Квартира у відмінному стані. Є великий хол, який можна використовувати як окрему кімнату. Планування роздільне, санвузол роздільний. Ремонт виконано в євроремонті.
Квартира підключена до централізованого опалення, центральної каналізації, електрики та центрального водопроводу. Є вивіз відходів.
Квартира обладнана всіма необхідними меблями та технікою, включаючи посудомийну машину, електрочайник, холодильник, варильну панель, праску, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту, пилосос і пральну машину.
Квартира здається в довгострокову оренду. Додатковою вимогою є заселення тільки сімям. Домашні улюбленці не дозволяються.
Будинок 2014 року побудови, належить до житлового фонду від 2011 року. У будинку є консьєрж, ліфт і охорона території.
Квартира має балкон і лоджію. Підігрів підлоги. У квартирі встановлений кондиціонер і є меблі на кухні.
Квартира з євроремонтом має роздільні кімнати. Є гардеробна, балкон з прекрасним видом на місто та лоджія-кабінет.
У квартирі є необхідні меблі та техніка.
Домашні улюбленці не допускаються.
Здається оренду 2кімн.квартира Білицька 18
Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами. У квартирі зроблений евро ремонт. Квартира укомплектована меблями на кухні, в кімнатах є ліжка. На кухні є холодильник, електроповерхня, витяжка, духова шафа. Встановлені бойлер та пральна машина. Також в квартирі є кондиціонери, телевізор та Wi-Fi. Квартира розташована в будинку ОСББ, побудованому після 2011 року. У будинку є ліфт та вантажний ліфт. Поруч з будинком знаходяться дитячий садочок, школа до 4 класу, парк, магазини та зупинка громадського транспорту.
Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами. Санвузол роздільний. Квартира в житловому стані.
Квартира підключена до електрики та центрального водопроводу. Система опалення - власна котельня.
У квартирі є меблі та побутова техніка. Простора кухня укомплектована холодильником, електро поверхнею, витяжкою, мікрохвильовою піччю, посудомийною машиною та духовою шафою. У ванній кімнаті встановлені вана, бойлер та пральна машина. У кімнатах є ліжко. Квартира обладнана кондиціонерами.
Будинок входить до житлового фонду від 2011 року. Будинок ОСББ. Є ліфт та вантажний ліфт.
Квартира розташована на Виноградарі. Поблизу є дитячий садок та школа до 4 класу. Також неподалік розташовані парк, магазини та зупинка громадського транспорту.
Квартира підходить для проживання з дітьми.