Оренда квартир: вулиця Дмитра Багалія, 8-А, Київ довгостроково
3 оголошення по 2 квартирах
12 500 грн
вулиця Дмитра Багалія, 8-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з ремонтом, має 1 кімнату. Санвузли роздільні. Балкон засклений, є гардеробна.
Система опалення централізована. Є лічильники.
Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, варильну панель та пральну машину. Також є меблі на кухні.
Оренда квартири.
Будинок цегляний, спецпроект. Є ліфт.
Поруч розташовані торгівельні центри, учбові та медичні заклади. Гарна транспортна інфраструктура, метро Дарниця та Чернігівська в 10 хвилинах пішки.
Є балкон та лоджія. Ванна кімната окрема.
1 кімната
з ремонтом
42 / - / 9 м²
цегляна технологія
поверх 8 з 12
1985 Рік будівництва
14 000 грн
вулиця Дмитра Багалія, 8-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропоную в довготривалу оренду 2- кімнатну квартиру по вул. Дмитра Багалія (по-старому Пожарського), буд. 8А, мікрорайон Соцмістечко , Дніпровський район.
Квартира розташована на 2 поверсі 12-поверхового цегляного будинку, совмін (покращене планування).
Загальна площа квартири 75 квадратних метри, так як це трикімнатна, але одна кімната закрита на ключ.
В домі є два ліфта-- пасажирський та вантажний, опалення та вода - централізовані, але в домі тепло нараховується по спецтеплолічильнику, установленому в 2021 році, завдяки цьому низькі комунальні платежі на тепло. .
Світло не вимикають(тільки ліфти по графікам).
Поруч з будинком є укриття (паркінг), також два дитячих майданчики, спортивний майданчик, безкоштовний тенісний корт для мешканців, поліклініка, Нова Пошта, Укрпошта, ТРЦ" Проспект" з кінотеатром та зонами відпочинку, базарчик, аптеки, магазини, три школи, до метро Дарниця 10 хв пішки, до метро Чернігівська 12 хв пішки, також поруч три зелених парка (парк " Перемога", парк А. Малишко та паркова зона від м Дарниця до м Чернігівська),ТД «Дитячий Світ» з Океанаріумом та Будинком іграшок.
Здається з меблями та технікою добропорядним некурящим відповідальним орендарям на тривалий період. Перегляди в зручний час за домовленістю.
Вартість: 14 000 грн + 14000 гарантійний платіж + комісія АН
Код:2560943 Валентина
2 кімнати
з ремонтом
75 / 30 / 9.7 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 12
1985 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
ЛУНОренда квартир Київська областьКиївДніпровський районвулиця Дмитра Багалія
вулиця Дмитра Багалія 8-А