Цей таунхаус - привабливе житло загальною площею 147,2кв.м., з 52,1 кв.м. призначених для житла та просторою кухнею площею 15 кв.м. Земельна ділянка 2,04 Битова техніка на кухні це - холодильник, посудомийна та пральна машина. Він продається з меблями і обладнаний бойлером для постачання гарячої води. Для комфорту вас та вашої родини є централізована газова система опалення. Таунхаус знаходиться на закритій території з системою охорони. Будинок з ремонтом, а також є підвал для додаткового простору або зберігання. Розташування цього обєкта - ідеальне. Поблизу є ліс та озеро для природних прогулянок, а також дитячий садок, школа та ліцей для освіти дітей. Із супермаркетами (Фора, Сільпо), ресторанами та кафе ви також не матимете проблем. Зручний виїзд на Одеську трасу робить цю нерухомість ще більш привабливою, а до станції метро Теремки можна легко дістатися за 10 хвилин. Ваш ріелтор Наталія 0501342976

возможна продажа по єОселя
Зелена, 23

Центральна вулиця, зручне розташування. До Одеської траси 500м., до озера та парку - 500м, до лісу - 300 м. Двухфасадна ділянка площею 0,826 га по вул. Звенигородській. Призначення - Для будівництва і обслуговування житлового будинку. На ділянці розташований будинок (73,2 загальна; 40,5 житлова), сарай, льох, металевий гараж, криниця. Газ, електроенергія, вода, місцеве опалення. Асфальтований підїзд до ділянки. Поруч - зупинка громадського транспорту, Нова Пошта. Будинок та хоз споруди в нормальному стані, не аварійні. Також ідеально підійде під будівництво дуплексу\таун-хаусу. Власник.

владелец
Будинок з ділянкою 8 сот, центральна вулиця, Віта-поштова

Квартира загальною площею 145,3кв.м., з 52 кв.м. призначених для житла та просторою кухнею площею 15 кв.м. Земельна ділянка 2,04 сотки Продається з меблями і обладнаний бойлером для постачання гарячої води. Для комфорту вас та вашої родини є централізована газова система опалення. Таунхаус знаходиться на закритій території з системою охорони. Будинок з ремонтом, а також є підвал для додаткового простору або зберігання. Поблизу є ліс та озеро для природних прогулянок, а також дитячий садок, школа та ліцей для освіти дітей. Із супермаркетами (Фора, Сільпо), ресторанами та кафе ви також не матимете проблем.

владелец
Віта-Поштова Таунхаус, Зелена, 87000$ Є-Оселя

Віта-Поштова Авторський ремонт 2020 року. Меблі та елементи декору привезені на замовлення. Преміальна побутова техніка. Простір в будинку продумано до дрібниць. Перший поверх кухня-студіо, гардероб, санвузол і гараж. На другому поверсі три спальні (хазяйська з двома гардеробами) і простора ванна кімната. У підвалі пральня кімната, спорт зал і великий гардероб. У дворі тераса з купіллю і барбекю зона. Закрита територія. Зручний заїзд. Поруч супермаркет і багато іншого. Є гостьова парковка.

Таунхаус! Дизайнерський будинок поруч з містом 240м Віта-Поштова Гатне

Цей таунхаус - привабливе житло загальною площею 147,2кв.м., з 52,1 кв.м. призначених для житла та просторою кухнею площею 15 кв.м. Земельна ділянка 2,04 Битова техніка на кухні це - холодильник, посудомийна та пральна машина. Він продається з меблями і обладнаний бойлером для постачання гарячої води. Для комфорту вас та вашої родини є централізована газова система опалення. Таунхаус знаходиться на закритій території з системою охорони. Будинок з ремонтом, а також є підвал для додаткового простору або зберігання. Розташування цього обєкта - ідеальне. Поблизу є ліс та озеро для природних прогулянок, а також дитячий садок, школа та ліцей для освіти дітей. Із супермаркетами (Фора, Сільпо), ресторанами та кафе ви також не матимете проблем. Зручний виїзд на Одеську трасу робить цю нерухомість ще більш привабливою, а до станції метро Теремки можна легко дістатися за 10 хвилин. Ваш ріелтор Наталія 05******76

Віта-Поштова Таунхаус,  Зелена, 86000$ Є-Оселя

Популярные запросы

География, Вита-Почтовая