Пропонується таунхаус у Глевасі — чудовий варіант для тих, хто шукає затишне та комфортне житло поруч із Києвом.
Будинок двоповерховий:
Перший поверх майже завершений — залишилось лише зробити стелі.
Другий поверх — із вільним плануванням, тож ви зможете облаштувати його на свій смак.
Двір викладений бруківкою, встановлені розсувні ворота. Завдяки кутовому розташуванню ділянки є більше простору.
Позаду будинку — місце для облаштування зони барбекю або затишного відпочинку просто неба.
Є можливість додатково придбати земельну ділянку поруч.
Це останній таунхаус у продажу — не втратьте свій шанс стати власником цього чудового будинку!
Таунхаус з ремонтом. На першому поверсі розташовані 2 кімнати, кухня та сумісний санвузол. Є можливість доробити кімнату 30 кв.м. на другому поверсі в мансарді. Висота стелі - 280 см.
Розведено електрику 17 кВт 3 фази, електрокотел 7,5кВт, щиток, лічильник. Свій трансформатор на двір. Дуже низькі комунальні витрати - практично лише електрика. Вода зі свердловини, каналізація - септик з переливом та дренажними полями.
Меблювання відсутнє.
Таунхаус підходить для кредитних програм типу е-відновлення, е-житло, є-оселя для переселенців, покупки за сертифікати та інших.
Спільний двір покритий плиткою, огороджений, є паркомісця, ворота і хвіртка замикаються. Поблизу кожного будинку є невеликі зони відпочинку, клумба, виноград. Можна докупити в сусідів 1-2 сотки городу.
Таунхаус розташований поруч з центральною вулицею з хорошим виїздом на Одеську трасу. Поблизу є зупинки транспорту та магазини.
Скрізь тепла підлога, плитка, шпалери з фарбуванням. У санвузлі встановлена душова кабіна. Є кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
2 кімнати
без ремонту
47 м²
2-поверховий будинок
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.1 млн грн
29 147 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам таунхаус (будинок, квартира) з ремонтом 108м. смт Глеваха!
Таунхаус із євроремонтом. Просторе планування передбачає кухню-вітальню з виходом на двір-терасу, 3 окремі спальні, 2 санвузли (один з душовою, другий з ванною) та котельню.
Опалення здійснюється за допомогою електрокотла, водяної теплої підлоги та радіаторів. Встановлено бойлер на 150 літрів. Є своя скважина, електрика 12 кВт. Каналізація септик. Виведено воду у двір та на стоянку машин.
У кімнатах встановлені реверсивні провітрювачі BLAUBERG VENTO Expert A 100-1 S 10 W V.2 з рекуперацією тепла.
Документи на землю та будинок в порядку.
Таунхаус розташований у тихому затишному місці. Просторий закритий двір на декілька таунхаусів обладнаний відкатними воротами. Перед будинком є паркомісце для двох машин на закритій території. Є місце для барбекю.
Вселищі є школа, дитячий садок, ЦНАП, крамниці, озеро, зелена зона. Поруч розташовані магазин, зупинка громадського транспорту. До метро Теремки можна дістатися за 15 хвилин на авто.
Будинок світлий, затишний, теплий.
3 кімнати
з ремонтом
108 м²
1-поверховий будинок
3.8 млн грн
26 250 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Таунхаус в лісі (р-н Сільпо), 144 м², 4 кім., закрита територія
Планування включає 4 окремі кімнати, кухню-вітальню, 2 ванні кімнати, гардеробну. Таунхаус з ремонтом після будівельників.
Таунхаус має електрику 17 кВт, власну свердловину (40-45 м) та септик із дренажним полем. Є можливість встановлення сонячних панелей.
Прямий продаж без комісій.
Сучасний комплекс на 8 таунхаусів із власною закритою територією, зручною локацією біля "Сільпо". Вікна та подвіря виходять безпосередньо на ліс. Є облаштована парковка, автоматичні ворота з пультом та калітка з замком. Доступ стороннім обмежено.
Таунхаус розташований в мальовничому місці на першій лінії від лісу (понад 750 га). Зручне розташування - Одеський напрямок від Києва, 12 хв. до м. Теремки.
Таунхаус світлий та просторий, з видом на ліс. Додатково є подвіря площею 60 м² з терасою, барбекю та дитячою зоною.