Квартира має суміжне прохідне планування. Санвузол суміжний. Ремонт у житловому стані. Квартира суха, чиста, тепла, світла та простора.
У квартирі централізоване опалення. Є газ, центральний водопровід, електрика та центральна каналізація. Підключено швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира повністю мебльована. Є меблі на кухні, гардероб, плита, холодильник.
Домашні улюбленці не дозволені.
Квартира розташована у житловому фонді 80-90-х років. Є паркувальне місце.
Квартира має асфальтовану дорогу.
Квартира має балкон та лоджію. Підключене резервне живлення, працює водопостачання та опалення при блекауті.
Квартира має роздільне планування та суміжний санвузол.
Квартира підключена до центрального опалення, центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи холодильник, плиту та пральну машину.
Квартира здається тільки сімям. Домашні улюбленці не допускаються.
Квартира має роздільне планування. Санвузол роздільний. Ремонт у житловому стані.
Квартира обладнана централізованим опаленням, центральною каналізацією, електрикою, газом та центральним водопроводом. Також є швидкісний інтернет та Wi-Fi.
Квартира здається з меблями на кухні. Побутова техніка включає холодильник, варильну панель, духову шафу та плиту.
Квартира здається на довготривалий термін.
Будинок належить до житлового фонду 80-90-х років.
Квартира має балкон та лоджію, ванну.
2 кімнати
з ремонтом
50 / - / 5 м²
цегляна
поверх 4 з 5
власник
7 500 грн
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сдам на длительный срок 2 комнатную квартиру в Нежине
Квартира з роздільними кімнатами та косметичним ремонтом. Є балкон і лоджія.
Санвузол роздільний. Квартира має централізоване опалення, центральний водопровід, центральну каналізацію, електрику, газ. Працює інтернет та водопостачання під час блекауту.
Квартира повністю мебльована. У залі є стінка, у спальні - міні-стінка. Також є крісла, дивани, меблі на кухні та в передпокої. Побутова техніка включає бойлер, телевізор, 2 холодильники, праску, пилосос та пральну машину.
Здається на тривалий термін.
Квартира розташована недалеко від центру міста, вокзалу, шкіл, дитячих садків, магазинів АТБ, Сільпо, Аврора та інших, ринку Афганець, аптек.
Є супутникова антена та швидкісний інтернет.
Квартира має планування студії. В квартирі зроблено новий євроремонт. Санвузол суміжний.
Система опалення централізована. Є центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою, включаючи електрочайник, холодильник, мікрохвильову піч, духову шафу, плиту та пральну машину. Також є мультимедійні пристрої: швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Квартира здається тільки сімям. Домашні улюбленці не допускаються.
Квартира повністю готова для комфортного проживання. Є кондиціонер, меблі на кухні, душова кабіна та гардероб.
Квартира має роздільне планування з двома повноцінними, світлими та просторими кімнатами. Загальний стан квартири косметичний. У квартирі є великий засклений балкон.
Квартира здається з меблями. У квартирі є побутова техніка: пральна машина, холодильник, плита, духовка, бойлер, а також кондиціонер.
Квартира здається довгостроково.
Будинок цегляний, побудований у 91-2000-і роки. У квартирі встановлений домофон.
Квартира розташована в зручному місці з розвиненою інфраструктурою. Поруч дитячий садок, школа, магазини, сімейна амбулаторія, кафе. Зручна транспортна розвязка, поряд зупинка. Неподалік лісова зона для прогулянок.
У квартирі встановлено гігабітний оптоволоконний інтернет, який працює навіть під час блекауту. Санвузол роздільний. Система опалення централізована.