрасна інфраструктура і транспортна розвязка: поруч декілька шкіл, садочків, супермаркетів, ринок, магазинів, кафе, салонів, студій, Дніпровська набережна, пляж Березняки, озеро Тельбін та інше.
2 кімнати
з ремонтом
46 / 30 / 8.5 м²
панельна технологія
поверх 4 з 9
1968 Рік будівництва
11 000 грн
Дніпровська набережна, 11-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 1к квартири на Березняках. Відмінна локація на Дніпровській набережній 11-а .Поруч Дніпро, Велмарт. пляж. Озеро Тельбін .Квартира тепла, акуратна. Санвузол роздільний. Поруч школи, садки, Сільпо. Спокійний зелений район. Зручна транспортна розвязка 10 – 15 хвилин їзди до метро Лівобережна, Осокорки. У квартирі є: ліжко, шафа, тумба, стіл, телевізор, інтернет, пральна машина, холодильник, газова плита, духовка. На підлозі лінолеум, ковролін. Оренда 11000 грн.+застава комісія 25%
1 кімната
з ремонтом
33 / 18 / 9 м²
панельна технологія
поверх 7 з 9
1972 Рік будівництва
14 000 грн
проспект Павла Тичини, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Ремонт косметичний, квартира здається з меблями.
У квартирі централізоване опалення та централізоване гаряче водопостачання. Встановлені індивідуальні лічильники на газ і електрику. Доступний Wi-Fi.
Квартира обладнана бойлером, пральною машиною автомат, холодильником та електрочайником.
Квартира здається на тривалий термін. Можна з тваринами (котиком, середнім або маленьким песиком, або іншою тваринкою). Можна студентам та з дітьми. Комісія 50%%.
Будинок житлового фонду 91-2000-і років. Будинок обладнаний консьєржем та вантажним ліфтом. Автономність при блекауті забезпечується роботою інтернету та водопостачання.
Поруч з будинком розташовані дитячий садок, школа, супермаркети та озеро Телбін. До метро Лівобережна, Осокорки, Зверінецька, Печерська, Либідська можна дістатися за 10 хвилин на транспорті.
Квартира має броньовані двері та балкон. Також є ванна, пожежна сигналізація та меблі на кухні.
2 кімнати
з ремонтом
60 / - / 11 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 19
1995 Рік будівництва
44 801 грн
Дніпровська набережна, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується 3-кімнатна квартира з сучасним ремонтом, виконаним із якісних матеріалів. Ремонт авторський.
Забезпечено автономність при блекауті завдяки підключеному резервному живленню. Інформація про лічильники відсутня.
Квартира повністю мебльована та обладнана технікою.
Будинок обладнаний відеоспостереженням, консьєржем, ліфтом (вантажним та пасажирським), підземним паркінгом, гостьовим паркінгом та охороною території.
До метро Осокорки 5 хвилин пішки. Поруч розташовані ТЦ RIVER MALL, ТЦ АРКАДІЯ, NOVUS, SILPO, школа та дитячий садок.
3 кімнати
з ремонтом
110 / - / 20 м²
цегляна технологія
поверх 20 з 24
1982 Рік будівництва
10 400 грн
Дніпровська набережна, 11-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в довгострокову оренду 2кімнатна квартира. Квартира без ремонту.
Комунальні витрати оплачуються окремо.
В наявності є меблі і техніка першої необхідності.
Оплата 10400 в місяць + комунальні витрати + застава. Комісія при підписанні договору.
2 кімнати
з ремонтом
48 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 4 з 9
1972 Рік будівництва
25 000 грн
Дніпровська набережна, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира вирізняється дуже цікавим, стильним ремонтом. Планування роздільне, санвузол суміжний.
Ліфти на період відключення світла працюють!
Житло повністю облаштоване всім необхідним для комфортного проживання: зручні меблі, сучасна побутова техніка.
Оплата перший місяць+залог+комісія50%%. Можливо з тваринками, але тоді залогова сума може коливатися!
Квартира вирізняється дуже цікавим, стильним ремонтом та неймовірно красивим краєвидом, який відкривається з вікон — панорама, що захоплює з перших хвилин.
3 кімнати
з ремонтом
73 / - / 15 м²
цегляна технологія
поверх 12 з 14
1993 Рік будівництва
8 000 грн
Дніпровська набережна, 11-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування санвузла. Ремонт знаходиться в житловому стані. Вікна замінені на нові склопакети, лоджія також засклена склопакетом. Вхідні двері в квартиру міцні та нові, тамбур спільний з сусідами. За бажанням, можна замінити шпалери. Квартира тепла взимку, без тарганів та грибка.
У будинку є газ. В квартирі встановлені лічильники.
Квартира повністю мебльована для життя, меблі відповідають стилю 80-90-х років. Є три спальних місця: диван у вітальні та два ліжка в спальні, які можна обєднати в одне двоспальне. З техніки наявні двокамерний холодильник, пральна машина-автомат, вентилятор та телевізор.
Орендна плата становить 8000 гривень на місяць. Обовязковою є сплата застави. Комісія стандартна. Власники чудові.
Будинок розташований у дворах, що забезпечує тишу та зелене оточення з сонцем до 11 ранку. У підїзді встановлено сучасний ліфт.
Відмінне розташування: поруч є пляж, магазини. До метро Лівобережна можна дістатися транспортом за 10 хвилин або пішки за 20 хвилин. До міської електрички пішки 7-8 хвилин.
Квартира розташована на 8 поверсі 9-поверхового будинку. Є балкон та лоджія, обидві засклені. В квартирі є ванна. Вхідні двері броньовані.
2 кімнати
з ремонтом
48 / - / 8 м²
панельна технологія
поверх 8 з 9
1972 Рік будівництва
можна з тваринами
12 000 грн
Березняківська вулиця, 36
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда однокімнатної квартири за адресою вул.Березняківська, 36, м.Київ
14 поверх/ 16 поверхового будинку.
В квартирі є все необхідне для комфортного проживання: холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, газова плита, диван, шафа - купе, телевізор, посуд.
Чистий підїзд
Два ліфта
Добре розвинена інфраструктура: школи, дитячі садочки, магазини, кафе, супермаркети, ринок, парк, озеро Тельбін, зручна транспортна розвязка.
Вартість 12 000 грн+ послуги ріелтора
1 кімната
з ремонтом
34 / 16 / 6 м²
утеплена панель
поверх 14 з 16
1973 Рік будівництва
14 000 грн
Дніпровська набережна, 11-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Здається в оренду 1-кімнатна квартира в центрі Березняків. Будинок знаходиться на другій лінії, до дороги 150 м, тихо та зелено. Квартира з гарним ремонтом, мебльована та оснащена побутовою технікою. Санвузол поєднаний, є бойлер. Балкон відсутній. вікна у бік Дніпра. Встановлено домофон та охоронну сигналізацію. Поруч із будинком супермаркет, школа, садок, поліклініка, озеро Тельбін, пляжі Дніпра.
1 кімната
з ремонтом
37 / 19 / 10 м²
панельна технологія
поверх 2 з 9
1972 Рік будівництва
44 801 грн
Дніпровська набережна, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 кімнати та авторський проект ремонту. Вікна з приголомшливим видом на Дніпро та Печерськ. Велика вітальня з комфортним диваном. Санвузол з джакузі та душовою кабіною. Вбудована барна стійка у кухонній зоні.
Централізоване опалення та водопостачання. Встановлені лічильники.
Квартира обладнана просторою гардеробною кімнатою та великими шафами для одягу. Є вбудована техніка.
Ідеальний варіант для пари без дітей і тварин, які цінують комфорт. Можливий огляд у зручний час.
Житловий комплекс бізнес-класу Silver Breeze має до 32 поверхів, монолітно-каркасну будівлю з цегли та пінобетону, стелі 2,8 м. Фасади вентильовані, склопакети енергозберігаючі (REHAU). На території комплексу є фітнес-центр, плавальний басейн, SPA-салон, дитячий центр, кінотеатр, ТЦ "Silver Breeze" з кафе, барами, супермаркетом, банком, аптеками. Безпека забезпечується цілодобовою охороною, відеоспостереженням та пожежною сигналізацією. Є підземний паркінг та гостьова зона для автівок. Територія комплексу охайна та облаштована.
Розташування на мальовничій Дніпровській набережній з панорамами на водну гладінь та Печерськ. Поруч є велика кількість кафе, ресторанів, зелена зона для відпочинку, школи, садочки, медичні установи. Пряма доступність до метро «Лівобережна», зручне транспортне сполучення.
Квартира має чудовий вид з вікна на Дніпро та Печерськ. Встановлено сигналізацію. Вхідні двері залізні.
2 кімнати
з ремонтом
65 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 32
2007 Рік будівництва
8 999 грн
ЖК Silver Breeze
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира після ремонту. Вихід на засклений балкон через кухню.
Тимчасово не працює ліфт і тимчасово відсутній газ через ремонт даху будинку. В наявності бойлер.
В наявності бойлер, кондиціонер, пральна машина, мультиварка, мікрохвильова піч, посуд.
Оплата помісячно 8999 плюс комунальні витрати, застава в розмірі 89990. Комісія 50%% при підписанні договору оренди. Квартира вільна і готова до заселення.
В даний час іде ремонт даху будинку.
Квартира розташована на Березняках.
Вікна склопакети.
1 кімната
з ремонтом
34 / - / 8 м²
поверх 7 з 9
без комісії
генератор
35 841 грн
Дніпровська набережна
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та євроремонт. Кожна деталь продумана для створення комфорту у повсякденному житті. Стіни фарбовані, стеля натяжна, а підлога виконана з кварц-вінілу, що робить її стійкою до вологи. Широкоформатна плитка у санвузлі додає сучасності.
У квартирі є підігрів підлоги у санвузлі. Завдяки наявності генераторів, ліфт, опалення, інтернет та водопостачання працюють навіть під час блекаутів. Також встановлені еко-фло розетки для зручного заряджання під час відключень електроенергії. Майстер-вимикач дозволяє одним рухом вимкнути все світло у квартирі. Передбачено різні варіанти освітлення у всіх кімнатах з прохідними вимикачами.
Квартира повністю мебльована. Є ліжко з підйомним механізмом та розкладні дивани. Кухня оснащена італійською технікою преміум-класу Fabiano, включаючи варильну панель, посудомийну машину, сушильну машину та холодильник. Також є пральна машина.
Квартира здається без комісії. Можливе проживання з домашніми улюбленцями: котиком, іншою тваринкою, або маленьким песиком (до 10 кг).
Житловий комплекс Great розташований за адресою Дніпровська набережна, 8. У комплексі є консьєрж, охорона території, працює ліфт (включаючи вантажний ліфт).
Поруч з будинком розташована вся необхідна інфраструктура для комфортного життя: метро, продуктові магазини, ТРЦ Рівер Мол, кафе, медичні центри, салони краси та зупинки громадського транспорту.
Квартира розташована на 24 поверсі, з вікна відкривається натхненний краєвид на місто. Встановлено кондиціонер. Ванна кімната оснащена теплою підлогою. Є Wi-Fi та телевізор.
1 кімната
з ремонтом
45 / - / 15 м²
поверх 24 з 26
18 000 грн
Березняківська вулиця, 38
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування та роздільний санвузол. Виконано косметичний ремонт.
Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід. Автономність при блекауті забезпечується підключеним резервним живленням, працюючим опаленням, інтернетом та водопостачанням.
Квартира обладнана новими меблями, включаючи меблі на кухні та гардероб. Побутова техніка представлена електрочайником, холодильником, варильною панеллю, мікрохвильовою піччю, духовою шафою, плитою, пилососом та пральною машиною. Також є кабельне/цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Орендна плата становить 18000 грн плюс комунальні послуги. Забезпечувальний платіж - 18000 грн. Комісія ріелтора - 50%%. Можлива оренда для сімей, студентів та з дітьми. Домашні улюбленці не допускаються.
Будинок розташований у тихому зеленому районі. Наявність балкона та лоджії.
Поряд з будинком розташовані Дніпро з гарною набережною, озеро Тельбін, супермаркети Велмарт та Епіцентр. До метро Лівобережна або Осокорки можна дістатися транспортом за 10-15 хвилин.
Квартира розташована на першому поверсі 9-поверхового будинку. Ванна кімната обладнана ванною.
2 кімнати
з ремонтом
45 / - / 6 м²
панельна технологія
поверх 1 з 9
1973 Рік будівництва
генератор
19 000 грн
Дніпровська набережна, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 2 роздільні кімнати, простору кухню, санвузол та засклений балкон. З вікон відкривається вид на Лавру, Видубецький монастир та Дніпро. Виконано євроремонт.
Будинок утеплений та має автономне живлення при блекауті: працює ліфт, опалення та водопостачання завдяки генератору, інвертору та сонячним панелям. Система опалення централізована.
Квартира укомплектована якісними меблями та технікою, зокрема двома ліжками з ортопедичними матрацами, численними шафами, кондиціонером, холодильником, варильною поверхнею та витяжкою.
Можливе проживання з дітьми віком від 4 років. Домашні улюбленці обговорюються окремо. Можлива оплата на розрахунковий рахунок. Комісія 50%%. Квартира вільна та готова до заселення.
Будинок спецпроекту, утеплений та доглянутий. Наявне бомбосховище, генератор, інвертор та сонячні панелі.
Розвинена інфраструктура в пішій доступності, включаючи безліч магазинів, кафе та ресторанів.
Видова квартира з видом на Лавру, Видубецький монастир та Дніпро. Балкон засклений.
2 кімнати
з ремонтом
72 / - / 44 м²
цегляна технологія
поверх 15 з 16
1993 Рік будівництва
генератор
18 000 грн
проспект Павла Тичини, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Всі кімнати окремі. Ремонт виконано в стилі євроремонт.
Система опалення централізована. Є бойлер для гарячої води. В будинку встановлено генератор. Всі комунікації: центральна каналізація, електрика, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована. Є спальний гарнітур з двоспальним ліжком та ортопедичним матрацом, великий кутовий диван у вітальні. Кухня вбудована. З техніки є холодильник, пральна машина-автомат, варильна панель, духова шафа, плита. Також є телевізор та кабельне/цифрове ТБ.
Квартира здається довгостроково. Домашніх улюбленців не допускають. Можлива оренда для сімї.
Будинок цегляний, 2001 року побудови. В будинку два ліфти (один вантажний). Працює консьєрж, ведеться відеонагляд. У дворі є парковка під шлагбаумом для мешканців будинку. Є гостьовий паркінг.
Поруч розташовані ТЦ Сильвер Бриз, Дніпровська набережна, озеро Тельбін, ринок, супермаркет Сільпо. Також є школа та дитячий садок. До станцій метро Звіринецька, Позняки, Осокорки, Лівобережна можна дістатися транспортом за 15 хвилин.
Квартира має засклену та утеплену лоджію, а також балкон з кухні. Підлога паркетна. З вікон відкривається вид на правий берег. Встановлено нову сантехніку, кахель та напольну плитку у ванній кімнаті та туалеті. Є панорамні вікна.
3 кімнати
з ремонтом
80 / - / 14 м²
цегляна технологія
поверх 13 з 18
2001 Рік будівництва
без комісії
можна з деякими тваринами
генератор
40 321 грн
Березняківська вулиця, 29-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда видової 1-кімнатної квартири в ЖК KUB29 | Березняківська, 29
Пропонується в оренду стильна 1-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у новому житловому комплексі бізнес-класу KUB29 від забудовника Ковальська.
Квартира з паркінгом на -2 поверсі.
Комплекс вирізняється сучасною кубічною архітектурою та панорамними видами на Дніпро, Русанівську набережну та озеро Тельбін. Великі вікна наповнюють квартиру світлом і відкривають захоплюючі краєвиди у будь-яку пору року.
Квартира повністю укомплектована всією необхідною технікою та меблями для комфортного проживання. Новий дизайнерський ремонт виконаний з використанням якісних матеріалів та продуманих рішень для щоденного комфорту.
Переваги комплексу:
• Бізнес-клас від забудовника Ковальська
• Потужний генератор для безперебійної роботи ліфтів, освітлення місць загального користування, насосів водопостачання та опалення
• Закрита територія та сучасні громадські простори
• Панорамні види на Дніпро та місто
Локація:
Прямо навпроти будинку розташована велика паркова зона вздовж Дніпра з набережною для прогулянок, пляжами, спортивними та дитячими майданчиками, зонами відпочинку, риболовлі та вигулу домашніх улюбленців.
У пішій доступності:
• супермаркети та магазини
• Епіцентр
• зупинка Міської електрички
• кафе, ресторани та сервіси повсякденного життя
Зручний виїзд на міст Патона та Дарницький міст забезпечує швидке сполучення з правим берегом міста.
KUB29 — це не просто квартира. Це комфортний простір для життя на першій лінії Дніпра з неймовірними краєвидами та сучасною інфраструктурою.
1 кімната
з ремонтом
47 / 16 / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 26
2025 Рік будівництва
без комісії
можна з тваринами
генератор
15 000 грн
Дніпровська набережна, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
В будинку працює Генератор на ліфти та освітлення.
Здається в оренду ВИДОВА 2-кімнатна квартира на Березняках, вул. Дніпровська набережна 13. Розташована в сучасному цегляному, утепленому будинку на першій лінії Дніпровської набережної. Ідеальне життя біля води!
Квартира з двома великими роздільними кімнатами (18м2 та 12м2), роздільним санвузлом, великою кухнею (9м2) та балконом.
Квартира у житловому стані.
Кухня та кімнати повністю обладнані та мебльовані для комфортного проживання. Є велике двоспальне ліжко, розкладний диван, кілька шаф та місце ще для одного ліжка. Також є телевізор, холодильник, мікрохвильовка та пральна машина.
Підключено швидкісний інтернет, Wi-Fi, кабельне та цифрове ТБ.
Будинок знаходиться на першій лінії біля Дніпра
Будинок обслуговує ОСББ, тому в будинку чистий, закритий, сучасно оформлений підїзд, гарна прибудинкова територія за якою доглядають, є консьєрж, відеоспостереженням, нові сучасні ліфти. В будинку встановлено власний генератор та є БОМБОСХОВИЩЕ.
Навпроти будинку - паркова зона з великою набережною для прогулянок, пляжами для відпочинку та риболовлі, локації для дітей.
В пішій доступності кілька великих супермаркетів, Епіцентр, зупинка Міської електрички.
До метро Лівобережна - 10 хвилин на автобусі.
Прямий виїзд на міст Патона та Дарницький міст.
Квартира ще не здавалася в оренду.
ЧУДОВЕ МІСЦЕ для ЖИТТЯ на самомоу березі Дніпра!
ID: 90154
2 кімнати
з ремонтом
56 / 31 / 9 м²
цегляна технологія
поверх 15 з 18
1993 Рік будівництва
28 000 грн
Дніпровська набережна, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується в оренду стильна та затишна 1-кімнатна квартира з сучасним ремонтом і чудовим видом на Дніпро.
вул. Дніпровська набережна, 1 ЖК Silver Breeze
Площа — 47 м²
Кухня-вітальня: вбудовані меблі, розкладний диван, кондиціонер, посудомийна машина,холодильник, мікрохвильова піч, посуд
Спальня: двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, містка шафа-купе, кондиціонер
Гардеробна кімната в коридорі
Санвузол (суміжний): Душова кабіна, пральна машина,бойлер
Тепла підлога: санвузол, коридор, кухня
Переваги локації:
• розвинена інфраструктура
• поруч ТРЦ Silver Breeze
• зручне транспортне сполучення
• до станцій метро «Осокорки» та «Лівобережна» — близько 15 хвилин
Вартість оренди: 28000 грн/місяць
1 кімната
з ремонтом
47 / 20 / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 21 з 32
2007 Рік будівництва
20 000 грн
Дніпровська набережна, 1-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда 2-кімнатної квартири в ЖК Silver Breeze — життя з видом на Дніпро
Уявіть собі ранок з видом на Дніпро…
Тиша, чашка гарячої кави, сонце над водою і Київ, що прокидається за вашим вікном.
Це не просто квартира — це місце, куди хочеться повертатись щодня.
Світла, простора, затишна — для життя з комфортом і настроєм.
📍 Дніпровська набережна, ЖК Silver Breeze
🏢 17/32 поверх
📐 72 м² | кухня 14 м²
• 2 кімнати
• лоджія з панорамним видом на Дніпро та правий берег
• якісний ремонт
• двоспальне ліжко та м’який куток
• 2 кондиціонери
• телевізор
• посудомийна та пральна машина
• бойлер, роутер, вся необхідна техніка
Будинок комфорт-класу з автономним живленням ліфтів та насосів.
Поруч набережна, озеро, зелена зона для прогулянок, Сільпо, магазини, аптеки, транспорт.
До метро Лівобережна — 10–15 хвилин.
💰 20 000 грн/міс + комунальні
Застава: 20 000 грн
Квартира вільна та готова до заселення.
📞 Відчули, що це ваше місце? Телефонуйте — домовимось про перегляд.
2 кімнати
з ремонтом
72 / 40 / 14 м²
монолітно-каркасна
поверх 17 з 32
2009 Рік будівництва
40 321 грн
Дніпровська набережна, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має простору вітальню та затишну спальню. Санвузол обладнаний душовою кабіною, джакузі та туалетом. Ремонт виконано за авторським проєктом.
Забезпечено швидкісний інтернет та Wi-Fi. Централізоване опалення та гаряча вода. Встановлено лічильники.
Квартира повністю мебльована та оснащена необхідною технікою, включаючи посудомийну машину, холодильник, праску, мікрохвильову піч, плиту, пилосос та пральну машину. Також є гардеробна для зручного зберігання речей.
Оренда квартири передбачає прибирання двічі на місяць. Можливий розрахунок на ФОП 3 групи, а також оплата від юридичних осіб. Власник сплачує податки.
Квартира розташована у престижному ЖК Silver Breeze. Територія охороняється, є відеоспостереження, консьєрж, ліфт та підземний паркінг.
Поруч (до 500 м) знаходяться аптека, дитячий садок, школа, парк, супермаркети, ТРЦ, ресторани, кафе та зупинки громадського транспорту. Річка розташована в межах 1 км.
Квартира має панорамний вид на Дніпро. Встановлено кондиціонер для комфортної температури. Є окрема гардеробна для зберігання речей.
2 кімнати
з ремонтом
65 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 18 з 26
2007 Рік будівництва
ЛУНОренда квартир Київська областьКиївДніпровський районДніпровська набережна
Дніпровська набережна 7