Акинфієва 1
2 поверх
В гарному стані.
Є два коддиціонера, простора вітальня з кухнкю
2 окремі спальні.
Великий санвузол,
Лолжія та балкон.
Автономне опалення.
Закритий двір, парковка.
Здається затишна 1-кімнатна квартира в чудовому районі — біля парку Шевченка.
Тихий центр міста, зелений та доглянутий двір.
Оренда — на тривалий термін.
Тільки для некурців.
Зручний поверх, квартира світла й тепла.
Новий ліфт, охайний підʼїзд, інтелігентні сусіди.
У пішій доступності — магазини, аптеки, зупинки громадського транспорту.
Є все необхідне для комфортного проживання: меблі, побутова техніка.
Зроблено косметичний ремонт.
Квартира повністю відповідає фото. Телефонуйте. Завжди є варіанти квартир на ваш бюджет !
Квартира з дорогим ремонтом. Планування включає кухню-вітальню, дві окремі кімнати та балкон.
Суворо без тварин.
Будинок має закриту прибудинкову територію з підземним і наземним паркінгом.
Квартира має чудовий вид на Дніпро.
Квартира з якісним ремонтом. Санвузол суміжний. Є балкон і лоджія.
Квартира обладнана автономним опаленням. Встановлені лічильники на все.
Квартира здається з меблями, включаючи меблі на кухні. В наявності холодильник, варильна панель, духовка, пральна машина, телевізор.
Квартира здається в оренду.
Будинок має закритий двір.
Квартира розташована в районі парку Шевченка.
Квартира обладнана сигналізацією. Є паркомісце. З вікон відкривається вид на Дніпро. Додатково є кондиціонер. Квартира має кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет і Wi-Fi.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Євроремонт.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням. Також є ліфт.
Квартира повністю укомплектована необхідними меблями та технікою. Встановлена вбудована кухня, кондиціонери, шафи-купе, джакузі, телевізори. У квартирі є електрочайник, холодильник, варильна панель, мікрохвильова піч, духовка та пральна машина.
Домашні улюбленці дозволені.
Квартира розташована в цегляному будинку 90/50/10, побудованому в 80-90-х роках. Будинок має закритий двір з місцями для стоянки авто. На території є бомбосховище.
Квартира знаходиться в історичному центрі міста, недалеко від парку Шевченка та Монастирського острова. Рядом розташовані продуктові супермаркети Варус та АТБ, ринок Нагорний та зупинки всіх видів міського транспорту. Центр міста знаходиться в пішій доступності.
Квартира обладнана швидкісним інтернетом та сигналізацією. Є балкон або лоджія.
Квартира з роздільним плануванням. Вона має 3 окремі кімнати, кухню, суміжний санвузол та два балкони. Ремонт євроремонт.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням.
У квартирі є всі необхідні меблі та техніка, включаючи холодильник, варильну панель, духовку, плиту та пральну машину. Можливо доставити стіл.
Квартира здається тільки сімям з дітьми. Можливе проживання іноземців. Дозволено тримати маленького песика вагою до 10 кг.
Квартира розташована на нижньому поверсі.
На вікнах встановлені ролети. У квартирі є сигналізація.
Оренда 1к студії в центрі — вул. Акінфєєва, 9 (біля парку Шевченка)
📍 4/5 поверх | Панорамний вид на вул. Яворницького
💡 Сучасна квартира-студія з автономним опаленням
У квартирі:
• Двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом
• Шафа, телевізор, Wi-Fi
• Кондиціонер, пральна машина, фен
• Кухня з мікрохвильовкою, електрочайником, холодильником
Локація:
• Тихий двір у самому центрі
• Поруч парк Шевченка, SPA «Цунамі», Dollar Café, Big Mama, Soul Fish
• 1,7 км до ТЦ Мост-Сіті та Пасажу
📞 Пишіть у повідомлення — домовимось про перегляд!
Квартира здається з усім необхідним для комфортного проживання.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира здається в оренду.
Будинок має закритий двір, є парковка для авто та бомбосховище.
Квартира розташована поруч з парком Шевченка.
Квартира в охайному житловому стані.
У квартирі є холодильник, пральна машина, шафа-купе, вайфай-роутер та двоспальне ліжко.
Квартира розташована в нагорному районі поряд з парком Шевченка. Поруч є вся потрібна інфраструктура для комфортного життя.
Вікна квартири виходять на пішохідну зону.
Простора квартира з роздільним плануванням. У ванній кімнаті зроблений новий ремонт. Стан ремонту - житловий.
У квартирі встановлена нова електропроводка, сантехніка, система опалення та інтернет. Є автономне опалення, водопостачання та інтернет, які працюють навіть під час блекауту.
Квартира здається без меблів. Встановлено 5 кондиціонерів.
Можна з домашніми тваринами (коти та маленькі собаки вагою до 10 кг). Можна іноземцям, студентам та з дітьми.
Квартира розташована в цегляній сталінці. Є балкон.
Відмінно розвинена інфраструктура. Поблизу знаходиться парк відпочинку та розваг Шевченко.
Є багато місця для Вашої власної меблів. Квартира розташована в районі з асфальтованою дорогою, центральною каналізацією, електрикою, вивезенням відходів, газом та центральним водопроводом.
Квартира має планування кухня-студія, спальню, балкон та санвузол. У ній встановлено теплу підлогу.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
Квартира розташована в кроковій доступності від школи, дитячого садка, аптек, банків, лікарень та інших обєктів соціальної інфраструктури. Є зручні зони відпочинку, спортивні майданчики та розвинена транспортна мережа.
Квартира має відмінну якість ремонту з використанням якісних і дорогих матеріалів. Планування включає кухню-студію, спальню, гардеробну, ванну кімнату та балкон.
У квартирі є всі необхідні меблі та побутова техніка.