Оренда квартир вулиця Леоніда Бикова, Харків, довгостроково

Упс, нічого немаєОновіть пошук або подивіться що є поруч

Оголошення в радіусі 500 м

11 оголошень по 5 квартирах
6 000 грн

Салтівське шосе, 73а

Однокімнатна квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Ремонт - євроремонт. Квартира повністю мебльована. Система опалення централізована, але в описі також зазначено індивідуальне опалення. Є Wi-Fi. Встановлені лічильники. Квартира обладнана необхідною побутовою технікою: холодильник, пральна машина. Також є меблі на кухні та гардероб. Квартира здається в довгострокову оренду. Умови оплати та вимоги до орендарів не вказані. Будинок житловий, збудований у 2011-2020 роках. Є балкон, лоджія, ванна кімната, ліфт та пожежна сигналізація. Квартира знаходиться на 2 поверсі, має індивідуальне опалення та балкон/лоджію. Встановлено пожежну сигналізацію.
1 кімната
з ремонтом
43 / - / 15 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 9
2009 Рік будівництва
18 000 грн

Салтівське шосе, 73а

Здам 2-кімнатну квартиру на Салтівському шосе, 73Б Пропонується в оренду затишна 2-кімнатна квартира на комфортному 2 поверсі 9-поверхового будинку. У квартирі виконано капітальний ремонт, є всі необхідні меблі та побутова техніка для комфортного проживання: холодильник, пральна машина, плита, меблі в кімнатах та на кухні. Будинок розташований у районі з чудово розвиненою інфраструктурою. Поруч знаходиться ТРЦ «Французький бульвар», супермаркети, магазини, аптеки, школи та дитячі садки. До метро «Барабашова» можна швидко дістатися громадським транспортом. Зручна транспортна розвязка дозволяє без проблем доїхати в будь-який район міста. Квартира здається на тривалий термін. Перевага надається сімї з дітьми. Без домашніх тварин. Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд. Квартира готова до заселення та чекає на своїх порядних орендарів!
2 кімнати
з ремонтом
65 / 45 / 15 м²
цегляна технологія
поверх 2 з 9
2009 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3 000 грн

Салтівське шосе

Квартира з косметичним ремонтом та роздільним плануванням. Вікна металопластикові. Санвузол роздільний. Квартира мебльована. Орендна плата становить 3000 грн. плюс комунальні послуги. Поруч розташовані транспортні зупинки та магазини.
1 кімната
з ремонтом
45 / - / 6 м²
поверх 1 з 5
4 000 грн

вулиця Ахієзерів, 22

Здається відмінна ізольована 1-кімнатна квартира. Квартира знаходиться на першому комфортному поверсі цегляного будинку. Комунальні послуги оплачуються додатково за нарахуванням. Холодильник буде куплено після першої оплати. Квартира здається з меблями. Оренда для акуратних платоспроможних орендарів без тварин. При заселенні укладається договір, оплачується перший місяць проживання та заставна сума в такому ж розмірі, а також послуги агентства у розмірі 50%% від місячної вартості. Цегляний будинок. Квартира розташована недалеко від Французького бульвару.
1 кімната
з ремонтом
23 / - / 4 м²
цегляна технологія
поверх 1 з 2
10 000 грн

Салтівське шосе, 73в

Здам 1-но кімнатну квартиру з капітальним ремонтом і покращеним плануванням в м. Харків по Салтівському Шосе №73-В. Капітальний ремонт, техніка і меблі світових брендів. Квартира, загальною площею 45 м2, знаходиться на комфортному 3-му поверсі. Кухня - 12 м2, кімнатиа - 19 м2. Лічильники на тепло, газ, світло, воду - гарячу та холодну. Проживання тварин - обговорюється. Оплата 10000 гривень на місяць + комунальні платежі. Відмінна транспортна розвязка. Вся необхідна інфраструктура в пішій доступності. Покази за домовленістю.
1 кімната
з ремонтом
45 / 19 / 12 м²
цегляна технологія
поверх 3 з 9
2018 Рік будівництва