Квартира має роздільне планування, виконана за авторським проектом. Планування включає 2 спальні, вітальню-зал, кабінет, кухню, 2 санвузли та балкон.
Квартира має власну котельню. Поміняні всі труби.
Вся квартира повністю мебльована та обладнана технікою. Меблі виготовлені на замовлення у дорогих зарубіжних виробників. У квартирі є холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духова шафа, плита, пральна машина, кондиціонер, кабельне, цифрове та супутникове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Квартира здається в оренду. Можливе проживання іноземців, сімей з дітьми.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років. Будинок має закриту територію та консьєржа. Є можливість купити паркомісце. Також є підземний паркінг.
Квартира знаходиться в самому центрі міста. Набережна розташована буквально через дорогу. У пішій доступності є вся необхідна інфраструктура. Транспортна розвязка дозволяє легко дістатися до будь-якої частини міста.
Квартира має 15 вікон, з яких 8 мають панорамний вид на набережну, що робить її видовою практично з усіх боків. У квартирі дуже тепло.
Простора квартира з авторським дизайнерським ремонтом у класичному стилі. Планування включає кухню-вітальню, окрему гостьову вітальню, майстер-спальню, дитячу кімнату, ще одну спальню/кабінет, 2 санвузли (ванна та душова), пральню кімнату, вбиральні та велику терасу з зоною відпочинку.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Здається на тривалий термін відповідальним орендарям.
Квартира розташована в ЖК Созидатель. Будинок має закриту територію, що охороняється, чистий та доглянутий підїзд. Всього 2 квартири на поверсі. В будинку є індивідуальна котельня.
Квартира розташована в центрі міста.
Квартира має панорамний вид на Дніпро та храм Іоанна Хрестителя. У квартирі встановлені системи вентиляції, відеоспостереження та безпеки. Паркінг включено у вартість оренди.