Головна
Новобудови
Продаж
Оренда
Мій ЛУН
Ми в соцмережах
Про ЛУН
ВакансіїFAQДевелоперам: реклама на ЛУНРієлторам: розмістити оголошенняВласникам: розмістити оголошення через додаток ЛУН
Контакти
Для ЗМІКоманда підтримки
Інші проєкти
від
lun misto logo
дослідження
міського простору
rieltor logo
рієлторам: розміщення
оголошень на ЛУН
bird logo
iOS App оренди
квартир
korter logo
квартири у світі
від забудовника
lun misto logo
спільнота девелоперів
житлових проєктів
dobovo logo
подобова оренда
© 2008-2025 ЛУН. Всі права захищено.
Умови користування та Політика конфіденційностічужою мовою
Київ
Київська область
Львів
Одеса

Вінниця
Дніпро
Житомир
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Кропивницький
Луцьк
Миколаїв
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Харків
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
Головна
Новобудови
Продаж
Оренда
Мій ЛУН
Квартира за донат від 300 грн
Збираємо 100 мільйонів на «Дронопад» і розігруємо квартиру у ЖК Park Royal
Зробити донат

Продаж будинків Чернелиця

9 оголошень по 5 об'єктах
Cпочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку нові
Найбільша площа
Найменша площа
10.08 млн грн
67 216 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Івана Маргітича

Чернелиця
Продаж таунхаусу ближня Червениця. Продаж будинку в одному з найкращих районів, де відкривається гарний краєвид на все місто. Будинок знаходиться неподалік міської лікарні, дорога асфальтована, хороші сусіди. Площа будинку 150 кв.м. 3 окремі кімнати кожна з кожної є вихід на балкон. 2 санвузли Кухня-вітальня з виходом на терасу В будинку є газ та тепла підлога. Територія доглянута, викладена бруківка, є мангальна зона. 5 сотин землі. Будинок робився для себе. Його потрібно побачити та відчути атмосферу затишку. Телефонуйте, він просто вау і пішли дивитися.
3 кімнати
з ремонтом
150 / 1 / 1 м²
2-поверховий будинок
8.82 млн грн
82 466 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Іршавська, 3

Чернелиця
Зданий в експлуатацію (повністю новий і ще ніхто не проживав) котедж загальної площі 107 кв. м. по вул. Іршавська. Перший поверх - камінний зал, кухня, санвузол. Другий - дві спальні кімнати. При ремонті використовувалися тільки якісні та дорогі матеріали. Єдина аудіосистема на весь будинок, кожна розетка має окремий автомат, підсвітка сходинок по датчику руху, скрита підсвітка в стелях, дорога кухня та побутова техніка, якісні ліжка Blest (довгі описи і так ніхто не читає ). Прекрасний вид на місто. Все робилось для себе. Продаж у звязку з виїздом за кордон. Перегляд у будь-який зручний для Вас час. Також Вас можуть зацікавити інші оголошення нашої агенції нерухомості "Ужгород",
2 кімнати
з ремонтом
107 / 36 / 21 м²
2-поверховий будинок
2018 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.67 млн грн
41 086 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Іршавська, 1А

Чернелиця
Продаж сучасного котеджу “Horizon” з гаражем та власною ділянкою у розвиненому р-ні, поруч з центром міста Ужгорода. Здача в експлуатацію: 2 квартал 2025 року. Загальна площа: 138 м², займає 2 поверхи. Технологія будівництва: монолітний каркас. Стіни цегляні, утеплені мінватою (10 см). Власна ділянка: 3 сотки. Планування котеджу: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, гардеробна, 2 балкони, гараж. У котеджі чорнова стяжка підлоги, цементно піщана штукатурка стін. Панорамні алюмінієві вікна (на фасадному боці котеджу). Індивідуальне електричне опалення. Комунікації: електроенергія заведена всередину, 18 кВт, вода також заведена всередину. Гараж знаходиться на 1-му поверсі. Розвинений тихий р-н, все поруч: ТЦ “Дастор”, супермаркет “АТБ”, ресторани та кав’ярні, медичні заклади та лабораторії. До Центру 7 хв. на авто. Чудовий краєвид, свіже повітря (поруч ліс). Продаж від забудовника без додаткових % та переплат. Розвинений тихий р-н, все поруч: ТЦ “Дастор”, супермаркет “АТБ”, ресторани та кав’ярні, медичні заклади та лабораторії. До Центру 7 хв. на авто. Чудовий краєвид, свіже повітря (поруч ліс). У котеджі чорнова стяжка підлоги, цементно піщана штукатурка стін. Гараж знаходиться на 1-му поверсі. Планування котеджу: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, гардеробна, 2 балкони, гараж.
3 кімнати
без ремонту
138 / 60 / 35 м²
2-поверховий будинок
7.35 млн грн
47 135 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

2-вий будинок ,Червениця,156м2

Чернелиця
Будинок з неймовірним видом на місто. Поблизу ліс. Під будинком розташований гараж із входом у житлову частину. Біля будинку є крита тераса. Ремонт косметичний. У будинку є всі комунікації, включаючи газ, центральний водопровід та центральну каналізацію. Опалення забезпечується власною котельнею. Меблі та техніка не вказані. Будинок з власним садом. Будинок розташований у затишному, спокійному та елітному районі. У центр міста можна дістатися на авто за 5-7 хвилин. Будинок має неймовірний панорамний вид на місто.
4 кімнати
з ремонтом
156 м²
цегляна
2-поверховий будинок
3.57 млн грн
38 397 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися

Продаж котеджу Червениця!

Чернелиця
Котедж має велику кухню-вітальню з виводом на камін та виходом на терасу, дві повноцінні спальні кімнати з балконом, два санвузли та велике горище. Будинок оснащений центральним водопостачанням, біосептиком, електрикою 3 фази. Газ підведений до вулиці. Котедж розташований на тихій тупиковій вулиці. До нього прилягає земельна ділянка площею 1,5 сотки. На ділянці є місце для паркування на два авто та тераса площею 7 х 4 м. Котедж розташований недалеко від АТБ та готелю Європа.
3 кімнати
без ремонту
93 м²
2-поверховий будинок
ЛУНбудинки Івано-Франківська областьКоломийський районсмт Чернелиця
Ми в соцмережах
Про ЛУН
ВакансіїFAQДевелоперам: реклама на ЛУНРієлторам: розмістити оголошенняВласникам: розмістити оголошення через додаток ЛУН
Контакти
Для ЗМІКоманда підтримки
Інші проєкти
від
lun misto logo
дослідження
міського простору
rieltor logo
рієлторам: розміщення
оголошень на ЛУН
bird logo
iOS App оренди
квартир
korter logo
квартири у світі
від забудовника
lun misto logo
спільнота девелоперів
житлових проєктів
dobovo logo
подобова оренда
© 2008-2025 ЛУН. Всі права захищено.
Умови користування та Політика конфіденційностічужою мовою