Будинок має два поверхи, кухню, ванну кімнату, санвузол та 7 соток землі. Є критий мангал на вулиці. У будинку є свердловина та газ. Електрика є, але комунікації не підключені. Продаж від власника. Розглядається обмін на автомобіль з доплатою. Будинок не жилий. У будинку є два санвузли. Меблів немає.

владелец
Будинок Дом Синяк Санаторій

Котедж має три кімнати, кухню і технічну кімнату. Два санвузла. Є прибудова з двох кімнат, але незакінчена. Котедж підключений до центральної каналізації, електрики, газу та центрального водопроводу. Є вивіз відходів. Готова документація на будівництво гостьових кімнат з лікувальною метою. Котедж має цокольний поверх. Є деревяна баня, гараж. До Мукачева - 14 км. До котеджу належить 23 сотки землі, а також 1 сотка біля річки, в оренді на 50 років. Є камін, сад, город і сауна.

владелец
Продається котедж в с.Синяк

Котедж має авторський проект планування. Є два або більше санвузлів. Опалення індивідуальне електричне. Є каналізація з септиком та електрика. Котедж мебльований. Є супутникове ТБ, телевізор та Wi-Fi. Котедж розташований на околиці села Синяк на ділянці 10 соток. Є підсобні приміщення, балкон, цоколь, підвал, камін, підігрів підлоги та душова кабіна. Котедж розташований у гарному місці для відпочинку. Поруч є ліс, криниця з питною водою, альтанка та мангал. З вікон відкривається чудовий краєвид.

владелец
Котедж під лісом

Популярные запросы