У квартирі зроблено якісний євроремонт.
Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Наявні меблі на кухні. У квартирі є електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духовка, пилосос, пральна машина.
Квартира здається в оренду.
Квартира розташована біля станції метро "Осокорки". Біля дому розташовані дитячі майданчики, аптеки, супермаркети, ресторани, ТРЦ та зупинки транспорту. Для прогулянок є річка та зелені зони у пішій доступності.
Квартира має балкон, лоджію та ванну. У квартирі є ліфт, підігрів підлоги та кондиціонер. Встановлені кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор та Wi-Fi. З вікон відкривається шикарний вид на Дніпро.
Квартира з якісним сучасним ремонтом. Планування включає 2 окремі спальні, простору вітальню, обєднану з кухнею (студія), 2 санвузли, балкон, засклену лоджію та містку прихожу з вбудованими шафами.
Квартира обладнана підігрівом підлоги, кондиціонером і ванною. Будинок оснащений вантажним та пасажирським ліфтом. Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована та укомплектована побутовою технікою. В наявності посудомийна машина, холодильник, варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, електрочайник, пральна машина, пилосос, телевізор. Додатково є Wi-Fi та швидкісний інтернет.
Будинок житловий, побудований після 2011 року. Наявний консьєрж. У будинку встановлено додаткове обладнання для безперебійного електропостачання та сигналізацію.
Квартира розташована поруч з метро Осокорки (15 хв пішки). У пішій доступності знаходяться ТРЦ «River Mall», супермаркети, ресторани, кафе, аптеки, поштові відділення, банки, дитячий садок, школа, медичні заклади, зупинки транспорту та дитячі майданчики.
Квартира тепла, світла та затишна. Встановлено сигналізацію.
Квартира має роздільне планування з двома окремими спальнями та просторою вітальнею, обєднаною з кухнею (студією). Є два повноцінні санвузли, балкон та закрита лоджія. Великий передпокій обладнаний вбудованими шафами. Квартира зроблена якісний сучасний ремонт.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, яка включає посудомийну машину, холодильник, варильну панель, духовку, мікрохвильову піч, пральну машину, пилосос, електрочайник. Також є швидкісний Wi-Fi, телевізор та мультимедіа.
Квартира вільна та готова до заселення.
Квартира розташована в сучасному будинку з консьєржем, відеонаглядом, декількома ліфтами та системою безперебійного живлення. У будинку є сигналізація.
Квартира розташована в 15 хвилинах пішки від метро Осокорки та в кроковій доступності від ТРЦ River Mall. Поблизу є супермаркети, ресторани, кафе, кінотеатр, дитячі садки, школи, аптеки, поліклініка, відділення банків та пошти, банкомати, зупинки громадського транспорту.
У квартирі встановлено підігрів підлоги, кондиціонер та централізоване водопостачання. Квартира тепла та енергоефективна.