Оренда 3-кімнатної квартири в ЖК «Златоустівський»!
Пропонується світла та простора квартира загальною площею 105 м² у сучасному житловому комплексі.
Планування:
3 окремі спальні – ідеально для сім’ї або комфортного проживання з колегами;
2 санвузли, оснащені всім необхідним;
Зал зі зручним диваном
Кухня з усією необхідною технікою
У квартирі тепла підлога, якісні оздоблювальні матеріали, багато природного світла завдяки великим вікнам.
ЖК «Златоустівський» — це сучасний будинок із охороною, чистим парадним, закритою територією та зручною локацією: поруч метро, магазини, школи, ресторани та паркові зони.
A23201
Є відео огляд.
Актуально! Можливі перегляди!
Три окремі кімнати, кухня студіо, 2 окремих спальні з ліжками і шафами, 2 санвузли, у кожній кімнаті встановлені кондиціонери, є проточний водонагрівач для підігріву холодної води.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Затишна квартира площею 90 м2 метра з ремонтом, побутовою технікою та меблями знаходиться у сучасному будинку, із закритою територією, консьєржем, у жвавому районі міста.
Зручна транспортна розвязка. Поруч вся необхідна інфраструктура, магазини, кафе, кінотеатр, ресторани тощо.
У квартирі простора дві окремі кумнати, сучасна кухня, бойлер, кондиціонери.
На опалення встановлені лічильники, що дозволяє значно знижувати витрати у опалювальний сезон. Під будинком закритий паркінг .
Квартира має роздільне планування та складається з двох окремих кімнат, окремої просторої кухні, 2 санвузлів та заскленого балкону. Висота стелі - 3 метри. Квартира з євроремонтом.
Система опалення - централізоване. В будинку є генератор.
Квартира повністю облаштована всіма необхідними меблями та технікою. Є бігова доріжка. У квартирі є мікрохвильова піч, духова шафа, холодильник, пилосос, варильна панель, пральна машина, праска.
Будинок бізнес-класу, має власний просторий внутрішній двір з дитячим майданчиком, закритий і відкритий паркінг.
Біля будинку розташовані супермаркет Сільпо, рибний магазин "Дари моря", театри, заклади культури, школи, садочки, кафе, кавярні, салони, магазини, відділення банків. Прекрасна транспортна розвязка.
Квартира з сучасним євроремонтом і високими стелями 3 м. Планування включає кухню-вітальню, спальню, гардеробну кімнату, роздільний санвузол (ванна) і засклений балкон.
Квартира обладнана лічильниками на тепло і воду. Опалення централізоване.
Квартира повністю мебльована і оснащена вбудованою кухнею, розкладним диваном і двоспальним ліжком. Є вся необхідна побутова техніка, включаючи посудомийну машину, пральну машину, холодильник, телевізор, мікрохвильову піч, бойлер і кондиціонер.
Квартира розташована в новому цегляному будинку з підземним паркінгом. Вікна виходять у двір. Будинок побудований у період 2011-2020-х років.
ЖК Златоустівський розташований у районі з розвиненою інфраструктурою. Найближчі станції метро - Лукянівська, Університет, Вокзальна, Золоті ворота, Політехнічний інститут, Поділ. Поблизу знаходяться парк "Павловський сквер", ТРЦ Україна, ТРЦ Квадрат, ТРЦ Смарт Плаза, супермаркети, ресторани, банки та інше.
Квартира дуже тепла.
Актуально! Можливі перегляди!
Квартира тільки після ремонту, має велику гардеробну, балкон та роздільний санвузол.
Також є: кондиціонер, телевізор із смарт-тв, бойлер на 85 л, фільтр для води Осмос, посудомийна, весь посуд.
Оплата при підписанні договору перший місяць оренди та страхова сума власнику. Комісійні послуги 50% від суми оренди.
Мобільно відповім в Viber або телеграм за вказаним номером
Оренда розкішної 4-кімнатної квартири з новим ремонтом!
Адреса: вул. Дмитріївська, 69
Площа: 172 кв.м.
Поверх: 23/25 з приголомшливим панорамним видом, який просто заворожує!
Уявіть собі:
- Стильний, сучасний ремонт, де кожен куточок випромінює затишок!
- Простора кухня, вмонтована у дизайн, ідеальна для приготування смачних страв для рідних та друзів!
- 4 комфортні спальні, де ви зможете насолоджуватися спокоєм і відновлювати сили!
- Гостинна-студія — ідеальне місце для затишних вечорів з близькими!
- 5 кондиціонерів, які забезпечать вам комфорт у спекотні дні!
- Плазмовий ТВ — насолоджуйтесь улюбленими фільмами та серіалами!
- 2 сучасні ванні кімнати: розслабляюча джакузі та стильна душ-кабіна для вашого комфорту!
- Нова сантехніка, яка робить щоденні ритуали ще приємнішими!
Інфраструктура:
Усе, що потрібно для комфортного життя, прямо під рукою!
- Магазини, кафе та затишні місця для прогулянок!
- Лише 15 хвилин пішки до метро Лук’янівська — насолоджуйтесь зручністю міського життя!
Додатково:
Гараж в підземному паркінгу — ваша автівка завжди буде в безпеці, і це включено у вартість!
Не втрачайте можливість жити в цій казковій квартирі!
Звоніть та записуйтеся на перегляд вже сьогодні — ваше нове життя починається тут!
СРМ 31.51.55.9
Здається в оренду простора 3-кімнатна 103 м2 квартира в цегляному будинку бізнес-класу 2005 року побудови на 4 поверсі в центрі столиці в ЖК «Златоустівський». Оснащена всім необхідним для комфортного проживання. Кондиціонери в кожній кімнаті, бойлер та інша техніка. Класичний ремонт з переважанням натурального дерева. Висота стель 3 метри. Зручне планування двосторонньої квартири з великим холом в центрі квартири, з виходом на лоджію з кухні 14м2 і двома санвузлами між спальнями. Є лічильники на тепло, воду і електрику. Здається на тривалий термін
Закрита красива територія комплекса, охорона, відеоспостереження, дитячі та спортивні майданчики, своя розвинена інфраструктура (магазини, кавярні, пошта, клініка, студії краси та ін.). Поруч парк, історичні місця і памятники, музеї і театри, цирк, ТЦ «Україна», «Сільпо» м.Лукянівська - 12 хвилин пішки. Також поруч м.Університет і м.Вокзальна. Зручна транспортна розвязка. Є паркомісце в підземному паркінгу (за додаткову плату – 3000 грн/міс.).
Не відмовляйте собі в задоволенні насолодитися комфортним проживанням в такій квартирі.
Квартира з якісним ремонтом, виконаним з дорогих матеріалів. Планування включає 2 спальні, 1.5 санвузли та кухню.
Квартира повністю укомплектована новими сучасними меблями та технікою. Кухня оснащена вбудованою побутовою технікою. Також є пральна та сушильна машини Siemens, новий італійський холодильник та морозильна камера.
Квартира розташована у новому будинку з закритою територією, паркуванням, охороною та презентабельним парадним. Є швидкісні ліфти та підземний паркінг.
Відмінна інфраструктура включає супермаркети, паркування, парк, ринок, дитячі садки, школу та спорт-клуби. Зручна транспортна розвязка. До станції метро Лукянівська можна дійти пішки за 15 хвилин.